• žiadna komunikácia ohladom stavu objednávky
    • čakám 3 týždne a stále nič

Dobry den.
    Chyba sa stala u nas na sklade, za co sa samozrejme ospravedlnujeme a vasu zalezitost uz riesime.
    S pozdravom VIPceny.sk

• Zatial sa mi obchod neozval, na objednavku, ktoru som spravil 30.6, povazujem to za velku neserioznot

Dobry den.
    Prepacte, ze sa vam nikto neozval, ale minuly tyzden sme mali na sklade dovolenku, nakolko boli sviatky.
    Viem ze teraz je to uz vykomunikovane a vsetko je v poriadku.

• Neviem.
    • Katastrofalne dodacie lehoty.

Nedoporucujem.Tovar objednany,informacia mailom.Styri dni,nic sa nedialo.Zavolal som a bolo mi oznamene,ze tovar pride asi za desat dni.Ze maju vela prace.Objednavku som zrusil.

Dobrý deň.
    Bohužiaľ máme sklad momentálne vyťažený, nakoľko je sezóna a je veľa objednávok. V obchodných podmienkach mame napísané, že môže byť doba dodania tovaru do 10 dni. Mrzí nás, že sme vám to nemohli poslať skôr.
    Prajeme pekný deň.

• Tovar mali ako jediný, okrem výrobcu, za lepšiu cenu.
    • Čakať na tovar niekoľko týždňov keď je tovar skladom ...

Tovar bol lacnejší o znatelne percento ako u výrobcu, no treba si počkať. Ponúkaná doprava nebola celkom presná. 1-2 din shore dole.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

Neni som spokojný s objednávkou. Tovar mi prišiel znehodnotený. Plášte prišli pokrčené odležané a dodnes sa to nevystrelo ani na bicykli. Veľká nespokojnosť.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• Neoznamia ze tovar nie je.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

-tovar uvadzany ako "na sklade"
    - nasledne pride info, ze ho nemozu expedovat kvoli techn. chybe v systeme! (ale aj keby to tak bolo, zabalit mi to mohli aj bez systemu...)
    - prislub expedicie tovaru behom par dni, po oprave systemu
    - komunikacia prestala uplne, ziadny update info

Dobry den.
    parujeme cesky a slovensky e-shop a bohuzial sme nevedeli robit faktury a nevedeli sme vam tym padom tovar odoslat. Pisal som vam, ze nevieme, kolko bude trvat odtsranenie tohoto problemu. Odpisali ste mi, ze pockate a ze vas mame informovat. problem je odstraneny a vsetko uz funguje ako ma. ale to uz mate v maily.

• Tovar je skladom ale NIEJE skladom -zavádzanie zakaznika
    • Komunikácia zo strany obchodu nulová
    • Ceny dost vysoke
    • Neinformovanie zakaznika ze tovar nemaju na sklade
    • Nedodrzanie dodacej lehoty

Toto bol moj prvy a posledny nakup.
    Objednal som este v utorok aby som sa dostal objednany tovar do piatka . Tovar bol skladom...cakal som par dni a potom som napisal email ze preco je problem expedovat tovar ktory je na sklade .
    Odpoved: " tovar bude na sklade piatok, prepokladany datum dorucenia utorok"
    A cakanie ...a ani piatok nebol expedovany tak som zrusil objednavku okolo 18:00 hod .
    Objednal som inde ten isty tovar za lepsiu cenu menej ako 6€ a bol doruceny na druhy den.
    A keby som najprv cital tu hodnotenie. Tak by som neobjednal ale az potom som videl negativne skusenosti s obchodom.

Dobry den.
    Vy viete ze tovar bol skladom uz vo stvrtok, ale nakolko sme ho nevedeli dorucit do piatku, pretoze doprava z CR trva tri dni, ste objednavku stornovali. Co samozrejme chapeme a nevidime v tom problem. Tak isto nas pracovnik s vami aj komunikoval. Takze vobec nechapeme, naco takto reagujete a vsetko toto pisete.
    Ale my ludia sme rozny a snad sa vam ulavilo a je vam dobre. Prajeme vam vela sportovych, aj osobnych uspechov.
    S pozdravom VIPceny.sk

• Vsade uvadzaju skladom, ale po tyzdni cakania ma az po X telefonatoch informovali, ze nevedia, kedy tovar bude.

Neodporucam, zavadzaju s cenami aj dodanim.

• dobré ceny
    • dodacia doba

Ak máte veľa času, tak tam kľudne nakúpte. Dodacia doba je veľmi dlhá.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• najnizsie ceny niektorych artiklov
    • dodacia lehota tovaru skladom trva 10 dni a este sa neskoncila

V pripade ze Vam nezalezi na lehote dorucenia a ste clovek ktory odosle objednavku a dalej nic nepotrebuje riesit tak je to asi pre Vas. Ak ste limitovany casom a potrebujete aktualny prehlad o stave objednavky a informacie tak urcite rieste niekde inde

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• obchod uviedol, že je tovar dostupný skladom, avšak nebol. Oceňujem, že sa ozvali a odkomunikovali nedostupnosť. Dohodli sme sa na ďalšom postupe.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• dodacia doba dlhsia ako z činy.

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• checel som aby mi potvrdili dodávku - žiadna reakcia
    • chcel som poslať tovar na inú adresu a poslali to na moju adresu - nekomentujem

cenovo OK, avšak nechápem prečo obchod nekmunikuje a zašle tovar tam kde nechcem

Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.

• komunikacia, neupdatnuta situacia o produktoch na stranke

• Nizka cena
    • Dlzka dodania

• Dodacia lehota.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania, ale je to na úkor kvality zostavenia vášho bicykla. Z továrne k nám príde bicykel v krabici a je odložený na sklade. Pri objednaní bicykla náš servisný technik bicykel musí vytiahnuť, komplet zložiť a nastaviť. Potom ho naspäť rozložiť a uložiť do krabice, tak aby sa nepoškodil. Samozrejme doba zostavenia bicykla zavisí od modelu bicykla.
    V momentálnej dobe je predaj bicyklov zvýšený pre výpredaje a zľavy bicyklov 2016 a z toho dôvodu je teraz aj trochu dlhšia čakacia doba.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za čakaciu dobu.
    Snažíme sa vám dodať čo najkvalitnejšie zriadený bicykel, aby ste nemuseli hneď ísť do servisu a mohli ste hneď jazdiť.

• Dlho sa caka!!!

Dobrý deň.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za čakaciu dobu.
    S pozdravom VIPceny.sk

Kupoval som bicykel takmer za 1000€. Na prednom kolese bolo "vajco" na zadnom "osmička". Technik v servise vyhodnotil aj pneumatiky ako poškodené, vykazovali známky preležania. Darček v hodnote 30€, ktorý bol k bicyklu boli turistické palice. Podla môjho názoru úplná hlúposť. Kupoval som bicykel, nie turistické topánky. Ocenil by som teda niečo v hodnote 30€ k bicyklu. Takže kým som dal bicykel ako tak do poriadku stálo ma to ďalších 60€.

Dobrý deň.
    Bicykel, ktorý ste si u nás zakúpili, bol pred odoslaním vybraný z krabice a skontrolovaný našim technikom, tak, ako sa to robí vždy. Bicykel nemal žiadne známky poškodenia. Bol to model 2016, takže ani pneumatiky neboli preležané. Samozrejme nie je vylúčené, že by sa kolesá poškodili nejakým spôsobom dopravou, ale za to naša firma nezodpovedá. Predávame priemerne 5 bicyklov denne a ešte sa to nestalo. Na bicykel sa Vám vzťahuje 2 ročná reklamačná doba, kedy ho môžete reklamovať. Preto nechápeme, že ste nás ešte doteraz nijak nekontaktovali.