• ponúka tovar , ktorý nie je schopný dodať zákaznikovi

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vážený zákazník. pri produkte je vždy uvedená aktuálna dostupnosť, stačí si prečítať.
    Tím Zahrada24.sk

• Veľmi zlá komunikácia, žiadne tel.číslo,mail nefunkčný alebo neodpovedajú po predaji tovaru.Pred kúpou komunikovali, po kúpe nie.

Pred kúpou komunikácia funguje, po kúpe sa už nestarajú(neodpovedajú)o zákazníka. Nezaslaná faktúra(daň. doklad)ani nepotvredný záručný list ani po prosení o zaslanie.

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Vážený zákazník. Odpovedáme na všetky emaily v čo najkratšom čase, ale od Vás sme žiadny email neobdržali.
    Tím Záhrada24.sk

• Cena za tovar bola najnižšia.
    • Dlhá dodacia lehota

Objednala som tovar pred cca 10-timi dňami, tovar mi zatiaľ nebol doručený. Dúfam, že aspoň bude garantovaná sľubovaná cena a kvalita tovaru.

• Stranka nezotpoveda tovaru

Objednal som tovar.nebolo dodane co malo nekompletne

Reakcia obchodu Zahrada24.sk

Autorizovany servis potvrdil, ze vyrobok je v poriadku a kompletny. Pravdepodobne zakaznik nepouzil spravne.

• 11 dni je dlha doba doručenia

• Páči sa mi, že ponúka tovar, ktorý nie je v každom obchode a za dobrú cenu.
    • Na stránke je veľkým písmom "expedícia do 24 hodín" a pri objednávaní ešte "hneď po objednaní vás budeme kontaktovať ohľadne spôsobu doručenia". Prešlo 10 dní od objednania a nič z toho sa nestalo.

Už som nakupovala aj v oveľa lepších internetových obchodoch.

Vážená zákazníčka.
    Máme v ponuke 80% tovaru, ktoré expedujeme do 24 hodín. Pri každej objednávke posielame zákazníkom potvrdzovací email, kde stanovujeme iný termín dodania, pokial nie sme schopní expedovať okamžite. Takýto email sme Vám poslali a pokial s daným termínom expedície nesúhlasíte, máte právo objednávku zrušiť.
    S pozdravom,
    Tím Zahrada24.sk