• Tovar bol dodaný znehodnotenie obitý smalt

nič moc

Dodnes tovar nedorazil, uhradila som vopred na účet. Dnes prišla dokonca správa, že moja objednávka bola stornovaná. Ale žiadna odpoveď na to, že mi vrátia peniaze.

• Veľmi pomalá dodacia doba

Nechápem prečo chcete po mne už hodnotenie nákupu, keď v obchodných podmienkach bolo jasne napísané :tovar objednaný do štvrtka si môžete vyzdvihnúť v utorok na výdajnom mieste. Je utorok ráno 7:00, ešte som nedostala žiadne informácie, že si môžem zásielku vyzdvihnúť a vy už chcete po mne hodnotenie. Vie obchodník pre ktorého robíte prieskum, že neovládate jeho obchodné podmienky a tým mu škodíte, pretože zbytočne stresujete jeho zákazníkov?

Nedá sa dovolať ochota nie je tovar, zatiaľ vôbec nedorazil viac ako týždeň a ešte neviem aký bude tovar čo som objednala

• Za sk webom sa skrýva český podivný e-shop, ktorý nereaguje na dotazy a nebol mi schopný napísať názov banky (ČR), čo moja banka požadovala.

Pozor

• Na obrázku v ponuke je filter s nastaviteľnou tvrdosťou vody,preto som ho u vás objednával. Doručený mi boli filtre obyčajné, jednoduché, bez nastavenia. Možno by to chcelo odfotiť to, čo ponúkate a nezavádzať zákazníka.

Zatiaľ mi nedoručili objednaný tovar

• Skúsenosť dosť zlá, po prevode mojich € na účet tohto obchodu mi bol z ich strany doručený mail, kde mi objednávku stornoval, do dnešného dňa mi nikto nereaguje na moje správy. Zaplatila som bankovým prevodom, ale tovar mi nebol doručený

• tovar do dnešného dňa nedorazil a to je už skoro dva týždne, už tovar ani neprevezmem, už to nepotrebujem, musela som zvoliť iné

tovar nedodaný

• Tovar stale neni doručený. Viac ako týždeň zostal v Žiline. Oslavu mame zajtra a nemozem pouzit to co som objednala

• Ôk, tovar prišiel, ale jedno balenie už nebolo vakuovo balené, nie ze by sa droždie sypalo, ale už tam bol vzduch. dúfam že neutrpi kvalita. Nakoľko to bol môj prvý nákup, zatiaľ neviem odporučiť.

Pred dvoma dnami prisiel email, ze tovar bol odovzdany prepravnej spolocnosti. Pri dnesnej kontrole prepravneho cisla mi vypisalo, ze dodavatel este neodovzdal tovar prepravnej spolocnosti ‍♀️ hadam mi to eaz dorucia...

TOVAR MI DOŠIEL PO 8 DŇOCH OD ZAPALATENIA, ČO JE VEĽMI DLHÁ DOBA

• Fotka tovaru sa nezhoduje s realitou
    • Neschopnosť personálu uznať, že mi poslali iný tovar než deklarovali na svojej stránke

• cakala som skoro skoro tyzden na balík
    • postovné je velmi drahé
    • obal bol

• Príšerne dlhé dodanie, okuliare zo Španielka mi prídu za dva dni… tovar hoci bol skladom po vyše týždni stále nemám.

Dlhe trvanie doručená...tovar mi uz zbytočne pride domov..Prvy krat objednavala a aj posledný.

• Zlá/žiadna komunikácia

Ochucovacie pasty mi prišli rozbité a vytečené, a po kontaktovaní obchodu s dôvodom reklamácie sa mi doteraz neozvali a ani neodpovedali.