Kompresor funguje správne avšak nebol dostatočne zabalený a prišiel s polámaným/obitým plastom. Pravdepodobne spadol pri preprave.

Dobry den.
    Mrzi nas , ze vam prisiel poskodeny tovar.
    Tovar bol zabaleny v piatich vrstvach bublinkovej folii.
    Nastastie sa to nestava, ze nam kurier doruci poskodeni tovar.
    V takomto pripade vam vieme doporucit jedine tovar neprebrat, alebo spisat s kurierom protokol o poskodeni tovaru.
    Prajeme vsetko dobre.

• Tovar bol doručený rýchlo
    • Obal bol pokrčený a špinavý, no v strašnom stave. Keby nešlo o objednávku pevnej veci určite by už bola rozbitá. Mrzí má to, že som to objednavala ako darček a musela som to z originálneho obalu vybaliť a darujem to tak. Proste kebyže to nie je krátko pred sviatkami určite im balík vrátim.
    • Na to, že išlo o značku Viktorinox, cely balim vyzeral ako keby práve doletel z Číny.

Obchod neodporúčam. Radšej budem hľadať iné obchody s rovnakým tovarom.

Dobry den.
    Mrzi nas tato skusenost. Od nas chodi tovar riadne zabaleny a ako s nim nalozi prepravna spolocnost my nevieme ovplyvnit. Jedina moznost je tovar neprevziat a my si uz reklamaciu poskodeneho tovaru doriesime a vam posleme hned novy tovar. Som rad, ze sme to telefonicky doriesili.
    Prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko dobre do noveho roku.

Ako eshop samotny ma lacne produkty, ale ziadna informacia pri objednavke, kto vam doruci tovar, ktora kurierska spolocnost. Nemal som ziadnu informaciu o tom, kedy mi bude tovar doruceny. To je jedine negativum pri tomto eshope. Tovar mi prisiel v poriadku, uz ho mam namontovane na bicykli.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• Príliš dlhá doba dodania. V dnešnej dobe 13 dní je príliš a hlane ak obchod uvádza že tovar je skladom.

Doba dodania. Absolútne nevyhovujúca.

Dobry den.
    Ospravedlnujeme sa za meskanie tovaru, ale bohuzial zacala cyklisticka sezona a je velky napor objednavok.
    Tak isto ani dopravna sluzba nie je ochotna brat od nas velke mnozstvo balikov.

• Tovar mi chodi uz viac ako tizden

Dobry den.
    Tak isto ani dopravna sluzba nie je ochotna brat od nas velke mnozstvo balikov.

• po 10 dňoch bez informácie som sa dotazoval. Tovar sľúbili poslať, po ďalších dvoch dňoch ma informovali, že tovar vlastne nemaju....

Dobrý deň.
    Bohužiaľ sme sa vám tovar snažili zohnať, ale neúspešne.
    Riešili sme to aj telefonicky.
    Mrzí nás, že sa nám to nepodarilo.
    Prajeme všetko dobré.

• Netuším dôvod, ale batoh stále neprišiel.

Dobry den.
    Vas batoh prave dohladavame, nakolko sa zrejme niekde po ceste stratil. Budeme vas co najskor informovat.

• tovar zaplatený už 2 týždne a stále nedorazil
    • ignorácia emailu, kedy som sa snažila dozvedieť čo je s mojou objednávkou !

Dobry den.
    Prepacte za toto nedorozumenie.
    Vasa zasielka bola odoslana a prave zistujeme u prepravcu, kde sa zasielka stratila.
    Budeme vas obratom informovat.

Objednal som tovar v pondelok večer, zaplatil prevodom. Na druhý deň mi písali, že nemajú jednu položku, že mi vrátia peniaze a že ostatné odošlú hneď v utorok. Potom sa vyhovárali až do piatku prečo tovar neodoslali. Tovar prišiel až v utorok na mnohé naliehania. Ale peniaze za vypredanú položku nemám stále.

dobrý deň.
    Riešili sme to všetko spolu telefonicky a peniaze sú vám vrátené. Tiež sme vám vysvetľovali, že nejazdil kuriér a to ovplyvniť nevieme. A myslím že viete, aké bolo počasie.
    Samozrejme chápeme, že nie ste spokojný s dĺžkou dodania.
    S pozdravom VIPceny.sk.

• dodanie trvalo 10 dni
    • neuplna objednavka

Dobry den.
    Prepacte za neuplnu objednavku, o ktorej ste boli predom informovany. Taktiez mame v obchodnych podmienkach, ze dodanie moze trvat do 10 dni.
    Samozrejme sa snazime tovar vyskladnit co najskor, ale nie vzdy je to mozne.
    Nezalezi to iba na nas, zalezi to aj na doprave.
    Prajeme vela stastia. VIPceny.sk

Popis tovaru bol zmätočný. Namiesto rýchlo-upínania bola obyčajná skrutka.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

Strašne dlhá doba dodania. Neodporúčam.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za zdržanie vašej objednávky.
    Do 7.1.2018 sme mali dovolenku a inventúru a od 8.1.2018 sme začali naplno pracovať a vybavovať objednávky.
    ďakujeme za porozumenie.

• Zatial tovar ani po 11 dnoch od objednania nedorazil (v obchodnych podmienkach uvadzaju dodanie do 2-7 prac. dni) a ani som nedostal informaciu, kedy dorazi. Myslim, ze v dnesnej dobe je to neprimerane dlha doba - tovar objednavany cez ebay z Ciny pride za 2 tyzdne lodou.

Dobry den.
    Ospravedlnujeme sa za toto nedorozumenie.
    Neviem akym sposobom sa nam nezobrazovala vasa objednavka. Hned dnes vam tovar odchadza.

• katasrofalny pristup komunikácia až na moje dôrazné upozornenie, v horšom obchode som zatiaľ nenakupoval!

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za toto nedorozumenie, ktoré vzniklo na sklade v komunikácii a vykonáme patričnú nápravu, aby sa to už nikdy neopakovalo.

• Nížšie ceny oproti konkurencii
    • Dlháááá dodacia doba

Obchod v pohode.Ceny super, ale tovar ktorý je akože skladom , nemôže prísť za 12 dní od objednania. S tovarom som spokojný ,ale za 12 dní by mi to doviezol aj eskimák ktorý by mal na kajaku napísané - Alaska Parcel.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

V jeden den jsem objednala kolo a dětskou sedačku ze dvou různých stránek, bohužel, zatím co kolo už týden stojí na dvoře (i navzdory svátkům), je mi prd platné vzhledem k tomu, že nemám kam posadit dítě. Podotýkám, že krom mailu ze dne 25.8. - vybavuje se, mi do dnešního dne nikdo nic nenapsal....

Dobry den.
    Ospravedlnujeme sa za zdrzanie vasej objednavky, ale minuly tyzden sme mali celozavodnu dovolenku.
    Od pondelka uz objednavky vybavujeme a dnes vam vas tovar odchadza.

• Tovar stále nemám

Dobry den.
    Od pondelka uz objednavky vybavujeme a dnes vam vas tovar odchadza.
    S pozdravom VIPceny.sk

• zavádzanie ohľadom dostupnosti tovaru

Prepáčte!
    Hneď ako bola od vás vytvorená objednávka, vás kontaktoval zamestnanec, že tovar nie je skladom!
    Takže neviem o akom zavádzaní tu píšete!
    Prajeme všetko dobré.
    S pozdravom VIPceny.sk

Tovar som si objednal, na stranke bolo napisane ze skladom, po tyzdni som urgoval , bolo mi povedane ze zavola do skladu co sa deje, potom mi volali ze OK tovar do 2 dni mam. Naozaj prisiel ale nieco uplne ine!!! okrem toho drahsie! tovar som vratil ale obchod mi vratil len cenu povodneho tovaru aj to na urgenciu po mesiaci.
    Neopodrucam, ceny su skvele ale za tie stresy to nestoji.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za zle dodaný tovar.
    Peniaze vám boli vrátené za dobropis na celú objednávku.
    Peniaze za poštovné za vrátený tovar vám môžu byť uhradené až po predložení potvrdenia o poštovnom, ktoré ste uhrádzali.
    Inak to účtovníčka nevie spracovať.
    Poprosím vás teda o zaslanie prefoteného podacieho lístka, alebo iného dokladu o zaplatení poštovného.
    Ďakujem.
    S pozdravom VIPceny.sk

Píšu dodacia lehota 2-7 dní. Mne doručili na 10 deň. Žiadala som Slovenskou poštou, doručil kuriér GLS. V hodinách bola vybitá batéria, čiže som si ju ešte naviac musela dokúpiť.

Dobry den.
    Ked sa pozriete do obchodnych podmienok, tak tam mame dodaciu dobu pre GLS do 10 dni.
    Niektore veci sa nedaju poslat Slovenskou postou, nakolko mame sklad aj v ČR.
    Ked ste mali vadnu bateriu, stacilo nas kontaktovat a bola by vam poslana nova.