• Tovar mi bez akehokolvek odovodnenia nebol doruceny

Reakcia obchodu TopSki

mrzí náš Vaša negatívna skúsenosť s objednávkou na našom eshope. Keďže išlo o pochybenie zo strany prepravcu, veríme, že Váš ďalší nákup prebehne v poriadku.

TopSki.sk

Čakám na tovar vyše 10 dni. Aj AliExpress mi to dodá možno skôr.

Bola mi doručená vystavená fľaša z obchodu celá doškrabana

• Kupoval som si vec za 10 eur a prisiel mi dotaznik na hodnotenie nakupu bicykla za za ani neviem kolko penazi, ktory som si nekupoval. Tak je to riadna haluz.

Reakcia obchodu TopSki

Poprosím vás hodnotiť nás ako obchod, nie to čo vám posiela heureka. Ďakujem

• Tovar expedovany az po mojej urgencii, zlyhala komunikacia…zdlhavy obchod…zla informovanost
    • Tovar zodpoveda,

Tovar som si objednal, mal byť na sklade. Po potvrdení objednávky som zaplatil prevodom. Nasledujúci deň mi by bolo oznámené, že tovar nemajú. Objednávku som stornoval a pár dní som čakal na vrátenie peňazí . Strata času ďakujem.

• poslany nespravny tovar

• Siroky sortiment
    • Neochota, nechut a arogancia na strane predajcu.

arogancia k zákazníkovi

• Topski nikdy viac

Tovar som si objednal objednal na dobierku 16.12.22. Na eshope, pri objednávke, bola informácia, že tovar bude naskladnený 16.12.22. Miesto dobierky som bol vyzvaný na platbu vopred. Doteraz, 27.12.22, som nič nedostal aj keď som zaplatil vopred. Informácie, zo strany obchodu, žiadne.

• Tovar som objednal 13.12. (aby som bol korektný, tak to bolo večer a daný deň nepočítam). Pri tovare bola zázračná formulka "tovar skladom (dodanie k Vám 1-2 dni)". Prešlo 10 dní a nemám nič. Pritom som zaplatil kartou cca 540 €. 2x som volal do eshopu (16. a 19.) a pani sa síce ospravedlňovala, že majú toho veľa ale že to posúri. Milí majitelia obchodu. Ja chápem, že sú Vianoce, že máte kopec objednávok ale také odporúčania by som Vám dal. 1) nepíšte k tovaru, že ho zákazníkovi doručíte za 1-2 dni keď sami viete že je to nereálne. 2) Nedávajte si na stránku banner, že "objednávky urobené do 18.12. doručíme do Vianoc". Takisto nereálne. 3) Vyberte si prosím takú kuriérsku spoločnosť, ktorá tovar aj doručí zákazníkovi v danom termíne. (prišiel mi mail že spoločnosť 123 kuriér prebrala od Vás tovar a že sa bude doručovať). Milý eshop topski, prajem Vám teda pekné Vianoce a verím že moje bežky, za ktoré som pred 10 dňami zaplatil mi prídu ešte túto zimu.

• Pri objednaní tovaru na firmu a v pripade že Vám nesadne a hneď ho vrátite späť, nechcú Vám vrátiť peniaze.

Čekám na tovar už 4 týdny,ozvala jsem se co s tím tak mi napsali že dodavatel posunul dodání o další měsíc.Sami by se mi měli ozvat a ne abych já musela vypisovat v jaké fázi se nachází má objednávka.Napsali mi že mi vrátí peníze,aspoň jedno plus.

Neodporucam nákupy na Topski, maju svoje vlastne podmienky nakupu, napriklad, co sa tyka funkcnych triciek pre deti, pri nakupe nemozete vratit tovar. Vo vsetkych obchodoch na Slovensku aj v Polsku funkcne tricka nie je problem vratit, vymenit. Ziadna ucta ku zakaznikovi, hoci bol tovar vrateny na 2 DEN OD DODAVKY TOVARU. NEODPORUCAM

• Doslova vyhrazne sms-ky a maily, skoro ako od exekutora.
    • Co bolo napisane na stranke zrazu po objednani uz neplatilo
    • Platba hotovostou priamo na predajni sa zrazu zmenila na okamzitu platbu dopredu

Tovar nemali skladom, objednal som si ho do predajne, platba v hotovosti ak bude na predajni. Prisla mi prva sms aj mail, ze som neuhradil objednavku. Ignoroval som to, ved v objednavke mam hotovostou ak pridem po produkt do predajne. Potom mi aj volali, ze to musim zaplatit inak mi zrusia objednavku. Tak som to nezaplatil, pritom pri prisli este smsky a maily, prva vyzva na zaplatenie, potom druha vyzva, atd.
    Hroza

Bez komentara

• posielať peniaze na účet viac ako 2 týždne pred dodaním tovaru - je to pre mňa podozrivý obchod

Reakcia obchodu TopSki

Dobrý deň ! Pane objednali ste si topánky, ktoré sú na objednávku a na ktoré veľa ľudí čaká niekoľko týždňov, kým ich dodávateľ doplní na sklad. Boli ste jasne oboznámení s podmienkami. Stovky spokojných zákazníkov s recenziami pod vami sú iného názoru ako je podozrivý obchod...

Tím TopSki športu.

Bol mi doruceny iny tovar, nie ten za ktory som zaplatila.

• objednal som veľkosť č.31, dodaný bol tovar s veľkosťou 42