• nízka cena
    • nemožnosť odpisu DPH som sa dozvedel až po doručení. Neboli dodané biele sluchádlá ale čierne menej kvalitné. To isté platí o dobíjačke. V Originály by mala byť biela.

• Veľmi trápny kvázi obchod, v ktorom Vás odrbú ako len môžu. S pozdravom.
    • -Nulová komunikácia
    • -Zavádzanie
    • -Nevyhovenie kupujúcemu
    • -Pošlu Vám použitý produkt, prípadne vadný

Strata času a peňazí, heureku by mal niekto nakopať riadne do riti za tieto ich cenové ponuky obchodov, na ktoré su trestné oznámenia a stovky oklamaných a podvedených zákaznikov.

• Nízka cena
    • Nenačítajú sa obchodné podmienky.

Objednal som ai telefón Samsung A3 a prišiel mi Samsung A3 s podtlačou "brandom" ORANGE v čiernej krabičke. Takže akciový telefón ale za plnú neakciovú sumu.

• Nízka cena.
    • Tovar bol rozbalený, použitý, javil známky opotrebenia. Obchod ho predával ako nový. Predajca sa za vzniknutú situáciu ani neospravedlnil. Tovar som vrátil, peniaze mi pomerne rýchlo poslali späť. Prišiel som však o dopravné a poštovné. Škoda okolo 6 eur predajcovou chybou.

Ja na základe svojej skúsenosti bohužiaľ nemôžem odporučiť.

Aj napriek tomu ze bol predavany mobil ako NOVY, doruceny mobil bol s poskodenou plombou takze bola kontaktovana pobocka ihned po prevzati. Mobil sice prevzali spat a vratili peniaze, postovne vsak uz nie, pritom chyba bola na ich strane.

• Podávajú / prezentujú zavadzajúce a klamlivé informácie, Iphon 4s mi došiel v nepravej špinavej a úplne divnej škatuľke s použitými slúchadlami, samotný mobil vyzeral ako s odpadkoveho koša, no hrôza fakt veľká hanba a drzosť !! Ale neviem si vysvetlit kde berú tu drzosť a odvahu si take niečo dovoliť, fakt ma to zaujíma a ďalej a dôkladne sa tým budem zaoberať. Určite to nenechám len tak...

uz by som tam fakt nič nekúpil, hrôza - drzosť - hnus -
    1000% neodporúčam ‼️

Reakcia obchodu Webtelefony

Dobry deň, ako vyzera mobil s odpadkoveho koša môžte Nám to popisať zatial Nám nikto nič take nehlasil ani nepisal ak mate nejaky problem skuste Nám najprv napisať alebo Nás kontaktovať, lebo zatial ste tak neurobil.

Telefon som dostal v pouzitom stave bez predbezneho upozornenia. Pritom som objednaval novy kus. Kontaktny mobil maju trvalo nedostupny. Uz nikdy viac.

• Tovar bol dodaný v starej krabicy, batéria bola vo svojej spodnej časti odhalená. Nebola dodané inštalačné CD k telefónu. celkovo bol dojem, že nejde o nový telefón, ale o nejakú nepodarenú skladačku.

mám odôvodnené pochybnosti o tom, že mi bol dodaný nový výrobok.

Reakcia obchodu Webtelefony

Dobrý den , Telefon pred odoslaním preskúšany , cd se už v balení nenachádza , nakolko je to prežitok z dôb kedy pc nemali potrebne inštalačné programi , od čias windowsu XP , cd už nieje potrebné , ďakujeme , Webtelefony

• nic

nekupujte

• dobrá cena,
    • rýchlosť dodania,
    • mal tovar ktorý som hĺadal
    • komunikácia,
    • kvalita tovaru

Dostal som telefón bez zásuvky na sim kartu. Po niekoľkých urgenciách mi po týždni poslal na čierny telefón bielu zásuvku natretú na čierno (už sa ošucháva). Nechcel som riskovať s vrátením tovaru, tak som si ju nechal a objednal som si novú.

• neaktualizuje ponuku

nespoľahlivý

• neviem
    • ozvali sa mi až po troch dňoch, že daný tovar nemajú a či mi môžu poslať iný

mám pocit, že to bolo neseriózne oznámiť mi po 3 dňoch, že daný tovar nemajú na sklade, ale len v inej farbe, bola to taktika? Blížili sa totiž Vianoce a ja som pod nátlakom súhlasila. Teraz ho idem vrátiť, lebo je závadný. Mám pocit, že už im ho niekto vrátil a oni ho poslali aj napriek tomu ďalej

• Mizerná komunikácia. Obchod neinformuje o problémoch s objednávkou. Niekoľkokrát som tam volala, vždy sľúbili, že mi dajú obratom vedieť, nikdy sa tak nestalo, vždy som musela volať opäť. Napriek tomu, že tovar podľa ich tvrdenia bol skladom, objednávka k obchodu prišla dostatočne načas, som zostala na Vianoce bez darčeka :-(

Neignorujú zvoniaci telefón (uvedený ako kontakt na stránke), obvykle sa Vám podarí s nimi spojiť.
    Ak budete mať dostatok trpezlivosti a šťastia, Vaša objednávka pravdepodobne bude vybavená. Ja však tento pokus už opakovať nebudem.

• - predávať používaný tovar ako nový je absolútne nekorektné
    • - záruka len 12 mesiacov !!!

- dobrá cena tovaru voči konkurencií
    - ale po prvej skúsenosti zatiaľ len samé negatíva, tovar bol už použivaný a dokonca používaný
    - po piatich dňoch od vrátenia tovaru stále nemám vrátené peniaze aj keď podľa mňa v dnešnej dobe by to nemal byť problém
    - hodnotím iba na základe mojej skúsenosti ale osobne som kúpil prvý a posledný krát

• Bohuzial je tu zase dalsi eshop ktory sa snazi zarobit klamanim a podvodom. Nic nove na Slovensku.

Reakcia obchodu Webtelefony

Dobrý nakolko ste nič konkrétne nenápisali , tak nevieme nijako reagovať ak mate niejaký problem neváhajte nás kontaktovať mailom ,alebo telefonicky . Webtelefony

• Dodacia doba 2-5 dni, po 5 dnoch neviem nic o stave objednavky

Reakcia obchodu Webtelefony

Dobrý deň , ak máte na nas otázky napište nám email , nevime o akú objednávku sa jedná , napište nam čislo objednávky na mail a obratom vám dame vedieť . Webtelefony