• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Objednanie a dodanie tovaru bolo rýchle - s tým som spokojný, ale produkt nebol kompletný. Chýbali niektoré malé časti a skoby na ukotvenie foliovníka. Vzhľadom na časovú náročnosť zostavenia foliovníka a tým, že bez týchto častí sa dá zaobísť foliovník nereklamujem.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že ste mali nepríjemnú skúsenosť s našim produktom.
    Agent zákazníckeho servisu Vás bude ešte v priebehu dneška kontaktovať a veríme, že nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.
    S pozdravom tím vidaXL

• - Návod produktu je nezrozumiteľný
    • - Dorazila mi len čas produktu. 25% súčiastok je nevedno kde
    • - Obchod nekomunikuje. Na reklamáciu nereaguje.

Samotný produkt je +/- OK, ale dodávka, návod a komunikácia obchodu je absolútne neprijateľná.

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto, že sme Vám neodpovedali obratom, v tejto chvíli by ste už mali mať od e-mail aj s riešením Vašej reklamácie. S pozdravom tím vidaXL

• tovar nefunguje ...ako by mal

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám ľuto, že tovar nefunguje ako by mal. Vašu reklamáciu už riešime. Prajeme Vám príjemný deň, Váš tím vidaXL.

Nekvalitna buda

Dobrý deň.
    Je nám to ľúto, že produkt nesplnil vaše predstavy.
    Na vrátenie tovaru v 30 dňovej lehote máte stále nárok. Kontaktovali sme Vás emailom a navrhli Vám riešenie.
    S prianím pekného dňa: zákaznícky servis vidaXL

Kúpila som si súpravu - záhradný stôl+2 stoličky a malý stolík pod kvet.
    Tovar prišiel v poškodenom obale a hoci bol v polystyréne, stôl mal popraskaný keramický povrch, jedna stolička bola tiež poškodená. Poslala som reklamáciu i fotodokumentáciu. Verím, že sa mi obchod ozve a vyriešime to. Ináč je tovar krásny, žiaľ stav, v akom drazil mi pokazil radosť.

Reakcia obchodu vidaXL

Velice nás mrzí, že ste obdržala poškodený tovar. Vašu reklamáciu sme obdržali a samozrejme zaistíme zaslanie nového tovaru. Prajeme pekný deň, Váš tím vidaXL.

• Bankový prevod mi 3x neprešiel tak neviem...

Vážený zákazník.
    Mrzí nás, že ste mali problémy s platbou. Vzhľadom na to, že ste zákaznícky servis nikdy nekontaktovali, aby sme Vám s platbou pomohli, jeden z agentov Vás bude ešte dnes kontaktovať.
    S pozdravim tím vidaXL

• Tovar doručený, ale bez niektorých súčiastok.

Dobrý deň.
    Je nám ľúto, že chýbali časti produktu - jadnalo sa o vadný kus z výroby.
    Už sme s vami v kontakte a reklamáciu doriešime k Vašej spokojnosti.
    Prajeme príjemný deň: Zákaznícky servis vidaXL

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Pri dodani tovaru ma nikto so žiadnym (emailom, sms,..) spôsobom neoboznamil, tovar sme nahodou našli oprety pri otvorenej brane pri vchode do dvora firmy(neviem ako dlho tam bol) kde ho mohol hocikto zobrat. Ten kto to doručil mohol aspoň zájsť do vnútra obchodu a zoznámiť že niečo doviezol... aký máte doklad, ze tovar sme prevzali?

Reakcia obchodu vidaXL

Vážený zákazník, veľmi sa Vám za dopravcu GLS ospravedlňujeme, občas sa to môže stať, ale už to s GLS riešime. Veľmi nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov! Svoju objednávku si môžete vždy sledovať online pomocou sledovacích čísel, ktoré zákazníkom automaticky posielame. S priateľským pozdravom Váš tím vidaXL

Vážený zákazník.
    Mrzí nás, že nie ste s našimi službami spokojný.
    V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis, ohľadom riešenia Vášho problému.
    Ak máte nejaké otázky, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis
    S pozdravom tím vidaXL

od zaplatenia do zatiaľ nedodania katastrofálne dlhý čas

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu správu. Veľmi nás mrzí že ste ohodnotil náš obchod 10% aj napriek tomu že sme Vám produkt doručili v predstihu. Avizujeme 6 pracovných dní ako doručovaciu lehotu. Platba k nám prišla 05.03.2019 pretože bankové prevody trvajú 2-3 pracovné dni než k nám prídu a my na objednávke pracujeme po prijatí platby. Tovar Vám bol doručený 11.03.2019 čo znamená že Vám bol dodaný do 4 pracovného dňa. Ak máte nejaké otázky, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis. Prajeme pekný deň.

• platba do zahraničia a neexistencia dokladu napr. faktúra pri platbe

Ďakujeme za Vašu správu.
    Je nám veľmi ľúto že ste ohodnotila náš obchod 10% bez toho aby ste si u nás niečo kúpila. Sme zahraničný obchod ktorý expeduje do 32 krajín a sídli v Holandsku teda platba ide do zahraničia a faktúra sa vystavuje až po obdržaní tovaru. Bohužiaľ tieto fakta nemožno změniť. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontatujte nás. Prajeme pekný deň.

Na tovar, ktorý som mala objednaný a zaplatený som čakala a keďže bolo dodanie tovaru do 6dní tak som v piaty deň zavolala, kedy mi tovar dodaju, kedže bol piatok. V obchode mi povedali, že žiaľ nič z objednaného nemajú ani zrejme už nebudú mať a vôbec nemali snahu sa mi ozvať. Eurá mi mali preposlať na účet do 3, 4 dní a do dnes je deň piaty a na účte eura ešte nemám. Za mňa určite s týmto obchodom nechcem mať do budúcnosti nič spoločné!

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, platba za Vašu objednávku bola vrátená hneď na vašu MasterCard v okamihu ako sme kontrolou zistili, že objednávka nebola štandardne automaticky odoslaná. Prosíme nezavádzajte ostatných zákazníkov klamlivými tvrdeniami a v prípade, že nemožete vrátenú platbu sama dohľadať kontaktujte svoju banku. Krásny deň praje team vidaXL

• Lacný nabytok
    • Nekvalitný nabytok

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, mrzí nás, že ste neboli spokojní s nákupom. Každý máme žial inú predstavu o kvalite za danú cenu. Pri Vašej objednávky ste využili možnosti vrátenia tovaru a plnej refundácie. Prajeme Vám pekný deň, Váš tím vidaXL.