Objednávala som kralikaren. Kvalita dodaného tovaru katastrofa . Ako už iní písalo tak škoda peňazí

• Vedia dobre klamať
    • Kvalita produktov katastrofálna

Aj napriek veľmi zlým recenziám som riskla a objednala som policu z vidaxl. V domnienke, že na polici sa nedá nič pokaziť. Bohužiaľ som sa pekne obabrala. Polica v katastrofálnej kvalite a ten údajne neviditeľný systém zavesenia za nič nestojí. Polica je krivá, došla bez manuálnu a šrúbov, nalepené dosky presahujú okraje a vnútro je duté, čiže kovový upevňovací systém doslova vo vnútri lieta a polica vypadáva zo steny. No jedna katastrofa. Vrátiť sa mi to samozrejme neoplatí, keďže to chcú poslať výhradne do Holandska. Neodporúčam si nič objednať. Iba ak ste milionári a nevadí vám vyhodiť peniaze len tak do koša.

Je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu.

• Objednali sme si policový regál prišiel do 4 dní a bol úplne v poriadku.

Už sme kedysi z tohto eshopu objednávali a boli sme úplne spokojní. Vyskúšali sme to znova a spokojnosť opäť s tovarom aj s prístupom.
    Cena zodpovedá kvalite.
    Jana

bola úplne na nič spravená jedna políčka, a preto sá musela upraviť majstrom podla manuálu, neodporúčam obchod

Je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu.

• veľmi biedna kvalita nábytku
    • zložitý návod
    • chýbali šrubky
    • nemajú žiadny kontakt na webe
    • nábytok nefunguje - nedá sa zatvárať šuflík

Kúpila som od nich nočný stolík a bohužiaľ som si predtým neprečítala recenzie. Som absolútne zhrozená, čo mi prišlo.
    Drevené dosky majú všade obité rohy. Na prednej strane stolíka je na polovici dosky roztretý žltý tmel.
    To by som ešte predýchala, ale keď sme stolík postavili, zistili sme, že sa šuflík nezavrie. Výborný dizajn navrhnutý tak, že vám šuflík neprejde cez šrubky, ktoré držia koľajničku:D Ja neviem, čo mám s takým stolíkom robiť?
    Ja iba ďakujem samej sebe, že som objednala iba tento stolík a nič viac.
    Samozrejme, nedovoláte sa, ani žiaden kontakt, a keď chcete reklamovať, môžete posielať na vlastné náklady do Holandska.
    Za mňa už NIKDY nenakúpim vo vidaXL.

Reakcia obchodu vidaXL

Vážený zákazník, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu. Kontaktovali ste nás bez čísla objednávky , preto Vás nemôžeme kontaktovať. Prosím kontaktujte nás na [email protected] a my Vám radi pomôžeme. Pekný deň

• zlá komunikácia
    • zlý výrobok
    • zlá kvalita výrobku
    • klamú a zavádzajú s ukradnutými fotkami z internetu
    • fotky sú iné ako skutočný tovar čo pošlu
    • odstúpenie od zmluvy - sú ochotný vrátiť len max 10% z ceny
    • neodporúčam, sú to klamári

Kupovala som vianočný stromčeks domnením že za 85€ mi príde to čo som videla na ich stránke. Poslali úplny šmejd v hodnote max 5€, z ktorého všetko opadáva a vizerá neskutočne al že neksutpčne zle. Tyč z ktorej kde tam trčí vetvička, miesto hustého stromčeka. Škoda že sa sem nedajú pripojiť fotky, žasli by ste. Po odstúpení od zmluvy slečna hadam z Marsu alebo kde býva napísala že sú ochotný vrátiť len 8€!!! NEODPORÚČAM !!! Vyhnite sa im oblukom. Sú podvodníci a klamári. Podala som aj podnet na nich na obchodnú inšpekciu. Pretože polovica recenzií tu je na nich zlá. Samozrejme že setru nenapadlo to tu pozrieť a kúpila od nich tovar. Jej chyba ale väčšia ich že poslali niečo úplne iné a odmietajú peniaze vrátiť, teda že dajú len 8€. Hnus a hanba.

• Nekvalitny tovar
    • Poškodene časti
    • Absolutne neodporučam

Tovar mi prišiel poškodeny preliačiny praskliny nekvalitne opracovanie kolajnice šuflika nefunkčne, nechcelo sa mi reĺamovať kedže balik ma skoro 30kg … neodporučam nekvalita za nizku cenu

Reakcia obchodu vidaXL

• odpíšu do 24 hod, pravdepodobne online prekladač z Indie - nie je možné sa s nimi telefonicky spojiť
    • sú milí - v každom emaily odpoveď typu: V mene spoločnosti vidaXL sa Vám týmto ospravedlňujem. Teším sa na Vašu odpoveď! Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte ma kontaktovať.

Po počiatočných problémoch sme sa nakoniec pochopili a bola nám vrátená DPH. Treba vydržať v komunikácií, pokiaľ sa nepochopíte, pán Miroslav má veľmi peknú slovenčinu, nakoniec sme sa aj počuli a vysvetlili si niektoré špecifiká pri PO.

Reakcia obchodu vidaXL

Vážený zákazník, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu. Bude Vás kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranné vyhovujúce riešenie .Pekný deň

• nie sú schopní si naštudovať dokumenty, ktoré sú im posielane
    • 4 týždne intenzívneho písania si ... Stella Li, Aaron Angelo Dela Cruz, Nikka May Laranang a pán Miroslav.. poznámky na konci emaily - "Poznámka: Toto je preložený e-mail."
    • je dosť možné, že ide komunikáciu z online prekladačom...

V ZIADNOM PRIPADE NEODPORUČAME, AK STE PO, ABSOLUTNE NEOVLADAJU PRAVNE PREPISY, HLAVNE DANOVE... idú si svoje, bez naštudovania dokumentov, ktoré sú im zaslané, v každom emaily, stále to isté - ideálne odpísané inou osobou

názor si prosím urobte sami:

"Zákazník nám poskytol administratívny dokument, ktorý preukazuje prepojenie medzi adresou uvedenou vo VIES ("X") a spoločnosťou "X", s.r.o.

Potrebujeme však doklad, ktorý preukazuje prepojenie medzi fakturačnou adresou ("X") a spoločnosťou "X" s.r.o.

Pán Miroslav, poprosím neospravedlňovať sa tuto, urobili ste v každom jednom emaily, pričom ste neodpovedali na žiadne naše otázky, ktoré Vám boli zasielane právnou zástupkyňou vo veci Vášho podnikania na Slovensku, ani centrála, ktorá dostala podnet na "Nevrátenie DHP z Vašej strany, či nejde o trestný čin obohatenia sa na náš úkor a tak nekalú obchodnú praktiku v rozpore zo zákonmi v SR a pravidlami podnikania v EU, tj. či Vaše zdôvodnenie nevrátenia DPH nie je súčasť okrádania právnických osôb v SR , čím by pravdepodobne mohlo dôjsť o rozsiahly podvod podnikania s DPH v Slovenskej republike..."

• Zle zle zle
    • Podvodnici
    • Absolutne neodporucam

Objednala som si cez stranku vidaXL svetelnu siet na stromcek . Prisiel mi iny tovar a ked som sa snazila dohodnut aby mi poslali tovar ktory som si objednala alebo vratili peniaze najskor ponukli ciastocne vratenie penazi a ked som nesuhlasila uz mi pisali len ze som sa neozvala a teda pokladaju reklamaciu za vyriesenu aj napriek tomu ze som im niekolko krat pisala.
    Za mna absolutne ZLe ZLE ZLE !!

Neodporucam objednavat !!!

Reakcia obchodu vidaXL

Síce doručenie bolo rýchle ale to bolo jediné pozitívum. Neodporúčam tento obchod, tovar bol nekvalitný. Dosky, z ktorých bolo treba zložiť tovar boli špinavé a miestami plesnivé.

Reakcia obchodu vidaXL

• Tovar prišiel rychlo v stavenom termine

Jedinou výhodou je, ze tovar prisiel nacas a rýchlo. Objednala som si zrkadlo do kupelne s par policami. Myslela som, ze su nejaki podvodníci, ked som zistila, ze tam ani nie je zrkadlo ale namiesto neho nejaka papierova fólia.. Otras. Okrem toho cele dosky vyzerali opotrebované a zasednute, nie snehobiele ako na obrazku. Uz si v zivote nekupim ziaden nábytok ani nic do bytu cez net. Odpad. Číslo co uvadzaju ani neexistuje.. Tak som zvedava ako to vratim a ci sa dockam vrátenia peňazí.

• Kvalita aj cena kresla
    • Po prečítaní recenzií som bola neistá, ale som spokojná so všetkým
    • Aj vrátenie bolo bez problémov

Kupila som si kreslá, ktore mi nevyhovovali. Mala som 4 krabice, ktoré som nevedela ako vrátiť. Aj keď mi odpisovali rôzne mená jackie chan a juan carlos s Máriou nakoniec som ich poprosila, či môže prísť kuriér na moju adresu pre tie krabice a to sa aj stalo. Vyzeralo to ako komunikacia s robotom, ale nie je. Len si to prekladajú do nášho jazyka. Síce som tieto kreslá vrátila, ale objednala som si iné, ktoré boli lepšie ako na obrázku. Nie je to drevený výrobok, takže neviem ohodnotiť výrobky z dreva. No kreslá sú krásne a pohodlné. To, že vrátené kresla si prišli vyzdvihnúť hneď na druhý pracovný deň, bol pre mňa šok /keďže som si prečítala negatívne recenzie/. Dnes 8.1.2024 mi začalo jedno kreslo klesat dole, napísala som tam a poslala video a pošlú mi bez problemov náhradný diel. Síce emaily trvajú , ale vždy odpíšu. Ale zakaždým ku spokojnosti zákazníka. Len to chce čas chvíľu. Aspon sa nemusíte nikde trepať s tovarom na reklamáciu.

S obchodom mám pozitívnu skúsenosť - doručenie do 4 dní, tak ako bolo uvedené pri výrobku. Kvalita výrobku tiež v poriadku ( objednávali sme menšiu sedačku). Celková spokojnosť.

• po prvom nákupe zistíte,že to bol aj Váš posledný
    • celé zle

Najväčšia naša chyba kedže sme nakupovali na firmu bola,že sme si neoverili cez recenzie čo je táto spoločnosť za absolútne neseriózneho partnera.
    Po výmene asi 30 emailov sme pochopili,že DPH nám nevrátia aj keď nám mali vystaviť faktúru bez DPH ako platcovi DPH,kedže faktúrujú ako Holandská spoločnosť.To,že porušujú zákon o DPH ich zjavne vôbec netrápi ak vám odpovie
    Cindy Xiong,alebo Icey Zhou atď.
    Ak teda chcete komunikovať s robotom,alebo ludmi ktori si majú vymyslieť dôvod prečo Vám DPH nevrátia tak smelo nakupujte vo VidaXL.
    Nič horšie čo sa týka komunikácie a riešenia problému ktorý sami spôsobili som nezažil a ani si neviem nič horšie predstaviť a asi aj s Al Kaidou by som sa dopracoval k nejakému výsledku.
    Pokiaľ nie ste masochisti utekajte čo najďalej od tejto firmy.

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu
    Mrzí nás, že ste zažili takúto situáciu
    V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranné vyhovujúce riešenie
    Miroslav tím vidaXL

• Kvalitný materiál
    • Doručenie
    • Komunikácia

Dodacia lehota super deň dva meškanie čo ale sa dá pochopit keďže aj logistika má toho dosť. Objednávali sme dve postele. Domcekova posteľ bez problému bez poškodení a pevná. Druhá posteľ chýbali jej diery a návod bol komplikovaný ale ja ako žena som si poradila , vyvrtala nové diery a posteľ poskladala , posteľ je pevná a kvalitná je vidieť že to nie je pasová výroba nakoľko všetky dierky neboli súmerne čo ale neuberá na funkčnosti. Za mňa tento obchod áno naozaj kvalitne drevo žiadna drevotrieska a ceny SUPER !

Tovar objednaný v utorok a prišiel mi v piatok. Tak ako píšu aj iní, bol zaprášený od výrobného prachu no to nieje problém. Zložitejší plán a nie všetky diery sedeli, ale keď to skladá človek ktorý vie, dá sa to. Objednala som veľkú komodu a za 200€ je to pekný, veľký a pevný kus nábytku. Dúfam že sa polepšia, lebo po iných recenziách som mala celkom strach čo mi príde domov ale som nadmieru spokojná.

Ja som si objednával záhradný nábytok a prišiel mi na piaty deň. Všetko bolo v poriadku, to čo som si objednal aj prišlo.

• Vrátenie tovaru

Co sa tyka tovaru, na stranke je pekny a za dobre ceny. Tovar bol doruceny v ramci doby dorucenia uvedenej na stranke. Sklamanie prislo po rozbaleni, kde chybali casti na poskladanie. Rozhodli sme sa teda vratit celu objednavku v ramci doby na vratenie.Na stranke je uvedene bezplatne a jednoduche vratenie, opak je pravdou. Neda sa k nim dovolat ani napisar e-mail, komunikujete cez nejakeho robota, kde to nema ani hlavu ani patu. Po boji s robotom sme dostali pokyny ako vratit tovar s tym, ze peniaze mali do 10 dni nabehnut na ucet. Jasne, ze nenabehli, na stranke maju uvedene, ze im treba zaslat extra este doklad o vrateni, pritom vsetko islo cez kuriera a skener. No cista katastrofa, menej znaly clovek by sa zblaznil, vzdal to a radsej si tovar nechal, co je asi aj cielom obchodu. Kazdopadne neodporucam! Tak ako kupa, aj vratenie ma byt jednoduche!!

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu. Kontaktovali ste nás bez čísla objednávky , preto Vás nemôžeme kontaktovať. Prosím kontaktujte nás na [email protected] a my Vám radi pomôžeme. Pekný deň

Toto som kupoval: vidaXL Skrinka do kúpeľne, čierna 60x33x58 cm, drevotrieska

Objednávka vytvorená 12.6. a kuriér ju priniesol 19.6. čiže dodacia lehota 4-6dní ako mali uvedené bola splnená.

Skrinka bola zaprášená z nejakého dreveného odpadu celú som ju musel utierať, vrchná časť bola polámaná, našťastie nie zlomená. Či to padlo prepravcovi alebo to už také odoslali neviem, nereklamoval som, kašlem na to. Celkovo materiál pôsobí veľmi lacno, dierky na pripevnenie madiel na dvere neboli predvŕtané, aj napriek dotiahnutiu všetkých skrutiek ide o labilnú konštrukciu (aj keď to pri takomto type skrinky nevadí). Čiže celkový dojem nič moc.