• Dobrý sortiment
    • dodanie tovaru bolo neúplné.
    • na telefonickú reklamáciu obchod zatiaľ neodpovedal
    • nedostatočná komunikácia

Nemôžem posúdiť zatiaľ mi tovar neprišiel!

správy z Výhodného nábytku hádže do spamu, doteraz žiadna info o tovare a doručení

Majú tovar na stránke a po objednávke mi zavolali, že mi tovar nepošlú, lebo sa rozbil.

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, bohužel zboží se vyprodalo a nestihla proběhnout synchronizace. O všem jsme vás informovali.
    S pozdravem vyhodnynabytek.cz

• Tovar ktorý mi bol dodaný vyzeral farebne úplne inak, ako tovar ktorý bol zobrazený na stranke

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, dle výrobce vám bylo dodané zboží takové jaké je vyobrazeno na eoshopu.
    S pozdravem
    Tým vyhodnynabytek.cz

• Zatial komunikácia prebehla v poriadku

Vsetko v pohode!

• vysoká kvalita
    • najnižšie ceny
    • maximálna spokojnosť s obchodom
    • Trošku dlhšia čakacia doba, ale keď nábytok je vyrábaný na zvolenú farbu, tak tá doba je prijateľná
    • preprava - keď kuriér zavolá o 10:00, že mi dodá sedačku okolo 14:00 (ktorá pozostávala zo 4 častí), tak nech sa nečuduje, že nikto neni doma na odber. (informačný mail o tom, že výrobca kedy expedovala tovar, nestačí. Kuriér to môže doručiť nasledujúci deň, alebo o 2 dni). Ani zásielku som nevedela sledovať, aby som mohla zháňať ľudí na odber. Takže bolo by dobré trošku upresniť čas dodania pri takom tovare.

Keď som písala mail ohľadom doručenia, mi prišiel mail, že schránka je plná, ale do hodinky som dostala odpoveď z inej adresy. Takže to majú pod kontrolou.

môžem ohodnotiť len ponuku, ktorá sa mi páči, je naozaj pestrá a ceny výhodné, ešte neviem posúdiť kvalitu tovaru. Mám trošku výhrady ku komunikácii, telefóny uvedené na web. stránke nikto nedvíha, maily mi vráti systém naspäť, ale firma na ne reaguje, takže tam bude zrejme len nejaký technický problém

• tovar, ktorý som chcela kúpiť, bol na sklade jedine v tomto e-shope (inde dodanie 2-6 týždňov)
    • cena aj s dopravou z ČR do SR vyšla približne rovnako, ako keby som tovar objednala u SK dodávateľa
    • rýchle dodanie tovaru - objednávala som v pondelok v noci, v utorok objednávku potvrdili, v stredu odoslali a v piatok pred obedom som mala tovar doma

Tovar, ktorý som chcela kúpiť, som nenašla v žiadnom kamennom obchode, preto som hľadala na e-shopoch. Len u tohto dodávateľa ho mali na sklade, a ešte aj za dobrú cenu.
    Bol to môj prvý nákup tu a som spokojná, tovar prišiel pomerne rýchlo a v poriadku.

všetko je fajn.
    ale dodacia lehota je dosť dlhá, pretože objednávka ide do výroby.

• Neviem
    • Dodanie tovaru z CR je za nehoraznu cenu, tento fakt zistite az pri potvrdeni objednavky.

Neodporucam...

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, bohužel doprava na SK je dražší než po ČR. Cenu dopravy zjistíte ne až po potvrzení objednávky nýbrž v košíku.
    Zde je uvedena jasná cena za dopravu.
    S pozdravem
    Vyhodnynabytek

• Nepoznam tento obchod, nakolko som tu prvy krat nakupovala.
    • Hladala som co som potrebovala, tento obchod som si vybrala kvoli najnizsej cene tovaru.

Som spokojna, nesklamali, tovar bol doruceny a velmi rychlo, nemusela som behat po obchodoch, pekne v papuckach som si vybrala.

Nemám co vytknout. Obchod mi byl doporučen jako spolehlivý a musím uznat, že to je pravda. Zboží došlo v uvedeném termínu, obchodník komunikoval a odpovídal na mé dotazy. Takže za mě jednička.

• Rychlé doručení
    • spolehlivost
    • přehledný web

Doporučuji zde nákup, vše bylo v pohodě a bez problémů

• výhodné ceny

Skôr ako som sa stihla vyjadriť moja objednávka bola zrušená. Úplne som sklamaná z komunikácie aj keď mi písal sám pán majiteľ.

• Veľmi rýchla doprava

odporúčam

• - ústretová komunikácia
    • - veľká ponuka
    • - príjemná stránka
    • - spolupráca s dopravcom DHL

Z nákupu by som mala veľmi pozitívnu skúsenosť, ak by mi ju nebol pokazil kuriér. Skúsenosť s ním bola taká nepríjemná, že celý nákup hodnotím napokon pomerne zle, pri tom obchod zaslal tovar omnoho skôr, než mal, komunikovali veľmi milo a všetko bolo na poriadku. Ale ak budú spolupracovať s DHL, jednoducho už druhý nákup neurobím.

Kvôli tovaru mi spoločnosť DHL telefonovala trikrát. Prvýkrát mi odrazu kuriér zavolal, že ide za mnou, či som doma. Prekvapene som mu povedala, že balík je podľa sledovania na internete ešte v Česku a že nemám doma peniaze, veď sme neboli absolútne dohodnutí. Presunuli sme teda dodávku na štvrtok poobede. Po tomto dohovore som obdržala 3 rôzne telefonáty z rôznych čísel od spoločnosti DHL, zakaždým sa ma pýtali, kedy chcem tovar doručiť a tvrdili mi, že majú pri mojom mene poznačené, že nedvíham telefón. To by ma ešte nerozčúlilo, veď aspoň sa starajú, chcú mať istotu. Zakaždým som potvrdila dohodu, že kuriér príde vo štvrtok poobede.

Aké bolo ale moje prekvapenie, keď mi odrazu vo štvrtok ráno zvoní niekto pod domom ako šialenec. Všetkých v byte pobudil zvonením doslova ako nepríčetný. "Pani poďte dole, ja tu nemám celý deň!" mi povedal aj na opakované dotazy, o akú zásielku vlastne ide, veď kuriéra čakám poobede. Vyšla som teda pod blok, kuriér na mňa začal vrieskať spolu s nejakou ďalšou pani, že prečo ja nedvíham telefóny. Stále neviem, o aký balík vlastne ide, telefón som naozaj ráno nedvíhala, keďže mi nič nemalo byť doručené. Ohradila som sa, že taký tón si vyprosím, že sme predsa boli nejako dohodnutí a teraz tu vybľakuje a vyzváňa ako šialenec. Rozmachol sa, naozaj som z neho mala fyzicky strach, tresol dvermi dodávky a povedal, počas čoho mi nepríjemne nadával (do pi a podobne), že on sa teda so mnou "srať" nemusí a že nech si po balík prídem. Požiadala som ho slušne ešte raz, nech mi balík láskavo vydá, napokon privolil. Vraj som ten deň už tretia, s ktorou má takýto problém. Odvetila som mu, že zrejme teda problém nebude v zákazníkovi, ale niekde inde.

Táto skúsenosť ma tak nepríjemne naladila a odradila od akejkoľvek ďalšej spolupráce s DHL, že si vopred prebehnem každý e-shop, či s nimi náhodou nespolupracuje. S e-shopom ako takým som ale spokojná bola.

Reakcia obchodu Vyhodnynabytok.sk

Dobrý den, velice se omlouváme za toto pochybení DHL, ihned jsem vaši stížnost předali na příslušné oddělení DHL.

Vyhodnynabytek.

• nieco ine pisete v hlavnej ponuke a nieco ine pri objednavani

neprehladnost webovwj stranky
    zavadzanie v informaciach (dodacia doba)