• napriek telefonickej komunikácii s obchodom každý druhý deň + urgencii,tovar nebol doručený v prisľúbenej lehote najneskôr 7 dní od objednávky

Fakturácia tovaru prebiehala na inú spoločnosť.

• Lyže z bazáru neboli servisované, skrutky na viazaní pod pätou sa pretáčajú, lyže som vrátil.

tovar mi bol doručený, vak bol veľký, písala som obratom mail na výmenu, nikto mi neodpovedal.

• tovar na stránke v skutočnosti nemali

po troch dnoch som sa dozvedel ze bezky ktore som si objednal nemaju skladom, hoci na eshope boli hned k odoslaniu. Ani nezavolali musel som ich kontaktovat ja. Ked sme dohodli zmenu tovaru za taky co maju skladom na druhy den zavolali ze viazania ktore som si objednal sice maju skladom ale nemozu mi ich poslat lebo tie im chodia len ku bezkam fisher. Takze nakoniec z povodnej objednavky mi prisla 1 vec. Nakoniec aj viazania ktore som doobjednal z inej stranky prisli skorej ako bezky z tohoto eshopu.

Tento obchod z diaľky obísť. Tovar čo majú uvedený ako skladom-ihneď k odoslaniu, je absolútne zavádzajúci. V takom prípade čakajte značné komplikácie a predĺženie dodacej doby. Minimálna komunikácia. Bez výčitiek vám dodajú tovar ktorý je nekompatibilný a to aj po telefonickom rozhovore či to bude pasovať a následnej montáži viazania k bežkám. Ten čo ich montoval, bol buď bezcharakterné hovädo alebo nesvojprávny dement. Veď držal tie boty, viazanie a bežky v rukách a aj napriek tejto skutočnosti a telefonickom overení a ubezpečení kompatibility komponentov pošlú niečo čo nepasuje k sebe. Na stránke majú tiež zavádzajúce a nedostatočný popis výrobkov. Pri vrátení peňazí tiež nečakajte zázraky, veď na čo by sa ponáhlali. A hlavne neplatiť dopredu. NO najlepšie urobíte keď si v tomto obchode nič nekúpite.

Reakcia obchodu TopSki

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu, avšak Vo Vašom prípade je pre nás bezpredmetná a ani nám nedokáže nijako uškodiť, pretože každý inteligentný človek, ktorú si ju prečíta pochopí, s kým sme mali do činenia. Váš vulgárny a urážlivý slovník o niečom svedčí....... Nakoľko s tak vulgárnym a neslušným zákazníkom sme sa celé roky nášho pôsobenia nestretli. Vaše neúnosne vulgárne vyjadrovanie a urážky svedčia o určitom charaktere človeka! Myslím, že keby sme tu zverejnili maily, ktoré ste nám zaslal s Vašimi vulgarizmami najhrubšieho zrna jediný, kto by sa tu musel hanbiť by ste boli Vy sám. Jediný kto tu má problém sám so sebou ste vy sám a nie náš obchod! Poprosíme Vás aby ste si svoje vnútorné nevyrovnanie, vulgarizmus a vnútorné problémy riešili iným spôsobom ako urážkami, ktoré nám vypisujete v mailoch. A naozaj je pod našu úroveň sa k takýmto vulgarizmom vyjadrovať!!!!!

Objednala som si tovar ktory sa im zobrazoval ze ho maju na sklade. Nasledne mi prisla sms ze tovar nemaju a moju objednavku rusia. Objednavku som uhradila vopred. Peniaze mi vratili ale tym ze som to platila zahranicnou kartou plus kurzovy rozdiel som prisla o 8EUR z 44 Eurovej objednavky. Rozhodne neodporucam - minimalne neodporucam platit vopred aby ste nemali rovnake problemy.

• Doručenie zásielky na inú adresu e-shop nezvládol správne zadať do adresného lístka pre kuriérsku spoločnosť , ktorá mi balík nevedela doručiť Ešte že existujú zásielkovne, kde mi to kuriér uložil a ja som si to na základe e- mailu vyzdvihla. Balík bol slabo zabalený a pri preprave sa balenie poškodilo do takej miery, že vznikli pochybnosti o tom, či obsahuje všetky produkty , ktoré som si objednala.

človek si musi po tyzdni sam zavolat co je s jeho objednavkou aby zistil ze tovar ktory bol skladom (- ihned) uz vlastne nie je. paradicka

• ponúkajú tovar ktorý nemajú a reálne nevedia dodať

Ďakujeme za názor Igor.
    Tovar, ktorý ste si objednali, je v našom e-shope udávaný ako: SKLADOM U DODÁVATEĽA.

Nezaručujeme za to, že dodávateľ nemal požadované číslo skladom, pri vložení do košíka to máte jasne uvedené.

Tovar, ktorý je udávaný ako: SKLADOM - IHNEĎ K ODOSLANIU, máte od nás na druhý deň doma.

Pekný deň :)

• Bicykel prišiel s už zalepenym defektom a ďalším defektom

• Aktivna komunikacia obchodu cez e-mail
    • Neskore dodanie. Tovar podla infa obchodu pri nakupe mal prist do 7 dni. Nakoniec prisiel po 17 dnoch.
    • Topski neposkytla kurierovi moje telefonne cislo z objednavky, takze mi na prvy krat neboli schopni dorucit tovar. Musel som volat do DHL a riesit.

• velke slamanie az hruza
    • dostupnut tovaru na stranke nezodpoveda realite ale ze vobec
    • dlhe spraovanie objednavky lebo tovar nie skladam zistuju kde ho zohnat
    • komunikuju slusne ale ked je problem lzia a po tyzni cakania ma nevahali oklamat a poslali mi nieco co som si neobjednal

vybral som si tento eshop preto ze vsetky veci co som chcel udavali skladom s dostupnostov 2-3 dni, so 4 poloziek 2x lyze + 2x viazanie skoncilo to pre mna uplnou katastrfou

- viac ako 24 hodiny im tvalo spracovat objenavku a zistit ze jedny z lyzi nemaju (a nevedie zohnat od externeho dodavatela kedze skladom nemaju) , to ze nemaju objednane viazanie mlcali a na koniec ma aj oklamali tym ze poslali ine
    -lyze co topski zrazu nemalo skladom, som potom objednal od KBsport.cz a prisieli skor ako druhe lize od topski ktore boli objedna o 3 dnis skor. Durhe viazanie mi poslali z sportrysy.sk do 3 dni. Tieto eshopy odporucam dokonca mali aj nizsiu cenu ako topski.

- dodanie druhych lyzi z topski tvalo cca tyzden lebo cakali na viazanie od externeho dodavatela co tiez nepovedali priamo ale az po tyzni . Cez telefon potvrdili ze im pozadovane viazanie prislo a idu ho namontovat a odoslat objednavku. Len potom ked clovel otvori balik a tam su lyze s namotovanym inym viazanim ktore mi ponukali ako nahradu ale ja som ho odmietol. Natahova, oklamat zakaznika a po tyzni mu poslal nieco co vlasne ani nechcel. Asi dufaju ze im to nevratim. Tento zazitok stale travim

mam pocit ze sa tyzden cakalo na tie lyze a potom tam hodili tam viazanie z police.

- ak uz ste nuteny pouzite tento eshop tak si dostupnut dopredu overte cez telefon (snad nebudu klamat). Co nemaju na predajni to skladom nemaju a iny eshop vam to doda skor.
    Zial precital som si recenzie na eshop az po tomto zazitku. A vyhovorka na zlyhanie skladoveho systemu je blud ziadny nemaju. Este sa mozu vyhovorit na ludsku chybu alebo alebo ze ja som ta chyba.

• Neaktualne skladove zasoby

Popis produktu bol zmätočný.

• Obchod v pohode
    • Doprava žalostná. Kurieri su negramotni, ultimatni hlupaci a kazia celkovy dojem z nakupu na vasom shope.

Tovar ktorý som dostal je poškodený..nemôžem uveriť že niekto pošle niečo čo nefunguje a určite to budem riešiť ale to nezmení nič natom že tie snowboardove topánky boli darček pod stromček....

Bez doručeného tovaru, bez komunikácie :(

• Tovar skladom a nakoniec ho ani len nemali

Reakcia obchodu TopSki

Prepáčte nám, niekedy sa stane, že sa produkt vypredá na predajni predtým ako sa zasielka vybaví..

S pozdravom tím TopSki :)