Tovar bol objednany s tým, že ho nemajú na sklade a bude možné ho odoslať až 28.9. Piatok. A hneď v pondelok sme ho mali už doma :) spokojnosť z našej strany, dakujem

• Nákup v tomto obchode určite odporúčam. Rýchla komunikácia, možná zámena tovaru - peračníka v sete, rýchle dodanie. Tovar v skutočnosti ešte krajší ako na obrázku.

Mám už predchádzajúce skúsenosti s touto značkou a som spokojná.

• dobra cena
    • informovanost obchodu a stave objednavky

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Teší nás, že ste boli s nákupom u nás pokojný.

člen tímu taskytomi.sk

• Pracovnici vychadzaju v ustrety, velmi pozorni a spolahlivi.

Vážený zákazník,
    Teší nás, že ste boli s našími službami spokojný.

• Bezproblémový obchod

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že svoj nákup u nás hodnotíte ako bezproblémový. Tak by to malo byť vždy a za každých okolností, nie len u nás.

Prajeme vám príjemný zvyšok dňa.
    člen tímu taskytomi.sk

• Super obchod s kvalitným tovarom, už som kupovala tretiu aktovku, seriózne jednanie a rýchle vybavenie objednávky

Vážený zákazník,
    Teší nás, že ste si nás našli už po 3x a veríme, že ani teraz sme vaše očakávania nesklamali.

člen tímu taskytomi.sk

rýchlosť, kvalita, zákazník na 1. mieste, vyhovovalo mi, že som sa mohla dohodnúť na presnom termíne dodania

Vážený zákazník,
    sme veľmi radi, že ste svoj čas venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode.
    Vaša spokojnosť s našími službami nás veľmi teší a ešte raz ďakujeme za veľmi príjemné hodnotenie.

• Prehladne stranky
    • Pekny tovar

Obchod prebehol bez problemov,prijemna komunikacia pri zmene v objednavke. Odporucam!

Velmi rychlespracovanie a odoslanie objednavky.

Vážený zákazník,
    Teší nás, že ste boli s našími službami ako i zakúpeným tovarom spokojný.

• Maximálna spokojnosť

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že svoj nákup u nás hodnotíte pozitívne.

člen tímu taskytomi.sk

hladal som tuto tasku na nete a jediny obchod ktory mi ju vedel dodat bol ten vas , dakujem

Vážený zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať, že ste svoj čas venovali ohodnoteniu Vášho nákupu v našom e-shope taskytomi.sk.
    Teší nás, že ste u nás našli tovar,ktorý ste hľadali. Čo sa týka doručenia kuriérskou službou DHL, bohužiaľ v Bratislave hlavne v predvianočnom období sa stáva, že dôjde k 1 dňovému omeškaniu doručenia zásielok. Veľmi nás to mrzí, ale po odovzdaní zásielky doručovateľskej spoločnosti už na rýchlosť doručenia nemáme dosah. Inak máme s touto kuriérskou spoločnosťou veľmi dobré skúsenosti.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za zdržanie a prajeme príjemný zvyšok dňa.
    člen tímu taskytomi.sk

• Super komunikácia, rýchle dodanie, kvalitný výrobok.

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste so zakúpeným tovarom ako i naším službami spokojný.

člen tímu taskytomi.sk

Promptné vybavenie, tovar vysokej kvality. Prekrásne obrázky na celom sete. Už len, aby sa chcelo Šimonkovi učiť.

Vážený zákazník,
    veľmi si vážime čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Teší nás, že zakúpený tovar hodnotíte pozitívne.
    Malému školákovi prajeme veľa chuti do učenia. :)

Príjemný zvyšok dňa.

• malý výber tovaru

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode taskytomi.sk.
    Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojný a veríme, že do Vášho budúceho nákupu odstránime všetky uvedené nedostatky.

člen tímu taskytomi.sk

• Kvalitný opis tovaru, dobré fotky.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Máme veľkú radosť, že svoj nákup u nás hodnotíte pozitívne.

člen tímu taskytomi.sk

• velky vyber, prehladne usporiadane

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli so zakúpeným tovarom i našimi službami spokojný.

nákup z pohodlia domova
    názorová ukážka ako vyzerá taška na chrbátiku dieťaťa
    milý a ústretový prístup
    ochota na dodaní tovaru neskoršie
    veľká spokojnosť
    kvalitné tašky pre prváčikov

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli so zakúpeným tovarom ako aj našimi službami spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti vrátite.

člen tímu taskytomi.sk

• veľmi promptná, profesionálna a milá komunikácia

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste strávili pri hodnotení spokojnosti s nákupom v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný a svoj nákup hodnotíte pozitívne.

člen tímu taskytomi.sk

• výborná komunikácia, ústretovosť, flexibilita, serióznosť
    • žiadna :-)

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný a hodnotíte ho pozitívne.