• maximalne tak rychle jednanie a dovoz
    • hrozna komunikacia, nic ich nezaujima
    • Sídlo v Budapesti
    • telefon prišiel blokovany na o2 siet a robilo problém s odblokovanim
    • pokazil sa po pol roku, poslala som ho na reklamaciu, poslali mi ho po 35 dnoch naspat a taky isty s poznamkou, ze vymenili zakladnu dosku (toto pisu vsetkym)! Zavolala som ta ze co to ma znamenat, telefon nefunguje uz vobec pred tym aspon isiel, ziadne ospravedlnenie len odpoved "A vsak adresu mate tak ho poslite naspät" (sekal aj po 2 reklamacii)
    • NEODPORUCAM TENTO OBCHOD, MAXIMALNA NESPOKOJNOST S TOVAROM A TAK ISTO AJ S REKLAMACIAMI!!!

Tento e-shop je najhorsi!!!

• telefon som poslal na reklamáciu a po 30 dnoch prišla akože vybavená reklamácia. predtým mi pán zavolal a oznámil, že telefon je opravený a vymenili základnú dosku....ten akože opravený telefón - nie je môj pôvodný,ale úplne iný starší typ telefónu s precízne prelepeným sériovým číslom...čistý podvod

podvod

• Je rýchly a spoľahlivý.
    • Nemá žiadné slabiny.

Tovar až domov, nepoškodený.

• komunikace
    • Kradený telefon
    • Sídlo v Budapešti

Pritel me objednal mobilni telefon samsung galaxy S5, telefon po zapnutí mi nešel a hlásilo mi to, ze je kradený. Pritel tam zavolal a bylo mu oznámeno, ať telefon pošle, ze to vyřeší. Ale od te doby uplynuly 3 týdny a nikdo tam nezveda telefon. Budeme muset na ne podat trestní oznámení a nahlasime to na obchodní inspekci.

• Rýchla dodacia lehota
    • Nebolo dodané všetko, čo som si objednal. V balíku ani zmienka o tom prečo som nedostal to, čo som mal dostať. Bolo mi to dodatočne poslané, ale až po dvoch urgenciách. Keby som tam nebol zatelefonoval, asi mi to ani nepošlú.

Pri dnešnej konkurencii a s týmto prístupom sa divím, že ešte existujú.

• - rýchle dodanie
    • - komunikácia pred kúpou a dodaním
    • - mobil prišiel blokovaný na operátora v Čile
    • - nedá sa odblokovať
    • - nulová snaha reagovať a riešiť problém/reklamáciu, telefón mi nikto nedvíhal a na mail doteraz neodpovedali keď som im písal
    • - posielam mobil nazad ako nefunkčný
    • - komunikácia po kúpe a doručení, v prípade reklamácie a podobne

shop NEODPORUCAM!!!
    ak niečo majú, tak to dodajú rýchlo a bez problémov, ale spätnú väzbu majú lepšiu tu na heuréke ako priamo zákazníkovi.

telefon bul urcite uz min jeden krat pouzity. Dal som obnovit tel. cisla a z pamate telefonu sa dostalo 150 tel cisel uplne neznamych ludi s madarskymi menami.telefon vraciat nebudem ale toto bol pre mna sok. Iny problem nebol len tento.

• Profesionálny prístup k zákazníkom
    • nenašiel som

Rýchle dodanie, slušné jednanie, korektný prístup

• To, ze uz od nich nemusim nikdy nic objednat.
    • Nedodali tovar ani za viac ako mesiac, napriek opakovanym slubom ze sa tak stane
    • Hrozna komunikacia, viackrat slubili ze sa ozvu a nikdy tak nespravili
    • Neseriozne jednanie

Objednal som si od nich smartphone 15.12., ktory podla webu mali skladom. Pre istotu som si zavolal, ci to naozaj maju a stihnu dodat do vianoc. Uistili ma, ze ano. Tovar neposielali, tak som znovu zavolal 21.12. Bolo mi povedane ze mobil isiel na inu objednavku a ze to uz nestihnu. Ziadne ospravedlnenie, nic. Rozhodol som sa objednavku ponechat, s tym ze ma ujistili ze medzi sviatkami im dojdu nove a poslu mi ho. Medzi sviatkami mi samozrejme nic neposlali, ale znovu ma uistovali, ze po novom roku mi ho hned poslu. Po opakovanych telefonatoch a sluboch ze uz to bude som sa 20.1. definitivne rozhodol objednavku zrusit. Neboli schopny dodat mobil za viac ako mesiac!!!! A zase, ani ospravedlnenia som sa nedockal. Naviac, ani raz co mi slubili ze sa mi obratom ozvu (ohladom ci ho maju skladom alebo kedy im pride) sa mi realne neozvali a musel som ich obvolavat a nahanat vzdy ja. Nasledne som si telefon objednal z ineho webshopu a uz mi volali v ten den, ze mi ho posielaju. Urcite neodporucam.

• -hlavne dobra cena
    • -kupovala som na nete prvy krat, hlavne koli cene a pohodlnosti nakupu z domu
    • nic
    • ale vobec nic

kupovala som tovar, ktory jedine vy ste mali a za veľmi

prijateľnú cenu. A zatiaľ som veľmi spokojná a každemu

odporúčam aspoň teda z mojho pohľadu:

tovar kvoli dobrej cene

nakolko som tu kupoval prvy krat nevidim ziadne zapory

odporucam tento obchod aj ostatnym zakaznikom

S pozdravom Vip market

• prehľadnosť web stránok, dobrá a rýchla komunikácia, rýchlosť dodania, dobrá cena

odporúčam nakupovať v tomto internetovom obchode , sú spoľahlivý

S pozdravom Vip market

• Výborná cena, pružné doručenie tovaru.
    • Zatiaľ žiadne, z môjho pohľadu.

Oplatí sa u vás nakupovať. Ste najlepší na trhu elektroniky!

• Dobré ceny, prehľadný eShop
    • Pozornosť nákupu z domu
    • Dodávka domov
    • Vcelku dobrá cena
    • Dobrá komunikácia
    • Dobrá ponuka
    • Spoľahlivosť
    • Hlavne prehľadná stránka
    • Pri mojich nákupoch žiadne nedostatky

Fajn

S pozdravom Vip market

• /rýchle doručenie na predajňu.
    • /pohodlne objednat z domu a hned na 3 den som uz tovar mala doma!!
    • /široká ponuka produktov
    • /veľa možností vyzdvihnutia nákupu, širokú ponuku na internete, perfektná komunikácia nielen cez e-mail, ale aj SMS
    • /obchod je rychly, spolahlivy a cena dopravy na odberne miesto minimalna, cize cena za dorucenie je najnizsia na trhu.
    • /a dobrám dostupnos:)
    • Žiadne som nenašiel.

Široký sortiment výrobkov, kvalita, rýchle vybavenie objednávky, tovar dodaný bez poškodenia a závad.Obchod som už aj odporučila zámym a rodine

• Neodporucam ziadnom prypade tento obchod?Kazdy pise ake su nedostatky a hlavne ze nikto to neda na slovensku obchodnu ispekciu.PREKLAD V MADARCINE v nesnej dobe ako niekto predava na slovensku a neda preklad v slovencine???TELEFONY ROZBALENE A NEFUNKCNE a hlavne pry telefone karta T-kom rozbalena??Na reklamaciu clovek posle aby vybavyli to skvor a oni davaju nove telefony opravovat a ked clovek vola tak sa nedovola a ked sa dovola tak cloveku ktory si vas vypocuje nic nespravy a vyhovara sa ze on nieje sef aby stesa vyrospravaly a toje vsetko???JE TO PSICHOLOGICKA AMBULANCIA ALEBO VIP-PREDAJNA???.TAKZE JE TO BAZAR ALEBO PREDAJNA ALEBO AMBULANCIA???

Ludia nenabehujte na trochu nisiu cenu ako v inom obchode???Ja to budem riesit tresnym oznamenim a podanim na obchodnu ispekciu.

Vážený zákazník,

Máte pravdu že sme pochybili. Keďže žijeme v EU aj dodávateľov máme z členských štátov EU. Nemôžme však garantovať že prístroje budú určené len pre slovenský trh. V každom prípade sa snažíme každú reklamáciu vyriešiť v prospech zákazníka.

• nízka cena
    • viazne komunikácia
    • na tovar som čakal 10 dní a musel som im zavolať aby som sa dozvedel že tovar nemajú a nevedia dokedy budem čakať

objednávku som okamžite zrušil a nikdy viac

Vážený zákazník,

Máte pravdu, čakacia doba pri jednotlivých produktoch sa predĺžila, a s poľutovaním sme aj my zistili že žiaľ aj vypredali u dodávateľov medzi sviatkami.

S pozdravom VIP Market

• Cena za madarske telefony.... mohol som radsej s alzy objednat
    • Madarsky produkt!

Kupil som s4 samsung no bohuzial je v madarcine 30% telefonu ucil som sa anglicky nie madarsky tak nechapem co taky vyrobok robi na slovensku....

Vážený zákazník,

Máte pravdu. Keďže žijeme v EU aj dodávateľov máme z členských štátov EU. Nemôžme však garantovať že prístroje budú určené len pre slovenský trh. Menu v telefónoch je aj v slovenskom jazyku. V každom prípade sa snažíme každú reklamáciu vyriešiť v prospech zákazníka.

S pozdravom VIP Market

• slovensky navod - to by ste mali vediet!
    • rychlost mizerna - asi nemaju nic na sklade
    • rozbalene produkty - nepripustne

Návody v madarcine? Vyplyva to zo zakona ze musi byt dodany slovensky navod - to by ste mali vediet!

Vážený zákazník,
    Máte pravdu že sme pochybili. Čakacie doby sa predĺžili kôli sviatkom za čo sa ospravedlňujeme.