Dodany tovar nezodpoveda tovaru ponukanemu na stranke...vratila som zasielku

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Reklamáciu Vam radi vybavíme. Verím, že si z našej bohatej ponuky vyberiete iný tovar.

výpredaj-zľavy.sk

• Na pohľad pekne ale keď som to vybalila tak som nevedela či mám plakať alebo smiať hrozné nikdy viac

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

Komunikácia dobrá,ale tovar je nekvalitný aj poškodený.Bunda ktorú som si objednala je veľmi zle ušitá,výplň bundy nie je hladká,má hrby ako by bola zošívaná zo zbytkov.Topánky majú vadu vo vnútri,kde je odlepené krytie švov na oboch koncoch v jednej topánke.Ešte som ich nenosila,len odskúšala.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Zlý tovar nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

• Dĺžka bundy v skutočnosti nezodpovedala rozmerom v ponuke.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak s produktom nie ste spokojní, môžete nám ho vrátiť a dostanete peniaze späť.

výpredaj-zľavy.sk

• nemám výhodu a hl. pri platbe.
    • tovar som objednala a platila prevodom cez moju banku, lebo v ponuke pre platbu (oni vravia, že je to platobná brána) moju banku UNI v platobnej bráne nemali tak som šla na internet banku a platila. Lenže oni zaslali tovar na dobierku. t.j. platiť 2x? Informovala som sa ako je to s platbou, oni vravia , že moja platba neprešla že € ostali v banke rezervované. Lenže banka odoslala platbu. Nič nemám rezervované. Tak nemám tovar ani eura.

Tovar majú dobrý aj cenovo ale je potrebné byť opatrný pri platbe.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Žiadnu platbu sme k objednávke neobdržali a preto sme Vám objednávku zaslali na dobierku. Ak sa Vám peniaze z banky nevrátili, je treba kontaktovať banku na prešetrenie. Vašu objednávku ste neprevzala, info o vrátení zásielky sme Vám zaslali na email.

výpredaj-zľavy.sk

zlý pospis produktu a neuplný

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi sa ospravedlňujeme za chybu. Ak nám napíšete konkrétne u ktorého produktu je táto chyba, budeme veľmi radi a chybu rýchlo opravíme.

výpredaj-zľavy.sk

po opratdí sa mi tielko natiahlo ako gajdy, nekvalitný materiál

výpredaj-zľavy.sk

dobry den tentoraz som nebola vobec spokojna co ma zarazilo objednal som si plachty mali stat 11.50 a vy ste miich uctovali 15. eur a dalej ma zarazilo ze som si objednal postelne pradlo nebolo to co som chcela a este to bolo kazove tak som to poslala naspať k vam len co som musela zaplatit znovu postovne tak že nie som teraz spokojna

výpredaj-zľavy.sk

Topánky veľkosťou nezodpovedali a holiaci strojček by ani žabe na p,,,,vlas neoholil

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

ani jedna veľkosť nesedela

Dobrý deň ,

ďakujem za Vaše hodnotenie. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

šedy pulover mi je malý to neni vaša chyba ale miesto objednaného čierneho pulovru mi prišiel čierny pulover so vzorom a to som chcela byť oblečená na smútočné okamihy zasielam vám to naspeť

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi nás mrzí chyba pri vybavovaní Vašej objednávky. Ak s tovarom nieste spokojná, pošlite nám ho prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

• Dobrý deň tovar som vrátila ako reklamáciu a doteraz nebola vybavená

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku som preverila. Bohužiaľ zatiaľ neevidujeme žiadnu reklamáciu. Ak máte podacie číslo zásielky zkontrolujte prosím, kde sa Vaša zásielka nachádza.

výpredaj-zľavy.sk

tovar je úplne iný na obrázku ako v realite

výpredaj-zľavy.sk

• Neda sa spolahnut ,poslali ste mi uolne ine plavky. Mala som objednane dvoje ,jedny v poriadku druhe uplne ine.

Vyhoda že doručenie vcasne no nespolahlive. A mat robit reklamacie mi nevyhovuje.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujhúci tovar nám vždy môžete vrátiť. Reklamáciu Vam radi vybavíme. Ak je chyba na našej strane dodatočne Vám preplatíme aj poštovné spojené s vybavením Vašej reklamácie.

Tielka sú smiešne

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

Nesedelo číslovanie podľa tabuliek. Nohavice boli o 10cm väčšie. Tovar bol zaslaný späť pred týždňom. Reklamácia o vrátenie peňazí stále nebola vybavená.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Reklamácie vybavujeme cca do 14 dní od prijatie zásielky na sklad. Vašu požiadavku ešte nemáme v evidencii. Zrejme je ešte len na ceste k nám.

výpredaj-zľavy.sk

• Drahé poštovné.Tovar nezodpovedá obrázkom v obchode.Už som kúpila tam tašku kde bola informácia že je kožené,ale ani náhodou to nieje koža.Zavadzanie zákazníka to bolo.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Poštovné sme nezvyšovali už niekolko rokov aj keď náklady na dopravu sa stále zvyšujú. Kabelka je naozaj kožená. Ak s tovarom nie ste spokojná, pošlite nám ho prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

Nasledne obchod tovar odoslal,zatial tovar nemam

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za správu. Vašu objednávku sme odoslali 21.11. a od 23.11. na Vás čaká na Vašej dodacej pošte. Tovar je treba vyzdvihnúť než skončí úložná doba na pošte. Info o odoslaní zásielky aj o uložení na pošte sme Vám zaslali na Váš email aj sms od kuriera Vám prišla.

výpredaj-zľavy.sk

• Tovar mi bol doručeny na uplne ine miesto ako som si urcil, uplne svojvolne ste mi to zmenili a poslali ste ma 5 km dalej od miesta urcenia. Nikdy viac s vami, doteraz ani ziadne prepacte.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme nemenili. Tak ako sme si ju zadal do systému, tak sme ju aj vybavili. Info o registrácii objednávky si môžete skontrolovať v emaili. Pokiaľ Vám zásielkovňa presmerovala balík, je treba uplatniť reklamáciu u nich.

výpredaj-zľavy.sk

Do zasteryy sa vojde este polcloveka okrem mna

Dobrý deň ,

ďakujem za Vaše hodnotenie.Ak Vám zaslaná zástera nevyhovuje, pošlite nám ju prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.