Veci vôbec nie sú kvalitné, chýbala v balíku reklamácia na vrátenie tovaru

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Reklamačný list sa nachádza z druhej strany faktúry. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

• Tovar je nekvalitný.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Ak Vám zaslaný tovar nevyhovuje, pošlite nám ho prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

Bol objednany komplet modrej farby tym myslim vrchny aj spodny diel ,spodny dosiel v bielom prevedeni a vyzera to ako teple gate pre chlapov ani do postele sa biele gate nehodia dik som sklamana

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Dvojdielný oblek sa skladá s modrého trička a bielych nohavíc. Ak sa Vám zaslaný komplet nepáči, pošlite nám ho prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

S prianím pekného dňa

výpredaj-zľavy.sk

Zaplatila som za tovar, ktory som si objednala, prisiel mi uplne iny tovar, velkosti, ktore su uvadzane na stranke v skutocnosti nekoresponduju so skutocnou velkostou - napr. sitka sedi s objednanou velkostou, dlzka ako pre dieta a podobne. Tovar vraciam spat.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za hodnotenie. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

• Kvalita

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

tovar nie je podla mojich predstáv domace oblečenie vôbec neoblečiem objednala som si čislo 52/54 došlo mi xxl a biele nohavice ktoré som vôbec nechcela a bunda bomberka nič moc material tak budem tovar posielat naspät a chcem späť peniaze dufam že nebude nejaky problem z vratenim penazi

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľkosť xxl je 52/54. Ak Vám tovar nevyhovuje, pošlite nám ho prosím späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

Obchod neodporúčam! Odstúpila som od zmluvy a všetok tovar z mojej objednávky som vrátila. V takomto prípade mám podľa obchodných podmienok nárok na vrátenie peňazí za tovar VRÁTANE NÁKLADOV NA DODANIE TOVARU. Peniaze za tovar mi vrátili, ale náklady na dodanie tovaru nie. Upozornila som ich na to a žiadala vrátiť aj poštovné, ale napriek mojim opakovaným mailom a telefonátom mi peniaze dodnes nevrátili. Obchod neodporúčam!

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Náklady na poštovné Vám čoskoro vrátíme. Jedná sa o technickú chybu pri zpracovaní objednávok.

výpredaj-zľavy.sk

• Obrázok, na základe ktorého som objednávala tovar, nezodpovedá skutočnosti. Popis tovaru na Vašej stránke bol nedostatočný. Škoda !

výpredaj-zľavy.sk

Doručenie rychlo ale to čo bolo na obrazku a to čo som dostala nema nič spoločne kabat uplne tenky, surike rukavy ani len farba sa nezhodovala a kozusinka ak sa to tak dalo nazvat ako po vyplznutom psovi,uplna handra. Nechala som sa nalakat na nizke ceny ale aj za taku nizku cenu by som nakupila lepsie inde

výpredaj-zľavy.sk

• Nikdy neviete čo vám príde

Z posledných objednávok vždy poslali tovar ktorý som si neobjednala . V dvoch objednávkach namiesto koberčekov poslali umelé rohože kt. sa nedali na nič použiť. V ďalšej objednávke poslali namiesto plavkových nohavičiek podprsenku ( tù som som nevrátila_finančne sa to neoplatí), v poslednej objednávke poslali namiesto ochrany prstou nejaké "štucne" ktoré sù pre mňa zbytočné.
    Som zvedavá ako sa vybavia reklamácie aj s vrátením poštovného kt. vyšlo na 5,90€.
    V každej objednâvke je položka ktorù zamenili.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzia problémy spojené s vybavením Vašej objednávky. Reklamácie Vam radi vybavíme a preplatíme aj poštovné náklady spojené s reklamáciou.

Nevyhovuje veľkosť úzke rukavy

• Výrobok celý dokrkvany

Prilepené ozdoby polamene výrobok nedrží tvar

Dobrýdeň,

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzia problémy spojené s vybavením Vašej objednávky . Pošlite nám prosím foto rozbitého tovaru na náš email [email protected]. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

6 dni čakám a nič ani neviem či tovar dorazí, hrozný pocit

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme odoslali hneď na druhý deň - 2.12. odoslali. Kontaktujte prosím poštu s číslom balíka EB132800570SK. Preverí Vám, kde sa Vaša zásielka nachádza.

výpredaj-zľavy.sk

Prisiel mi iba e-mail, ze mi prave odoslali zasielku, ale prepravna spolocnost este zasielku nema a obchod nekomunikuje. 7 dni od objednavky.
    Esteze som neplatila vopred. ;)

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme skutočne dňa 29.11. odoslali. Až bude Vaša zásielka pripravená v zásielkovni na vyzdvihnutie, príde Vám info do sms.

výpredaj-zľavy.sk

• Tovar nezodpovedal kvalitou ani veľkosťou, musela som predať

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám vždy môžete vrátit späť. Sme radi, ak urobil radosť niekomu inému.

výpredaj-zľavy.sk

Objednala som pulóvre s kombináciou bielej farby pod krkom, došiel s bezovou farbou.? Je dokrceny, kvalita sa ukáže pri prvom praní, vyzerá, že sa natiahne a stratí firmu. Poučila som sa, NIE VŽDY JE TOVAR TAKÝ AKO VYZERÁ NA REKLAME. ZAPLATILA SOM "UCNE", ODTERAZ KUPUJEM CO VIDÍM NA VLASTNÉ OČI.

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám môžete poslať späť. Reklamáciu Vám vždy radi vybavíme.

• Tovar bol maximálne dokrčený,nenositeľný

výpredaj-zľavy.sk

Taška úplne k ničomu. Hned ako mi bola doručená som si ju zobrala do mesta na nákup textilu a ľahkých vecí. Koliečka sa točili dokola a keď som prišla domov, tak bola predratá diera. Malé koliečka, veľká taška.,. Škoda bolo peňazí,

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzia problémy spojené s tovarom. Zlý tovar nám prosím pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

výpredaj-zľavy.sk

• V potvrdenej objednávke započítaná zľava 5 eur, dobierka príde bez zľavy. Bohužiaľ …

Dobrý deň, paní Irena,

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku som preverila. Zľavu sme Vám u objednávky odpočítali. Vidno to aj na fakture a rekapitulácii objednávky, ktorú sme Vám zaslali na email.

S prianím pekného dňa

• Nesprávny popis produktu
    • Zaslané nesprávny rozmer

Reakcia obchodu Vypredaj-ZLAVY.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám prosím pošlite späť. reklamáciu Vam radi vybavíme.