objednal som synovi odražadlo a riadidla boli skorodovane a olupuje sa z nich farba

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu, ceníme sa každý názor. Ospravedlňujeme sa Vám. V tomto prípade je potrebné tovar reklamovať. Ďakujeme.

• Rýchle dodanie tovaru.Mysleli sme si ,že značka WORKER je kvalitna.
    • Dostali sme nekvalitný tovar.

Už bi som sama mala obavy si nieco objednat.Ale možno sme mali s tým bicyklíkom smolu,že bol nekvalitný.

Reakcia obchodu WORKER.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa, tovar je možné reklamovať, prípadne vrátiť. Náš cieľ je spokojnosť všetkých zákazníkov. Ďakujeme.

• na webovej stránke ponúkate tovar, ktorý v skutočnosti na sklade nemáte stalo sa mi to už 2 krát ked som chcela kupiť bicykel a nič ste nemali čo som si vybrala

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa za dostupnosť tovaru, aktualizácie stavu zásob na webe prebiehajú každú hodinu. Aktuálne je o bicykle veľký záujem a teda môže sa v niektorých prípadoch stať, že v danom momente prijmeme viac objednávok ako sme schopní aktuálne vykryť. V každom prípade snažíme sa vždy nájsť vhodnú dostupnú alternatívu.

team inSPORTline

• Na stránke bol stav tovaru "na sklade" a po 10.dňoch od objednávky aj po zaplatení to stále nemám doma :-(

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa za dodaciu dobu, pre preverenie stavu Vašej objednávky kontaktujte prosím naše fakturačné oddelenie na čísle 032 6526 701 alebo emailom na [email protected].

team inSPORTline

• Žiadna komunikácia ohladne objednaného tovaru, dodacej lehoty a doručenia

pokial nieje tovar v predajni nekupovat, neviete či vám ho vobec doručia

team inSPORTline

• Už som raz v tomto e-shope nakupovala a bola som spokojná. No tentoraz to bohužiaľ od spokojnosti má veľmi ďaleko.
    • 1.vec príliš dlhé dodanie, 2 týždne..na čo som bola upozornená e-mailom, takže beriem..ale pri objednávaní bolo uvedené, že tovar je skladom, takže je to pre mňa tak trošku zavádzanie zákazníka.
    • 2. Objednala som bycyklík ružovej farby a prišiel červený..Mali by na to upozorniť, nie? ale nechám tak, je aj pekný..
    • 3. Na viacerých miestach je lak poškrabaný, nálepka trocha odlepená, kolieska od prachu..jednoducho zjavne výstavný kus!
    • V prvej chvíli som mala chuť vrátiť ho, no nemám chuť ani čas vybavovať reklamáciu, keďže je to dar a nakoniec by som nemala včas ani bzcikel, ani peniaze. No, nechám tak, ale tu už viac nenakúpim...je mi ľúto.

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa za dodaciu dobu, snažíme sa vždy zákazníka ihneď upozorniť na nedostupnosť tovaru a informovať ho o aktuálnej dobe dodania. V prípade ak tovar nesie známky poškodenia alebo iného stavu, ktorý by mohol podliehať reklamácii sa prosím obráťte na naše reklamačné oddelenie [email protected].

team inSPORTline

• Ma uvedene na stranke veci, ktore jednoducho nema..

Hoci je stranka pekna, kedze bola objednavka zo strany obchodu zrusena, tento obchod jednoducho neodporucam...10 dni som cakala a nakoniec mi oznamia, ze tovar je vypredany...hoci je stale na stranke...

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa za dostupnosť tovaru, avšak predpokladáme, že sa jedná o tovar od externého dodávateľa. Vždy akonáhle vieme, že daný tovar nie je dostupný alebo nám nepríde od dodávateľa snažíme sa zákazníka o tejto skutočnosti čo najskôr informovať.

team inSPORTline

• NEBOL MI DORUčENý ZVONčEK K BICYKLU,čO MA ALE MRZí TAK ANI DODATOčNE PO OZNáMENí TEJTO SKUTOčNOSTI E-MAILOM NA FIRMU,TAKžE VIAC U VáS Už PRAVDEPODOBNE NAKUPOVAť NEBUDEM.

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené problémy s nedodaním tovaru. Pre preverenie Vašej požiadavky nás prosím kontaktujte čo najskôr na 032 6526 701 alebo emailom na [email protected].

• ziadne
    • zly program, ktory potvrdi objednavku a za hodinu volaju, ze tovar uz na sklade nie je...fajn :-(

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám za nedostupnosť tovaru. Aktualizácie stavu zásob prebiehajú optimálne každú hodinu, v každom prípade snažíme sa zákazníkov čo najskôr informovať o nedostupnosti tovaru a nájsť vhodnú dostupnú alternatívu, ktorú zákazníkovi vieme ponúknuť.

team inSPORTline

• priamo od vyrobcu, nizsia cena
    • komunikacia

objednala som si damske korcule, nesedela mi velkost, chybal mi popis dlzky vnutornej stielky a pri komunikacii s obchodom mi neodpisovali na mail, tak som si objednala cislo, ktore bezne nosim
    musela som korcule vymenit za vacsie cislo, bola som vsak velmi sklamana, nakolko mi dosli uz pouzite korcule, chybali chranice na noze, noz nebol uplne cisty a krabica bola poskodena

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám za problémy pri komunikácii. V prípade ak máte pocit, že tovar nesie známky poškodenia alebo iné nedostatky, ktoré podliehajú reklamácii obráťte sa prosím na naše reklamačné oddelenie na čísle 032 6526 701 alebo emailom na [email protected].

team inSPORTline

• neinformuju zákazníka včas o tom že nemaju tovar skladom

Dobrý deň prajem,

v prípade zistenia nedostupnosti tovaru zákazníka bezodkladne informujeme. V prípade objednania tovaru od externého dodávateľa a jeho absencia v zaslanom tovaru v balení, sa takisto snažíme informovať zákazníka o nedostupnosti tovaru a nájsť vhodnú dostupnú alternatívu.

Team inSPORTline

• Ponukaju to co nemaju na sklade

Uz nikdy viac

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vašu reakciu. Vaša objednávka obsahoval produkt z modelového radu 2012 a jednalo sa o posledný kus. Pri expedovaní došlo k poškodeniu výrobku a o tejto skutočnosti sme Vás informovali. Úprimne sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

Team Worker

• Neaktuálny stav skladových zásob

• dobrý výber tovaru
    • prijateľné ceny
    • komunikácia pri potrebe poradiť
    • časť tovaru uvedená na sklade nebola
    • tovar neprišiel v bezchybnom stave (odlomená časť krytu reťaze na bicykli)
    • na bicykli namontovaný nepoužiteľný stojan
    • pri priamej otázke na vhodnosť blatníkov pre zakupovaný bicykel poskytnutá zlá odpoveď (úplne nevhodné pre tento bicykel, navyše blatníky sú bez akýchkoľvek úchytiek)

Ceny a dodacia lehota sú vcelku prijateľné, ale poradenstvo je na slabej úrovni, vlastne je tam zbytočné telefonovať keď poskytujú nepresné informácie, prípadne zašlú nevhodné doplnky či už objednané zvlášť, alebo namontované priamo na výrobku. Neviem kto je zodpovedný za odlomený kus krytu reťaze (tento by tiež mohol byť z iného materiálu), alebo za namontovaný stojan bicykla, ktorý je zrejme vhodný pre bicykle pre dospelých a nie juniorské bicykle, pretože tento bicykel po jeho vysunutí padá na opačnú stranu. Univerzálne blatníky sa tiež sem vôbec nedajú namontovať, nehovoriac o tom, že sú bez akýchkoľvek úchytiek. Na jednom mieste je aj kúsok odlúpenej farby, takže ani pri najlepšej vôli nemôžem byť s týmto nákupom spokojný. Jazdné vlastnosti ani cyklokomputer odskúšané ešte neboli ide totiž o vianočný darček.

• prehľadnosť pri výbere

Bola diera v krabici, ktorú som si všimol až pri skladaní kolobežky, takže bolo zjavné, že odtiaľ niečo niekto vzal. Zrejme chýbal kľúč na matice, ktorý by tam asi mal byť. Inak hlavné komponenty tam boli, takže na kolobežke sa vozím, nie je to nič podstatné. Ibaže som nevedel sfunkčniť zadnú brzdu. Ale to nemusí byť niečím chýbajúcim.
    Krabica mi bola odozdaná tak, že som na opačnej strane dieru v boku nevidel.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Za predmetný nedostatok sa úprimne ospravedlňujeme. K poškodeniu obalu došlo s najväčšou pravdepodobnosťou pri preprave. V prípade, že v balení chýbal nejaký komponent, kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie a chýbajúcii diel Vám zašleme.

S pozdravom,
    tím WORKER

Dodanie tovaru pomerne rychle,akurat ma zarazilo,ze ho bez mojho vedomia a podpisu len tak nechal kurier na recepcii v praci, hoci som tam vobec nemusela byt alebo ich mohol hocikto zobrat. Ocakavala by som apon telefonat...Korcule su bohuzial male a vnutri bola pokrcena tlaciaca vypln,takze som ich musela vratit a uvidime kedy dostanem naspat peniaze. V buducnosti mozno este vyuzijem sluzby.

• jednoduchosť,
    • výhodnosť
    • komplikovaný spôsob vrátenia tovaru

Dobry pomer ceny a hodnoty a jednoduchost celeho obchodu bol dovodom objednania. Po rozbaleni a zmontovani sme zistili zavadu - koleso pusta, nevydrzi nafukane viac ako 1 hodinu. Kedze je vratenie a znovu zabalenie komplikovane, rozhodli sme sa problem vyriesit inak. Bicykle je asi lepsie kupovat v kamennom obchode.

• ma predajnu v meste, v ktorom byvam
    • tovar, ktory som si vyzdvihla nezodpovedal tovaru, ktory som si objednala po farebnej stranke, ani niektorymi funkciami, navyse mi dodali pozmenenu lacnejsiu verziu jedneho tovaru, tvrdili mi, ze to je to, co som objednala a aj cenovo, ze to sedi. nakoniec som im na internete preukazala, ze tovar, ktory mi dodali, je iny a lacnejsi. sice mi ponukli, ze ho nemusim brat, no bola som uz v casovej tiesni, tak som ho zobrala. spokojna ale nie som. mali by uvadzat, ze fotky na internete su len ilustracne a nezodpovedaju skutocnosti.

• Slabá komunikácia, dlhá čakacia doba na dodanie tovaru.