správy z Výhodného nábytku hádže do spamu, doteraz žiadna info o tovare a doručení

Majú tovar na stránke a po objednávke mi zavolali, že mi tovar nepošlú, lebo sa rozbil.

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, bohužel zboží se vyprodalo a nestihla proběhnout synchronizace. O všem jsme vás informovali.
    S pozdravem vyhodnynabytek.cz

• Tovar ktorý mi bol dodaný vyzeral farebne úplne inak, ako tovar ktorý bol zobrazený na stranke

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, dle výrobce vám bylo dodané zboží takové jaké je vyobrazeno na eoshopu.
    Tým vyhodnynabytek.cz

• Neviem
    • Dodanie tovaru z CR je za nehoraznu cenu, tento fakt zistite az pri potvrdeni objednavky.

Neodporucam...

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, bohužel doprava na SK je dražší než po ČR. Cenu dopravy zjistíte ne až po potvrzení objednávky nýbrž v košíku.
    Zde je uvedena jasná cena za dopravu.
    Vyhodnynabytek

Skôr ako som sa stihla vyjadriť moja objednávka bola zrušená. Úplne som sklamaná z komunikácie aj keď mi písal sám pán majiteľ.

• nieco ine pisete v hlavnej ponuke a nieco ine pri objednavani

neprehladnost webovwj stranky
    zavadzanie v informaciach (dodacia doba)

• Minimálna komunikácia, neodpovedajú na maily ani telefonáty. Neuvádzajú inú čakaciu dobu pre Slovensko a taktiež pri objednávkach "dovoz zadarmo" , že platí len pre ČR.

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Vážený zákazníku byla jste informovaná o dostupnosti námi nabízeného zboží. Na telefonu jsme vždy od 8 do 17:00 hodin každý den a není problém se dovolat. Ostatní slovenští kupující nemají s tímto problém. Ano dovoz zadarmo máme pouze po ČR jak je uvedeno v košíku. Bohužel pokud dopravujeme zboží na SK z České republiky prozatím nám nenabídl žádný dopravce srovnatelné ceny jako v ČR. Pokud bychom měli uvažovat o dopravě zdarma na SK museli bychom ceny navýšit o 20 -30 %.
    Výhodnynabytek