• Žiadne, lacný tovar, ale aj komunikácia je taká istá.
    • Nikdy nedajte posielať tovar do blízkej predajne. Tovar nedostanete ani za mesiac. Táto služba je nepoužiteľná.

Možno, že majú široký sortiment, ale nikdy už nebudem od nich objednávať.

• pri objednavke tovaru nevedia dorucit s velkoobchodu na maloobchod zakaznik musi dvakrat chodit pre tovar

• nič pozitívne som nenašiel

otrasné niečo. kosačka prišla s krivými riaditkami, po reakcii obchodu že si ich mám ohnúť naspať mi došiel všetok elán v tejto firme ešte niečo kúpiť.

• prehladnosť veb stranky
    • žiadna komunikacia zo zakaznikom ani info o objednavke

ziadna komunikacia pri meškani objednavky

Reakcia obchodu Werco SK

tovar z Vašej objednávky (1466009383) je od 16.06.2016 pripravený na prevzatie na odbernom mieste, ktoré ste si zvolili. Príslušný obchod ma informoval, že Vám telefonovali a písali SMS. Neviem kde sa teda stala chyba, poprípade si ešte emailom preverím Vaše telefónne číslo.

HECHT SK

• obchod nedvíha telefón.
    • Neodpovedá na emaily.
    • Žiadna komunikácia nie je možná.
    • Obrázky produktov su tak zväčšené,že nezodpovedajú skutočnosti.

Kupovali sme prekvapkávaciu hadicu, ktorá nebola taká ako na obrázku. Chceli sme ju vrátiť ale nikto nedvíhal telefón a nikto neodpovedal na email, že ako sa to dá vrátiť. Komunikácia nulová. NEODPORÚČAM.

• Hoci som v objednavke jasne oznacil miesto dodania tovaru a platbu v hotovosti, po par dnoch sa mi ozval obchodnik z uplne ineho mesta, ze tovar je u neho. Odvtedy ziadna komunikacia neprebehla a tovar nebol dodany...

• porovnávanie produktov je lahke
    • cely sortiment je na webe a da sa vybrat to, co potrebujem, nie to, čo maju v obchode
    • zarucenie kvality a neposkodenia dovezeného tovaru

Asi predsa nabudúce kupim v kamennom obchode

• Ziadne
    • Zavadzajuce udaje na webe. Po odoslani reklamacie uz takmer tyzden ziadna reakcia.

Never more

• Pýtate názor na nákup a zatiaľ mi nebolo oznámené, že si ho môžem vyzdvihnúť

• dodanie tovaru

Na kultivator Hecht musim cakat viac ako 7 tyzdnov, podla mna zlyhalo zasobovanie pred sezonou.

• objednali sme tovar na predajnu, z predajne sa vôbec neozvali, kontaktovali sme ich sami a stale zistuju,, ci moj objednany tovar je alebo nie je na predajni...po cca 3 tyzdnoch teda stale nemam nakup...

zla spolupraca s uvedenou predajnou, na ktoru sme tovar objednali...

Nákup cez internet som zvolil pre pohodlnosť a rýchlosť. Bohužiaľ tovar bol poškodený, aj keď obal nebol poškodený. To znamená, že to bolo poškodené uložené do obalu, alebo pri výrobe nebola dostatočná výstupná kontrola.
    Jedna časť kovovej konštrukcie mala odtrhnutý zvar, kovové časti nedržali pokope. A ako druhé bol rozbitý obal krytu elektrického motora.
    Keďže som to vybaloval a potreboval hneď používať, musel som sa vzdať reklamácie.

• objednaný tovar sa mi pokazil Hecht miešačka.
    • Servis 0 najbližší 80 km ani aspoň v Žiline nieje sevis zabezpečený.Pán s Reiter mi povedal že je môj problém že som sa rozhodol na kupu cez internet a že som si neoveril dostupnosť servisu pred kúpou takže náklady na dopravu sú v mojje réžii... keĎ sa mi pokazil mobil prišiel so poň kurier.. a miešačku si mám akože vpratať do mercedesu a zaviesť vám ju do Prievidze?

objednaný tovar sa mi pokazil Hecht miešačka.

• Neviem
    • Nedostatok tovaru

Treba byť trpezliví

• objednané od pracovného stola ako každý e-shop
    • nie práve njalepší prehľad tovaru pre lajka a nemožnosť dodávky tovaru na faktúru a forma predplatby co je napr. v nasej firme zakazane.

jediny co mali pre nas potrebny tovar na webe cez e-shop. kde som to mal inde objednat.

Kupil som sklenik,pri skladani neboli diely dodane zhodne z manualom.Nakolko som vyuceny strojar a mam dielnu dokazem si vyrobit cast hlinikovej konstrukcie sam.KUPOVAL SOM TAM PRVY AJ POSLEDNY KRAT.

• Nedá sa dovolať!

• Už žiadne...
    • Obchod propaguje značku HECHT ako lacnú a zároveň kvalitnú značku čo nie je pravda. HECHT je kvalitou horší ako OK z Baumaxu. Nedostatočná špecifikácia ponúkanej techniky.
    • Ochota pomôcťpoškodenémuzákazníkovi

Nakúpil som kompresor HECHT 2025 pre jeho priaznivu cenu. Po dodaní a rozbalení som zistil že má nalomený olejoznak ateda je nepoužiteľný. Po pokuse jemne ho dotiahnúť odpadol úplne a vytiekol olej. Okamžite som kontaktoval WERCO SK kde mi kompetentní odpovedali že žiaľ mám tovar priniesť alebo poslať a do 2-3 týždňov sa mi vyjadria. ( náklad minimálne 15€ + čakanie 2-3 týždne - poštovné bolo zdarma ) S tým som nesúhlasil a žiadal som vyjadrenie riaditeľa Werco SK ktorý mi potvrdil tento postup. Som toho názoru že ak má byť obchod úspešný a obľúbený zákazníkmi musí ponúkať zákazníkovi viac ako to nevyhnutné zákonné minimum a v prípade problému zákazníkovi pomôcť nie ho odbyť na zákonnosť postupov. Podotýkam že som sa snažil z Werco SK zohnať olejoznak v srvisnom oddelení kde sa mi vyjadrili že čakacia doba je 2-3 mesiace. Z Číny na Ebay je dodanie 2-3 týždne. teda Werco CZ a SK nikdy viac.

Reakcia obchodu Werco SK

Je nám ľúto problému, ktorý sa stal.
    Výrobok je potrebné pri doručení prepravnou spoločnosťou riadne skontrolovať aj zvnútra. V prípade výhrady ihneď spísať s kuriérom škodový zápis. Ako náhle by zákazník spravil tieto kroky, tak by sa vyhol zdĺhavému procesu overovania. Následne by došlo k urýchlenému vymeneniu výrobku za nový. Zákazníkovi by nevznikli žiadne náklady navyše. V tomto prípade sa zákazník snažil uvoľnený olejoznak dotiahnuť a výrobok si poškodil. Čo sa týka náhradného dielu, čakacia doba 2 – 3 mesiace je nezmyselná. Konkrétne olejoznak je na centrálnom sklade v Čechách a najneskôr za 2 týždne musí byť u nás.