• velky vyber tovaru
    • ----

dobry obchod, odporucam, vyborna komunikacia a sluzby

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že nákup u nás hodnotíte pozitívne a ďakujeme Vám aj za cenné podnety, ktoré prispejú k zlepšeniu našich služieb v budúcnosti.

S pozdravom, Tím taskytomi.sk

Rýchle bezproblémové dodanie tovaru.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas,ktorý ste strávili pri hodnotení kvality nákupu v našom internetovom obchode.
    Teší nás, že ste boli s našími službami ako aj dodaným tovarom spokojný.

Spokojnost

Vážený zákazník,
    Sme veľmi radi, že ste boli s kvalitou komunikácie i dodaného tovaru spokojný. Zároveň Vám ďakujeme za cenné informácie, ktoré prispejú k zlepšeniu našich služieb v budúcnosti.

Prajeme Vám príjemný zvyšok večera.
    www.taskytomi.sk

• široký sortiment rôznych modelov

Vážený zákazník,
    Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami ako aj dodaným tovarom spokojný.

www.taskytomi.sk

• Veľmi dobrá komunikácia pri objednávaní tovaru,rýchle dodanie.
    • Nakupovať som sa rozhodla pre široký výber tovaru, a dobrými cenami.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami ako aj dodaným tovarom spokojný.

www.taskytomi.sk

• ustretovost, ochota, komunikacia na top urovni

maximalne odporucam

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste strávili pri hodnotení Vášho nákupu v našom internetovom obchode.
    Sme veľmi radi, že s nami máte pozitívne skúsenosti a veríme, že pri ďalšom nákupe tomu nebude inak.

Prajeme Vám príjemný zvyšok víkendu.
    www.taskytomi.sk

Kvalitný výrobok, prijateľná cena, komunikácia s obchodom výborná. Ďakujem

Vážený zákazník,
    ďakujeme, že ste svoj čas venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s dodaným tovarom ako aj našimi službami spokojný.

• Prehľadnosť.
    • Promptnosť a výhradné zastupiteľstvo v SR
    • nemám negatíva

Objednať z Čiech bolo neekonomické a samotný výrobca odporúča ich na svojich stránkach odporúča ako dodávateľa ich produktov. Od viacerých českých firiem som dostal negatívne stanovisko na to, že na Slovensko tovar neposielajú, lebo je drahé poštovné a neviem čo všetko v tom.
    Odporúčam, pretože tovar je kvalitný a za rozumnú cenu.

Vážený zákazník,
    ďakujeme, že ste si našli čas a ohodnotili Váš nákup v našom internetovom obchode.
    Sme veľmi radi, že ste boli s vybavením Vašej objednávky spokojný. Náš obchodný partner nám dôveruje, že všetky slovenské objednávky vybavíme v jeho mene spoľahlivo a na čas a aj touto cestou Vám ďakujeme za ocenenie našej práce.

• Rýchla komunikácia
    • Nie sú

Rýchlosť dodania, odporúčam

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami i dodaným tovarom spokojný.

• komunikatívnosť:)
    • žiadne slabiny nemá :)

odporúčam ako obchod, tak ako aj tašky :))

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu spokojnosti s Vaším nákupom v našom internetovom obchode.
    Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami ako aj dodaným tovarom spokojný aj pri opakovanom nákupe.

• spoľahlivosť

spoľahlivý

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

www.taskytomi.sk

• Kvalitný tovar v primeraných cenách. Záujem o zákazníka.
    • Nenašla som žiadne.

Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Vážený zákazník,
    Sme veľmi radi, že ste boli s dodaným tovarom ako aj našimi službami spokojný.

Prajeme Vám príjemný zvyšok víkendu.
    www.taskytomi.sk

• Fantastická komunikácia s obchodom, super dohoda - máme, nemáme dodáme vtedy a vtedy. Neskutočné v porovnaní s inými shopm

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Vašou pozitívnou reakciou sme polichotení a teší nás, že sme naplnili Vaše očakávania, či už kvalitou dodaného tovaru i našimi službami.

www.taskytomi.sk

• hladala som podla zelania vnucika tasku pre prvaka s motivom transformera a len tu som ju nasla

bola som velmi spokojna s nakupom lebo som sa prvy krat pomylila v objednavke,ked som to zistila a zmenila cislo produktu bolo mi okamzite vyhovene,aj s tovarom som spokojna,vnucik dostane set pre prvaka coskoro k 6.narodeninam

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s dodaným tovarom i našími službami spokojný.
    Veľmi si vážime, že ste vyzdvihli našu rýchlu reakciu na zmenu vo Vašej objednávke. Považujeme to za samozrejmosť, ktorá by mala byť bežná nie len v našom internetovom obchode.

Prajeme Vám príjemný zvyšok večera.
    www.taskytomi.sk

• perfektne rychle dodanie. tovar krasny, vyborna cena.

Vážená pani Brellíková,
    Sme veľmi radi, že ste boli s objednaným tovarom i službami spokojná.

Prajeme Vám príjemný víkend.
    www.taskytomi.sk

• bleskove dodanie, kvalitny tovar
    • ziadne

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu spokojnosti s kvalitou Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

www.taskytomi.sk

• Nízka cena a príjemná komunikácia.

Odporúčam.

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu spokojnosti a kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode.
    Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami ako aj dodaným tovarom spokojný. :)

www.taskytomi.sk

• rýchle, prehľadné, super komunikácia

vrelo doporučujem - prehľad a infomovanosť o objednávke na 100%

Vážený zákazník,
    veľmi si vážime čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný. :)

www.taskytomi.sk

• Výborná komunikácia. Bolo mi zodpovedané na otázky ešte aj okolo 11 v noci :) Tovar je kvalitný a rýchlo dodaný. Maximálna spokojnosť.
    • Žiadne.

Maximálna spokojnosť s komunikáciou, dodaním aj s kvalitou tovaru. Odporúčam :)

Vážený zákazník,
    vážime si čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s úrovňou našich služieb ako aj dodaného tovaru spokojný.

Prajeme Vám príjemný zvyšok sviatkov.
    www.taskytomi.sk

Perfektná komunikácia zo strany predávajúceho.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za čas, ktorý ste venovali ohodnoteniu kvality Vášho nákupu v našom internetovom obchode. Sme veľmi radi, že ste boli s našími službami ako aj objednaným tovarom spokojný.

Prajeme Vám príjemný zvyšok sviatkov.