Dobry den. Továr som dostala uplne rozbití poškodený

Poslala som na reklamáciu tovar - absolútne žiadna spätná väzba, žiadne reakcie na emaily.

• Neochota mi vobec nieco vysvetlovat, ci to skladom je ale nieje. Otrasne!

• Tovar prišiel znehodnotený. Jedna ochucovacia pasta mala úplne zničený obal..a obsah bol vytečený do balíka.

Tovar mi bol doručený poškodený,nevedia baliť,v dobách priestor, ktorý mali vyplniť a nie dózy obaliť do bublinkovej fólie

Tovar som vrátila naspäť a peniaze mi neboli vrátené telefónne číslo nefunguje a na mail sa nedá kontaktovať neodporúčam nakupovať z tejto stránky

Po doručení a otvorení balíku som zistil,že tovar ktorý som si zakúpil nieje kompletný konkrétne chyba panvica tovar v hodnote 160€ !!!a na reklamácii odomna pýtajú igelit v ktorom bol balík zabalený (logicky som igelit vyhodil naco mi ke igelit keď mam krabicu )a že im pri váhe z ich skladu všetko sedí . Čiže mi nejak nemôžu pomôcť !!!!!! Moja vina že som veril v tento obchod ktorý je očividne neschopný !!!!!a ešte jednu poznámku mi povedali že zo dajú reklamáciu do Turecka !!!!!zakze sa môžme koli panvici naťahovať roky !!!!Nikomu tento obchod doporučoval nebudem a samozrejme že sa podelím na všetkých možných e stránkach o tom ako tento obchod podniká

Dnes je 3.1 a tovar nikde

tovar som objednala 15.12.2023 do 28.12.2023 som tovar nedostala .je to velmi neprijemne chcela som to na sviatky.

• Nedalo sa za tovar zaplatiť!!!!7
    • Na iných obchodoch nikde nebol taký problém!!!
    • Dlhá čakacia doba objednávka ešte neprisla
  • čakám na tovar !!!

Nebol dodaný filter CA 6903 ale lacná kapsula CC693 ...rozdiel je evidentný, nemohlo ísť o omyl...

• Dlhé čakanie prišiel poškodený tovar pol farby vyliatej v balíku. Vybavenie reklamácie zľava ??? Ak niečo potrebujem a súrne dlho na to čakám a riešenie zľava alebo vrátiť tovar???

Tovar, ktorý som z tohoto obchodu dostal (naberačka) bol v takej kvalite, že okamžite putoval do koša. Ja by som sa hanbil poslať zákazníkovi niečo také.

Objednal som tovar cez zasielkovňu. Prišli mi dve rovnaké zásielky. Každá s tým istým tovarom pod iným heslom zásielky. Takže som vyzdvihol iba jednu, tak ako som objednal

Kúpila som veľmi nekvalitný výrobok. Hneď pri vybaľovaní som si pichla do prsta odlomený smalt. Výrobok sa síce predáva ako retro, že sú okraje akože obité a upravené na čierno ale v niektorých častiach je smalt odštiepnutý naozaj. Škoda, že som nedala na recenziu zákazníka, ktorý mal takúto istú skúsenosť a odrádzal o d kúpy tohto výrobku.

este ma nikto nekontaktoval, i ked mi pri objednavke bolo oznamene, kedy tovar dorazí k nám

• Tovar bol dodaný znehodnotenie obitý smalt

nič moc