• Rychle a bezproblemove dorucenie, tovar nebol poskodeny.

• velky vyber a rychlost dodania

• Super rychle dodanie,odborna pomoc teda rada pri vybere retiazky na pilu.
    • Zatial nemam nic

• objednali sme tovar na predajnu, z predajne sa vôbec neozvali, kontaktovali sme ich sami a stale zistuju,, ci moj objednany tovar je alebo nie je na predajni...po cca 3 tyzdnoch teda stale nemam nakup...

zla spolupraca s uvedenou predajnou, na ktoru sme tovar objednali...

• Tovar som si objednal poobede o stvrtej, a doruceny mi bol na druhy den okolo obeda! Chvalim!
    • Ked tovar nepotrebujem surne,tak by assi nebolo na skodu,keby bola moznost dorucenia postou na dobierku. Takto je dorucenie dost nakladné- aj ked musim vyzdvihnut,ze takto som mal tovar na druhy den

Pri otazke ohladne tovaru-co vlastne potrebujem,mi poradili mailom do dvoch hodin. Odporucam tento obchod!

• Odporúčam

Moj nazor na obchod ako taky je velmi dobry hlav pristup zamesnancov servisu sa mi pacil a bol som nadmieru spokojny. Dojem trochu kazi mozno prepravna spolocnos ktorej vinou bol tovar mierne poskodeny.

• rychlost dodanai
    • nema žiadne

pohode spokojenosty

kupoval som vopred vyhliadnutú značku
    profesionálne poradenstvo pri kúpe
    odporúčam tento obchod

• mám viac výrobkov od "HECHT" a so všetkými som spokojný

dobré ceny v porovnaní s kvalitou a výkonom

• Prehľadnosť a cenovô výhodnosť

Bola poškodená páčka ovládania plynu tá mi bola behom dvoch dní zaslaná nová náhradná, som veľmi prekvapený a spokojný!!!

Vrele odporúčam všetkým

• rychlost dodania

rychlost dobra cena

Len problem s Doručovatelskou službou vobec som nebol upozorneni že kurier už je na ceste.V dani Den.

• Kurierska služba nekontaktuje ludí vopred ani sms ani telefonicky.Inač všetko OK.

Nákup cez internet som zvolil pre pohodlnosť a rýchlosť. Bohužiaľ tovar bol poškodený, aj keď obal nebol poškodený. To znamená, že to bolo poškodené uložené do obalu, alebo pri výrobe nebola dostatočná výstupná kontrola.
    Jedna časť kovovej konštrukcie mala odtrhnutý zvar, kovové časti nedržali pokope. A ako druhé bol rozbitý obal krytu elektrického motora.
    Keďže som to vybaloval a potreboval hneď používať, musel som sa vzdať reklamácie.

• Veľa muziky za dobré peniaze.Výborný prehľad.Jednoduchý nákup.
    • Pri kontrole stavu objednávky som nevedel zistiť,či peniaze prevodom došli alebo nie.Vždy tam svietila nula,aj keď objednávka už bola vybavená.Privítal by som platbu kartou,nie prevodom.

Vrele odporúčam!

• V predajne tovar nebol dostupny.

• objednaný tovar sa mi pokazil Hecht miešačka.
    • Servis 0 najbližší 80 km ani aspoň v Žiline nieje sevis zabezpečený.Pán s Reiter mi povedal že je môj problém že som sa rozhodol na kupu cez internet a že som si neoveril dostupnosť servisu pred kúpou takže náklady na dopravu sú v mojje réžii... keĎ sa mi pokazil mobil prišiel so poň kurier.. a miešačku si mám akože vpratať do mercedesu a zaviesť vám ju do Prievidze?

objednaný tovar sa mi pokazil Hecht miešačka.

Dobrý internetový obchod.

• tovar zakúpený obratom zaslaný na udanú adresu
    • tovar som bola nútená obratom zaslať späť a reklamovať pre nefunkčnosť.Keďže ako nový výrobok musel byť opravovaný,stratila som k nemu dôveru. Uvidím ako bude fungovať.

Komunikácia s obchodom vynikajúca a obratom riešenie vzniknutej situácie .