• To bude zasa asi firma od ktorej bude treba platbu za nedodaný tovar vymáhať cez Slovenskú obchodnú inšpekciu.

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vazeny zakaznik, objednavku mate na dobierku, tak neviem o akom vymyhani pisete.

• ziadna sprava

hadice zatial nedorazili asi ich niekto nesie peso na pleci z ciernej nad tisou alebo z Ašu predpokladam ze v blizkej dobe by mohli dorazit, ked denne v praconej dobe 8 hod prejde suhaj cca za 1 hodinu 7 km za den to dava 56 km a ciernej nad tisou do BA je 525 km objednal som to 24.4.dnes je 5.5 bol v tom vikend + sviatok tak asi niekedy v polovicke maja... mozno ked po ceste neochorie, alebo ho niekde nezrazi auto, autobus, nakladiak, motorkar,ciklista,ci lietadlo

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    Vtipná recenzia, pobavili sme sa, ale treba čítať aj emaily.
    Tím Zahrada24.sk

Vobec mi tovar nebol dodany a ani zo strany predajcu ziadna odozva ze posielaju ze zaregistrovali objednavku.

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie. Dňa 13.4. Vám bol odoslaný tento email:
    Dobrý deň pán XY,
    Vaša objednávka bola spracovaná, avšak Vami objednaný tovar na sklade nemáme, je momentálne vypredaný. Aktuálne nemáme ani dátum dodania, kedže výrobca aktuálne neexpeduje. Máte prosím záujem počkať na dostupnosť?
    na tento email sme reakciu nedostali, iba negatívnu recenziu. Teraz neviem, na ktorej strane je chyba.

• Absolútne žiadna komunikácia

Tím Zahrada24.sk

• Aj ked pisali tovar skladom tovar mi zrusili

Tím Zahrada24.sk

• Jeden mail s potvrdením objednávky a dátumom dodania, odvtedy nič, už sme to mali mať doma, nikto sa neozýva....

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    Vážime si všetkých našich zákazníkov i recenzie, avšak ak niekto nepozná rozdiel medzi pojmom "predpokladaný dátum odoslania na adresu" a "dátum doručenia" a napíše takúto recenziu, tak nám je z toho do plaču.
    Tím Zahrada24.sk

• Dodacia lehota 30 dní, veľmi smutne...

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    O termíne dostupnosti náhradného dielu sme Vás informovali najblžší pracovný deň po prijatí objednávky. Nikde inde ho nekúpite a objednávku môžete kedykoľvek zrušiť.
    Tím Zahrada24.sk

• tovar bol poskodeny ,spinavy, nezabaleny

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie. Je nám ľúto, že sa túto informáciu dozvedáme z recenzie a nie z reklamácie, či inej formy priamej komunikácie. Ako je uvedené na našich stránkach, nie všetok tovar je expedovaný z nášho skladu a tak niekedy nemáme informáciu, že nie je v 100% stave. Zvyčajne nám to však naši zákazníci oznámia emailom, alebo telefonicky. Vždy sme našim zákazníkom k dispozícii.
    Tím Zahrada24.sk

Objednaný tovar zatial nedorazil,ani imeil či SMS na vysvetlenie.

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vazeny pan Stanislav, o stave Vasej objednavky ste boli informovany na email, ktory ste si zadali do objednavky. Dostali by ste aj sms spravu, ak by ste zadali telefonne cislo v spravnom slovenskom tvare. Dalej ste boli informovany o stave Vasej objednavky aj v momente, ked sme spolu telefonovali a informoval som Vas o skutocnosti, ze objednavka vybavena s racionalneho dovodu nebude. O tomto dovode ste vedeli uz v momente, ked ste objednavku vytvarali cez eshop.

S pozdravom, Tim Zahrada24.sk

Neodporúčam tento obchod, pretože objednávka zo dňa 19.04.2018 nebola dodnes vybavená a doručená. Komunikácia s obchodom je veľmi komplikovaná, lebo sa odvolávajú na svojho právnika a dodnes nemám vysvetlenie, prečo nieje objednávka do dnešného dňa vybavená. Po tejto skúsenosti je môj osobný názor k tomuto obchodu veľmi negatívny a myslím si, že si neplní svoje povinnosti vyplývajúce z prevádzkovania internetového obchodu.

Vazeny pan Kukla.
    Este v den Vasej objednavky sme Vam zaslali informaciu:
    "Dobrý deň pán Kukla, Vami objednaný tovar Vám v tejto cene dodat nevieme, preto Vasu objednavku nemozeme potvrdit.
    Za pochopenie dakujeme."
    Nasledne sme od Vas prijali email, v ktorom ste sa dozadoval dodania aj napriek vyssie uvedenemu. Z toho dovodu som poziadal naseho pravneho zastupcu, aby Vas informoval o nasom stanovisku. Medzicasom sme spolu 2x telefonovali, a poslali si dalsie emaily, kde ste nas informovali, ze nas date do medii a poslete na nas kontrolu atd. Aj napriek tejto komunikacii z Vasej strany sme Vam reagovali na vsetky podnety ktore od Vas prisli, cize sa nemoze jednat o komplikovanu komunikaciu z nasej strany.
    Dovod, preco Vam nemohla byt objednavka vybavena Vam je asi jasny a nas postoj k tejto objednavke sa nezmenil, o com sme Vas informovali aj doporucenym listom. Vzhladom na vsetky tiet fakty povazujeme objednavku za zrusenu a v pripade Vaseho zaujmu mozete postupovat sposobom odporucanym vo Vam zaslanom liste.
    S pozdravom, Zahrada24.sk

Za dva týždne žiadne info ani komunikacia.

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    Vaša objednávka bola odoslaná na dodaciu adresu 10.4.2018. V tento den Vám bola na Vami zadaný email zaslaná spáva o odoslaní zásielky s odkazom na sledovanie balíka. Zároveň Vám bola odoslaná sms správa na Vami zadané telefónne číslo o tejto skutočnosti.
    Následné dni Vás prepravca na Vami zadanej adrese nenašiel, nepodarilo sa mu s Vami nijako skontaktovať.
    Zasielam Vam priebeh dorucovania kurierskou spolocnostou:
    Číslo balíka: 601677555; Referenčné číslo: 04070162
    2018-04-10 15:35:00 86-P&S/P&R vyzdvihnuté 79 Senec
    2018-04-10 15:34:59 86-P&S/P&R vyzdvihnuté 79 Senec
    2018-04-09 10:52:28 52-Dobierkové údaje prijaté 0
    2018-04-09 10:52:28 51-Údaje prijaté 0

Ak Vám teda chýbali informácie o zásielke, aj napriek odoslaným informáciám z našej strany, telefónne číslo, ako aj email sú zverejnené na našej stránke, mohli ste nás kontaktovať.

S pozdravom, Tím Zahrada24.sk

zatiaľ som bohužiaľ nič nedostal, už druhý týždeň neúspešne čakám a preto nemôžem hodnotiť tovar a ani kladne predajcu

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie. Vami objednaný tovar bol v čase objednania nedostupný, o čom ste boli informovaný. Potvrdili sme Vám termín dodania na 1-2 týždne, čo sme splnili piatkovým odoslaním na Vašu adresu. O všetkom ste boli pravidelne infomovaný, tak nerozumiem Vašej reakcii a hodnoteniu.
    Tím Zahrada24.sk

Kupil som si vyrobok z 50% zlavou. Tovar bol zjavne prebalovany. Spoje na krabici boli prelepene neoriginalnou lepiacou paskou (kancelarska priehladna paska) a cela krabica bola zabalena v priesvitnej elastickej folii (takej, ktora sa pouziva na potraviny).
    Po rozbaleni som zistil, ze vyrobok nie je kompletny - chybala jedna ocelova vystuz. Bez nej je vozik nepouzitelny.
    Kedze predajna je vo Vrakuni, nemam uz chut ani volu chodit to tam reklamovat.
    Vystuz si vyrobim...
    Kazdopadne, v tomto e-schope si uz nikdy nic nekupim.

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    K dnešnému dňu neevidujeme žiadny podnet na reklamáciu, či email k danému problému. Vaše právo na reklamovanie tovaru Vám nikto neupiera, stačilo podať podnet, ktorým by sme sa zaoberali.
    Tím Zahrada24.sk

• tovar ktory je na sklade pisu ze expeduju do 24h co malo byt aj v mojom pripade po 10 dnoch mi poslali sms ze sa ospravedlnuju za meskanie objednavky a informacie mam v maili ktory mi neposlalia a viac sa neozvali

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    Email s informáciou Vám bol poslaný v deň, keď sme Vám avizovali odoslanie zásielky pri jej potvrdení na email, ktorý ste si zadali do objednávky. Zároveň dodám, že expedovanie do 24h je podmienené potvrdením objednávky na konkrétny dátum, čo je na webových stránkach zrozumiteľne uvedené. Dnes Vám zásielku odosielame, tak ako sme v danom emaily deklarovali. Nie je teda pravdou, že ďalej nekomunikujeme. Email aj telefónne číslo je uvedené na webových stránkach, kľudne ste ho mnohli použiť, pokiaľ Vám chýbajú informácie.
    S pozdravom, Tim Zahrada24.sk

• - neviem
    • - dodanie vadneho tovaru (kosacka VeGA 485 SXHE 7in1, s elektrickym startovanim), tlacitko na zapnutie kosacky sa zaseklo a pri jemnom vytiahnuti zostalo v ruke
    • - manual je neaktualny, hoci tam bol datum uvedeny pre rok 2017
    • - elektricke startovanie sa pokazilo po druhom nastartovani
    • - po reklamacii kurier zobral kosacku do servisu, pocas cesty kurierska spolocnost poskodila tovar, predajca zahrada24.sk pozadoval aby som za skodu zaplatil ja
    • - do dvoch tyzdnov od kupy tovaru som odstupil od zmluvy
    • - nedodrzanie zakonneho postupu pri odstupe zmluvy
    • - tovar som kupil za 324.9 Eur, po reklamacii mi vratili iba 285.75 Eur
    • - olej ktory som kupoval od zahrada24.sk zostal v kosacke a nebol preplateny
    • - posledne vyjadrenie od zahrada24.sk bolo, ze kosacka bola funkcna pri dodani, na moje telefonne hovory neodpovedaju
    • - doteraz mi odchod dlzi so sumou 39.15 Eur + cenu za olej

- NEODPORUCAM objednat tovar u nich!!!

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vážený zákazník. Vaša reklamácia bola vybavená v zákonom stanovenej lehote (4 dni), bola uznaná a výrobok bol opravený v rámci záruky. Následné odstúpenie od zmluvy bolo rovnako vybavené v zákonom stanovenej lehote a v zmysle platnej legislatívy. S pozdravom, Tím Zahrada24.sk

• Tovar vobec nezodpovedal kvalite aj cene. Som velmi neskokojna. Vratenie tovaru nie je mozna lebo sme ho uz pouzili.

Ďakujeme za Váš nákup a Vaše hodnotenie.
    K Vami zakupenemu tovaru bolo zacate reklamacne konanie.
    S pozdravom, Tím Zahrada24.sk

• Majú tovar na stránkach, ktorý už nie je v ponuke.

Na nič!!

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vážený zákazník. Pri každom produkte je uvedená aktuálna dostupnosť, stačí si tento údaj prečítať a následne Vás nebude informácia o dostupnosti tovaru tak prekvapovať.
    S pozdravom,

• Nekomunika

Hrozne ani po desiatich dňoch nemám objednaný tovar

Tím Zahrada24.sk

• Nekomunikuje so zákazníkom, keby ste odpovedali na správu možno by som objednala niečo iné.

Vážená zákazníčka,
    30.5, 31.5 Vám boli odoslané informačné emaily o stave Vašej objednávky. Žiadny iný email od Vás needivujeme, nemohli sme odpovedať.
    S pozdravom, Tím Zahrada24.sk

Tovar prišiel v poriadku avšak kuriér neochotny a drzý veľmi zlá skúsenosť...

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za správanie kuriéra. Žiaľ, neovplyvníme správanie externých pracovníkov.