Tovar dodaný v najvyššej kvalite, expresné doručenie objednaného tovaru

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Veľmi odporúčam daný obchod.Bohužial tovar mi prišiel nefunkčný ale po telefonickom dohovore na druhý deň kuriér doniesol nový a ten nefunkčný zobral späť.Veľmi milo ma prekvapili svojou ochotou.Odporúčam a určite ešte objednám.

Super rýchle doručenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

ponuka bola dosť obšírna,tak som nemal problémy s vybraním tovaru.Konzultácia na jedničku.doručenia za krátku dobu.

Výhodné a rýchle dodanie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• rýchle dodanie a pekne zabalené

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Pomáha mí to pri pravidelnom
    vyprazdnovani

• Rýchlosť dodania
    • Super ceny
    • Možnosť doručenia cez Packetu

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Rýchlosť dodania a veľmi dobre zabalený tovar
    • Veľmi dobré ceny

Vynikajúci nákup za dobrú cenu

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Po objednaní prišiel iný, lacnejší detský tablet...po telefonickom reklamovaní nám poslali ten ktorý som objednal a za ten prvý sme vôbec nemuseli zaplatiť ... takže za mňa super obchod...nie kvôli tomu tabletu, ale kvôli ochote vybaviť reklamáciu okamžite a s pochopením...

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Pružná reakcia obchodu, pomerne veľký výber, za prijateľné ceny.

• Rýchle vybavenie objednávky

• Expresné dodanie.

• Dorucene na druhy den!
    • Presny opis produktu.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Vyzdvihla som si zasielku bez cakabia na odbernom mieste bez cakania

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Tovar pokazený po prvom dni použitia

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník, mrzí nás, pokiaľ sa Vám tovar pokazil. Určite nás kontaktujte radi Vám vyjdeme v ústrety. Máte predsa záručnú dobu.