• Žiadne, lacný tovar, ale aj komunikácia je taká istá.
    • Nikdy nedajte posielať tovar do blízkej predajne. Tovar nedostanete ani za mesiac. Táto služba je nepoužiteľná.

Možno, že majú široký sortiment, ale nikdy už nebudem od nich objednávať.

Maximálna spokojnosť na druhý deň bol objednany tovar doma.

• pri objednavke tovaru nevedia dorucit s velkoobchodu na maloobchod zakaznik musi dvakrat chodit pre tovar

Široký výber za prijateľnú cenu.
    Rýchle doručenie objednávky a dobré zabezpečenie prípadných náhradných dielov pomocou katalógu náhradných dielov.

široký sortiment ponúkaného tovaru za dobré ceny, spokojnosť s dodaným tovarom, bezproblémová realizácia obchodu

• Rýchly výber
    • Okamžité vybavenie objednávky
    • Rýchla dodacia doba
    • Nevidím žiadne slabiny

Zakúpim to u vás a na druhý deň to mám doma

Tu som našiel najlacnejšie,bol dodaný rýchlo a vtej cene ako som objednal.Budem tu ešte nakupovať.Odporúčam aj ostatným tento obchod.

• Nepoznam
    • Nepoznam

Doporucujem

• nič pozitívne som nenašiel

otrasné niečo. kosačka prišla s krivými riaditkami, po reakcii obchodu že si ich mám ohnúť naspať mi došiel všetok elán v tejto firme ešte niečo kúpiť.

• prehladnosť veb stranky
    • žiadna komunikacia zo zakaznikom ani info o objednavke

ziadna komunikacia pri meškani objednavky

Reakcia obchodu Werco SK

tovar z Vašej objednávky (1466009383) je od 16.06.2016 pripravený na prevzatie na odbernom mieste, ktoré ste si zvolili. Príslušný obchod ma informoval, že Vám telefonovali a písali SMS. Neviem kde sa teda stala chyba, poprípade si ešte emailom preverím Vaše telefónne číslo.

HECHT SK

• kvalitu za rozumnu cenu.
    • ziadne slabiny obchodu.Len by som uvital ak by dodavatel nevylozil tovar len za branku domu ale až do garaže.

Odporučam.Dobre som nakupil a som spokojny z tovarom.

• obchod nedvíha telefón.
    • Neodpovedá na emaily.
    • Žiadna komunikácia nie je možná.
    • Obrázky produktov su tak zväčšené,že nezodpovedajú skutočnosti.

Kupovali sme prekvapkávaciu hadicu, ktorá nebola taká ako na obrázku. Chceli sme ju vrátiť ale nikto nedvíhal telefón a nikto neodpovedal na email, že ako sa to dá vrátiť. Komunikácia nulová. NEODPORÚČAM.

Objednali sme si kosačku avšak zabudli nám ju dodať podľa dohody, museli sme si ísť po ňu do inej predajne kde nám ju dociezli a zabudli poslať po kurierovi..
    Mrzí nás to, ale 2x dobrá skúsenosť to nebola..

• Hoci som v objednavke jasne oznacil miesto dodania tovaru a platbu v hotovosti, po par dnoch sa mi ozval obchodnik z uplne ineho mesta, ze tovar je u neho. Odvtedy ziadna komunikacia neprebehla a tovar nebol dodany...

• porovnávanie produktov je lahke
    • cely sortiment je na webe a da sa vybrat to, co potrebujem, nie to, čo maju v obchode
    • zarucenie kvality a neposkodenia dovezeného tovaru

Asi predsa nabudúce kupim v kamennom obchode

• neviem
    • neviem

ok

• rýchle vybavenie ;
    • potrebovala som ako darček a mala som katalóg
    • nebola mi zaslaná SMS o dodávke, našťastie sme boli doma;

páčilo sa mi to, že v priebehu pol hodiny som dostala mail (aj to som zistila až na druhý deň), že objednávka je vybavená. ale nič viac o tom, že už zajtra môže balíček prísť. Ale vlastne sa všetko dobre skončilo. Obdarovaný balíček dostane až na svoje narodeniny (18.6.), takže dovtedy vydržme, či je výrobok funkčný, ale si myslím,že problémy nebudú.

• Malo informácii o výrobku , neprehľadne sledovanie stavu objednávky

• objednávka z domu a obchod v strede mesta
    • slabá propagácia, iné obchody posielajú na e-mail
    • letáky, o vás som ani nevedela, obchod sa stráca, zakrývajú ho krčmy, poloha obchodu je úžasná, nie je problém dostať sa tam pešo ani autom. absolútne som nevedela o vašej existencii, a že ste snáď niekedy niekomu posielali aj letáky, to si málokto pamätá, bola som prekvapená aj tým, že máte dobré ceny v porovnaní s konkurenciou. chýba mi propagácia vášho obchodu a aj predajne

v obchode som nakúpila, pretože som hľadala 5l postrekovač, v obchode u konkurencie ho nemali, zadala som čo hľadám do prehliadača a zohnala som ho u vás, poštovné som nechcela platiť ,keďže ste v centre mesta. bola som prekvapená veľkosťou predajne, obsluha tiež na úrovni, a že podľa katalógu vám chýba tovar na predajni, je to pochopiteľné, pretože zrejme nie ste preplnení ako napr. Mounfild. obchod som hneď odporúčala ďalej a z okruhu mojich známych nikto o vašom obchode nechyroval.

• Osobne prevzatie tovaru na predajni v blízkosti bydliska.

Spokojnosť.