• Nedodava tovar, ma otrasnu spedicnu firmu

Neodporucam, maju problemy s dovozom tovaru k zakaznikovi. Neda sa k nim dovolat, pri probleme nekomunikuju!!!

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za ojedinelé pochybenie prepravnej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte a všetko vybavíme k Vašej spokojnosti.

• Ústretová komunikácia.
    • Nemajú prehlad o svojom tovare. Najmä o veľkosti detských korčulí. Dvakrát mi poslali inú veľkosť.

Možno budete mať viacej šťastia, ale ja už neriskujem.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš nákup. Ospravedlňujeme sa za zaslanie inej veľkosti.

• Nevidim ziadny
    • Nekomunikuju s klientom ( kupujucim ).

Uz nikdy viac...

Myslela som, ze tovar sa tu predava vzdy novy. Korcule, ktore som vsak objednala boli minimalne na niekom skusane. V krabici len tak pohodene, s jednou snurkou na viazani rozviazane a nezabalene. Asi tolko....

Vážený zákazník,

ďakujeme za hodnotenie. Zákazníkom expedujeme nový, nepoužívaný tovar. V prípade Vašich pochybností nás prosím kontaktujte emailom, alebo telefonicky. Ďakujeme

• Nie som spokojna nedostala som k tovaru fakturu

Nenakupovat pretoze tento tovar nie je kvalitny

Reakcia obchodu WORKER.sk

Vážený zákazník, ku každému tovaru je pribalená faktúra prilepená na obale výrobku v priehľadnej obálke. V prípade, že faktúra Vám neprišla spolu s tovarom, kontaktuje nás prosím buď emailom alebo telefonicky a faktúru Vám bezodkladne znova zašleme.
    Konakt:
    telefón: +421 32 6526 701 (po-pia 7:00 - 15:30)
    mobil: +421 917 700 098 (po-pia 7:00 - 15:30)
    email: [email protected], [email protected]

• Kolobezka po zmontovani fungovala asi 2 dni a zistil som ,ze zavit nema potrebny rozmer a matice sa nedaju dotiahnut. Ale kedze nemam cas to davat reklamovat tak som to opravil na vlastne naklady. Dakujem kolobezka REXY.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za predmetný nedostatok. Kontaktujte prosím naše servisné oddelenie a poškodený výrobok Vám na naše náklady vymeníme. Ďakujeme

• Dobré ceny.
    • Tovar doručený rýchlo a nepoškodený.

Spoľahlivý obchod.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Váš názor, teší nás, Vaša spokojnosť. Ďakujeme.

Tovar prišiel poškodený.
    Zobrazenie nezodpovedá reálu.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa. Tovar je možné reklamovať. Máme online reklamačný formulár. Ďakujeme.

objednavka bola v poriadku dorucene na cas tiez v poriadku akurat kvalita toho tovaru katastrofalna jedna sa o free style kolobezku worker neodporucam!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Váš názor, ceníme si každú reakciu. Pokiaľ je tovar potrebné reklamovať, stačí vyplniť reklamačný formulár online, ak nie ste spokojný s tovarom, je možné ho do 7. dní vrátiť. Ďakujeme.

• namiesto čiernej kolobezky mi prisla ruzová

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Kolobežku je možné bezplatne vymeniť alebo nepoškodenú vrátiť. Ďakujeme.

S tovarom sme spokojny, objednavka prebehla celkom v poriadku (poslali neskor lebo mali inventuru-ktora nikde nebola vyznacena), hrozny navod (neuplny,slovensky len na stiahnutie, rozmazany, maly, tazkosti so zlozenim.)

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Váš názor, ceníme si každú reakciu. Inventúra bola vopred označená oznamom na úvodnej stránke. Ospravedlňujeme sa. Je možné Vám ešte zaslať vhodný návod alebo už máte odrážadlo zložené? Ďakujeme.

• - rýchla dodacia doba
    • - nedá sa bližšie určiť farba objednaného tovaru konkrétne u kolobežky, klikla som na čierno-červenú, prišla bielo-ružová a to pre chlapca

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Tovar je možné bezplatne vymeniť. Ďakujeme.

• Objednaný tovar som dohodla na dodanie po 12.08.2013 a teraz mi tvrdia,ze mi ho mozu poslat az 19.08.2013 a kurier ma cas 5 dni.Ja som chcela bicykel darovat vnukovi 22.08.2013 povedali,ze to urcite nebude.Preco ma o tom neinformovali

• prehledny web
    • kolo uvadene skladem bylo doruceno az 11. den po objednani
    • eshop zcela ignoruje komentare k objednavce
    • pri prvni telefonicke urgenci nebyli schopni rict kdy kolo bude doruceno
    • pri dalsim telefonatu slibili zmenit adresu dodani, coz neucinili

Koupe v tomto obchode byl velky omyl.
    Rozhodne nedoporucuji nakupovat v tomto obchode nekomu kdo specha na dodani, veci uvadene skladem rozhodne skladem nemaji a doba dodani se znacne prodlouzi.
    Eshop zcela ignoruje komentare k objednavce i telefonicke hovory kdy chladnokrevne slibi zmenu dodaci adresy, nicmene dodaci sluzba pak za nekolik dni zbozi v klidu doruci na puvodni misto s tim, ze zadnou zmenu ji eshop nenahlasil.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Skladové zásoby sa denne aktualizujú s e-shopom. V centrále máme 5km2 a v lokálnom sklade 2km2 skladových priestorov. Komentár k objednávke: farba bicykla zodpovedá objednanej farbe bicykla. Komentár bol akceptovaný. Ďakujeme.

• Neznalosť ..... volal som tam ohladom kolečiek a ten na informaciách nevedel vobec nič ....iba ako sa vola ...hroza

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Informácie o produktoch sú poskytované aj telefonicky, pokiaľ je špecifická otázka preverujeme ju priamo u výrobcu a kontaktujeme zákazníka. Ďakujeme.

• 18 dni a nic maju totalne ****** ani mail alebo preco to nedodali asi im treba poslat obchodnu inspekciu aby si na nich posvietili

totalne to maju ****** a nech si zistia kto si objednal bycikel uz bi som ho za ten cas aj vyrobil zo zeleznej rudy

• Komunikácia na infolinke neustretova a zavádzajúca

Tovar je v poriadku, len sluzby sú :-(((( ked pozadujete nejaku
    Zmenu alebo úpravu z dôvodu ich dlhej dodacej lehoty
    Neochota a nesprávne informácie ...
    Chcela som zmeniť adresu dodania, kedže sme cestovali
    Neboli ochotní to urobit a tvrdili mi ze to aj tak do kým prídeme
    Nepríde - a prišlo!!! Co ma stali výdavky na telefonaty zo zahraničia
    Aby to niekto prevzal ( lebo som toho pána jasne upozorňovala ze tovar
    Potrebujem lebo je to darček )... Tak sa mi kúpa FAJN predrazila

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Termín dodania je podľa OP 5 pracovných dní, bežne 2-3 prac. dni, pokiaľ nieje tovar skladom oznámime zákazníkovi termín dodania telefonicky. Zákazník súhlasí s termínom alebo zruší objednávku. Čaká Vás odmena v emaily. Ďakujeme.

Urobila som objednavku, objednavka mi bola potvrdena, prisli podklady na zaplatenie cez internet banking, cenu som zaplatila. O 2 dni sa mi pani ozvala, ze tovar je vypredany, nech im napisem cislo uctu, ze mi vratia peniaze. Odporucam predajcovi, aby si skontroloval skladove zasoby, kym umozni urobit objednavku a dokonca ju aj zaplatit! Bola som maximalne znechutena.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Skladové zásoby sa počas dňa viac krát aktualizujú a dopĺňame nový tovar. Ďakujeme.

• ???
    • na druhý deň bola hodnota tovaru, ktorý som si objednal o 20e menej. Som z toho sklamaný a frustrovaný, navyše som uvedený tovar priamo videl aj v inej predajni v TT za nižšiu cenu.
    • o pripravovanej okcii vôbec neinformujete, preto sa na váš obchod už nikdy neobrátim

v žiadnom prípade neodporúčam

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Akcie na produkty dávame priebežne viac krát počas každého mesiaca. Pripravované akcie sú s výberom tovaru z viac oblastí nášho sortimentu, podobne ako aj darčeky. Ďakujeme.

• žiadne, čakáme na tovar
    • dlhá čakacia doba, tovar po 11 dňoch mi nebol doručený, pritom pri objednaní písaný skladom centrála

keď môžete, objednajte tovar inde, bude to rýchlejšie

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme si každý názor. Ospravedlňujeme sa. Termín dodania je pre nás priorita. Denne dopĺňame náš sklad a v prípadne dočasného výpadku dopĺňame tovar z centrálneho skladu. Ďakujeme.