• Je rýchly a spoľahlivý.
    • Nemá žiadné slabiny.

Tovar až domov, nepoškodený.

• Rýchla dodacia lehota
    • Nebolo dodané všetko, čo som si objednal. V balíku ani zmienka o tom prečo som nedostal to, čo som mal dostať. Bolo mi to dodatočne poslané, ale až po dvoch urgenciách. Keby som tam nebol zatelefonoval, asi mi to ani nepošlú.

Pri dnešnej konkurencii a s týmto prístupom sa divím, že ešte existujú.

telefon bul urcite uz min jeden krat pouzity. Dal som obnovit tel. cisla a z pamate telefonu sa dostalo 150 tel cisel uplne neznamych ludi s madarskymi menami.telefon vraciat nebudem ale toto bol pre mna sok. Iny problem nebol len tento.

• Profesionálny prístup k zákazníkom
    • nenašiel som

Rýchle dodanie, slušné jednanie, korektný prístup

• To, ze uz od nich nemusim nikdy nic objednat.
    • Nedodali tovar ani za viac ako mesiac, napriek opakovanym slubom ze sa tak stane
    • Hrozna komunikacia, viackrat slubili ze sa ozvu a nikdy tak nespravili
    • Neseriozne jednanie

Objednal som si od nich smartphone 15.12., ktory podla webu mali skladom. Pre istotu som si zavolal, ci to naozaj maju a stihnu dodat do vianoc. Uistili ma, ze ano. Tovar neposielali, tak som znovu zavolal 21.12. Bolo mi povedane ze mobil isiel na inu objednavku a ze to uz nestihnu. Ziadne ospravedlnenie, nic. Rozhodol som sa objednavku ponechat, s tym ze ma ujistili ze medzi sviatkami im dojdu nove a poslu mi ho. Medzi sviatkami mi samozrejme nic neposlali, ale znovu ma uistovali, ze po novom roku mi ho hned poslu. Po opakovanych telefonatoch a sluboch ze uz to bude som sa 20.1. definitivne rozhodol objednavku zrusit. Neboli schopny dodat mobil za viac ako mesiac!!!! A zase, ani ospravedlnenia som sa nedockal. Naviac, ani raz co mi slubili ze sa mi obratom ozvu (ohladom ci ho maju skladom alebo kedy im pride) sa mi realne neozvali a musel som ich obvolavat a nahanat vzdy ja. Nasledne som si telefon objednal z ineho webshopu a uz mi volali v ten den, ze mi ho posielaju. Urcite neodporucam.

• Výborná cena, pružné doručenie tovaru.
    • Zatiaľ žiadne, z môjho pohľadu.

Oplatí sa u vás nakupovať. Ste najlepší na trhu elektroniky!

S pozdravom Vip market

• Cena za madarske telefony.... mohol som radsej s alzy objednat
    • Madarsky produkt!

Kupil som s4 samsung no bohuzial je v madarcine 30% telefonu ucil som sa anglicky nie madarsky tak nechapem co taky vyrobok robi na slovensku....

Vážený zákazník,

Máte pravdu. Keďže žijeme v EU aj dodávateľov máme z členských štátov EU. Nemôžme však garantovať že prístroje budú určené len pre slovenský trh. Menu v telefónoch je aj v slovenskom jazyku. V každom prípade sa snažíme každú reklamáciu vyriešiť v prospech zákazníka.

S pozdravom VIP Market

• Dokým som sa niekomu dovolala trvalo to 5 dni !

Tovar prišiel poškodený, posielam ho naspäť. Strata času ...

Vážený zákazník,
    máte pravdu, nedalo sa k nám dovolať. Mali sme zatvorené čo bolo uvedené aj na našej stránke.
    S pozdravom Vip market

• viac ako desať dní objednaný a zaplatený tovar mi doposiaľ nebol doručený a ani žiadna informácia o stave objednávky..!
    • žiadna komunikácia ohľadom vybavovania objednávky, nedodržanie lehoty doručenia atd

neodporúčam pokiaľ chcete mať prehľad čo sa deje s Vašou objednávkou a pokiaľ tovar potrebujete dostať v rýchlej (normálnej pre iné obchody) lehote!

Vážený zákazník,
    Vaša objednávka sa už rieši, o čom ste boli informovaný telefonicky. Máte pravdu, čas jej vybavenia sa predĺžila z dôvodu sviatočných dní
    S pozdravom Vip market

• skvelý výber a rýchlosť dodnia
    • nemá

skvelé

S pozdravom Vip market

• dobre ceny a rychlost dodania
    • ziadne

vrele doporucujem

• Rýchlosť. Serioznosť

Doporučujem...

S pozdravom Vip market

• Žiadne, sú to podvodnici. Na objednávku poslali automatické potvrdenie, žiadna ďalšia komunikácia, dovolať sa im nedá.
    • Cely obchod mi pripadá ako podvod, na šťastie som neplatil vopred.

nedoporucujem, tovar má síce atraktívne ceny, no nedodaju Vám ho.

Vážený zákázník,
    je nám ľúto že sme nemohli vyhovieť Vašej objednávke, Vami objednaný produkt je žiaľ dlhodobo nedostupný
    S pozdravom Vip market

• Zatial som nenasiel lepsi servis a cena + darcek. Su super a odporucam.
    • Ziadna slabina vsetko na profesionalnej urovni.

☆☆☆☆☆

S pozdravom Vip market

• + Rýchlosť dodania,komunikacia..

S pozdravom Vip market

• Osvedčený výrobok za bezkonkurenčne najlepšiu cenu.

Je to rozvíjajúca sa firma, čo sľúbili to splnili. Ak aj ostanú na tejto úrovni a nezmenia ceny budem nakupovať len TU. Prajem im veľa úspechov.

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami a so zakúpeným tovarom spokojný. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

S pozdravom Vip market

• Rýchlosť dodania, výborná komunikácia, najlepšia cena.

Odporúčam.

• Klasicky maly eshop. Tovar, ktory sa nakoniec ukazal ako nesdostupny a neda sa objednat od dodavatela tvrdili ze maju na sklade.

Vážený zákazník,
    je nám ľúto že sme Vami objednaný model nemohli zabezpečiť, bol v čase Vašej objednávky dlhodobo vypredaný
    S pozdravom Vip market

Bola som spokojna s komunikaciou obchodu,vzdy ma o vsetkom informovali o mojom tovare,aj dodanie bolo dobre,takze mozem doporicit.

S pozdravom Vip market

• kapacitne nestiha realizovat objednavky po vlozeni tovaru do kosika a zrealizovani objednavky mi bola na email dorucena registracia objednavky ze prebehla v poriadku. nasledujuci den ma kontaktoval zamestanec obchodu ze uz nemaju taku farbu vyrobku ktoru som s objednal a ze ci suhlasim s jeho nahradenim za inu farbu. Potom sa ma opytal ci chcem na telefon naplepit aj ochrannu foliu a teda si ju aj zakupit s cim som suhlasil. telefon mi bol doruceny bez nalepenej folie, co som aj reklamoval s tym ze ked si budem chciet nalepit uz zakupeny coliu v inom obchode tak to mi spoplatnia. Na to sa mi predajca len ospravedlnil a neponukol ziadnu kompenzaciu.

Vážený Zákazník,
    máte pravdu, produkt Vám bol zaslaný bez nalepenej ochrannej fólie, nakoľko sme chceli Vašu objednávku odoslať ešte v ten deň.