Vzhladom na to ze tasky maju skladom povazujem dodaciu lehotu strasne dlhú.
    Objednal som 27.10 a dnes je 7.11 a zatial nic neprislo.

uz by som si tu tasku aj pešo siel kupit do CR.

Reakcia obchodu Tašky TOMI

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že ste s nákupom u nás nespokojný.
    To, že máme uvedené na stránke, že tovar je skladom je pravda. Niekedy je však priamo na našom sklade a inokedy na externom. Dostupnosť z externého skladu je 5-10 pracovných dní. V kolonke dostupnosť pri každom tovare je presne uvedené do akej doby sme tovar schopný odoslať zákazníkovi a ten sa samozrejme môže rozhodnúť, či je dodaciu lehotu ochotný akceptovať. Zároveň zasielame mail aj sms, kde takisto uvádzame dodaciu lehotu.
    Ohľadom toho, že sa sťažujete na úroveň komunikácie. Ihneď ako sme prijali Vašu objednávku ste boli informovaný e-mailom aj sms, že tovar bude odoslaný do 10 pracovných dní. Dokonca sme Vás vopred informovali kedy Vám tovar odošleme a v deň expedície ste opäť dostali informáciu o odoslaní. Zároveň sa nám stalo po prvýkrát, že by s úrovňou komunikácie zákazník spokojný nebol.
    Podľa údajov pošty, ktoré sme zaslali aj na Váš mail, Vám bude zásielka doručená dnes (teda tovar Vám bude doručený na 7-mi pracovný deň).
    Veľmi nás mrzí Vaša reakcia na nákup u nás, ale ďakujeme za ňu. Aj vďaka Vám skvalitníme naše služby.

S pozdravom, Hrúzová
    Tím taskytomi.sk