• Nie je
    • Dostala som telefon ktory sa od zaciatku kazyl,v jednom kuse sa opraval. Viac bol v oprave,ako u mna. Ani teraz nefunguje,darmo je v zaruke. Peniaze nechce vratit.
    • Pondvodnik!!!
    • Predàva pouzite tel. ako nové
    • Nic nekupovat!!!
    • Klamary

Podvodnik prvej triedy!

• všetko

nič tu nekupujte je to podvodník prvého stupňa, predáva používané reparované telefóny ktoré sa stále kazia. Ak nechcete prísť o peniaze tak sa vyhýbajte tomuto obchodu ako sa len dá. Pánu majiteľovi prajem skoré vezenie. Nedal by som žiadnu hviezdičku, ale nechce mi zobrať recenziu. A ODPORÚČAM SI PREČÍTAŤ RECENZIE NA TENTO OBCHOD NA HEUREKA.CZ. TU JE LINK: https://obchody.heureka.cz...

• -novy mobil nebol nový
    • -uz od začiatku bol nefunkčný
    • -reklamacia, odstúpenie od zmluvy nemožné
    • -arogantne vystupovanie, neochota komunikovať, netolerovanie
    • práv spotrebiteľa

Je čas vianoc tak nedá mi varovať všetkých, čo mali chuť si objednať niečo z tak neférovej spoločnosti....Ruky preč dopadnete zlé... nemám ani mobil ani peniaze...spoločnosti želám, že na každého raz dôjde a na každé prasa voda vrie...

• Dobry a kvalitny tovar za dobru cenu

Vyborny

• obchod mi ponúkol najlepšiu cenu za tento tovar

som spokojná

• Super ceny

Objednal som samsung s7. Telefon prišiel úplne v poriadku za super cenu na druhý deň. Môžem iba odporúčať.

Dobre ceny

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania

• mobil pre mňa objednával syn, preto ich ja neviem posúdiť
    • dtto

Spokojnosť

• rýchlosť, ochota, dobra cena

absolútna spokojnosť

• - nízke ceny
    • - rýchla dodacia doba
    • - nie vždy plne funkčný telefon.ň

Skvelý obchod, dobrá komunikácia, web je ale trochu zanedbaný úprava by mu nezaškodila

maximálna spokojnosť, komunikácia obchodu na vysokej úrovni

• Super cena, relatívna rýchlosť dodania

• Rýchlosť a korektost
    • Zatiaľ bez

Odporucam

• -nákup z pohodlia domova
    • -hľadala som presne tento typ telefónu pretože som ho už vlastnila
    • -Váš obchod mal vo výhodnej ponuke tento typ telefónu

-bol to prvý nákup
    -určite by som odporúčala ostatným

• rychle dodanie
    • telefon bol zabaleny iba v obalke...telefon je dost haklivy tovar, ktory by som urcite lepsie zabezpecila na prepravu. Pri telefone chybal manual.

Pred nákupom som komunikoval s majiteľom obchodu ten mi odpovedal na všetky moje otázky ohľadom tovaru.Čo by som obchodu vytkol je že neuvádza z akej distribúcie je tovar. Pričom by sa mohlo uvádzať a nie len všeobecné označenie EU. Taktiež v dnešnej dobe pri nákupe nad 500 eur pýtať poštovné sa mi nezdá správne keď že väčšina obchodov posielajú automaticky zadarmo. Inak som bol spokojný rýchlosť doručenia,komunikácia, ceny . Z mojej strany hodnotím obchod nadmieru spokojne ohľadom objednávky.Dúfam že takýto postoj majú aj ku reklamáciam ale to neviem hodnotiť.

• Dobra cena, komunikacia, rychle dodanie, mobil bol v poriadku, funguje ako ma.

Urcite odporucam. Tovar mali skladom, prisiel na cas, nebol problem v komunikacii. Web stranku povazujem za uplne normalnu, urcite vo mne nevzbudzuje farba, forma ani nic nedoveru :D vzhladom na to, ze som presne vedela co hladam tak som nemala najmensi problem orientovat sa na stranke.

Výborná cena. Dostupnosť skladom, pred nákupom som telefonicky kontaktoval predajcu, ochotne mi odpovedali, objednal som telefón Apple iPhone 5S 16GB Gold. Jeden deň prijali objednávku, na druhý deň bol telefón doma. Prišiel bez najmenších problémov, v poriadku. Ak budem mať príležitosť, určite využijem ponúkané služby opäť.