• žiadne info o objednávke nič, komunikácia 0 bodov, neodporúčam nikomu tento obchod

objednala som si knihu a do dnesneho dna som nedostala žiadnu informáciu oo tom v akom stave je moja objednavka, okrem info že na mojej objednávke sa pracuje. dnes som zázračne dostala email o tom aby som ohodnotila ako som spokojna.... no veľmi nespokojná. budem rušiť objednávku a žiadať o vrátenie penazi.
    neodporúčam nikomu tento obchod.

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň pani Dana, je nám ľúto, že sme Vám nemohli Vašu objednávku vybaviť. Určite sme s Vami komunikovali, ale pravdepodobne náš email Vám spadol do spamu.
    Stáva sa, že posledný kus knihy si objednajú súčasne viacerí zákazníci a preto sme Vám určite posielali email s uvedením dôvodu nedodania knihy.
    Ak by ste chceli podrobnejšie vysvetlenie Vašej sťažnosti- zavolajte prosím na niektoré z mobilných čísiel uvedených na stránke eshopu www.taraezoterika.sk, kde sa Vám budeme venovať.
    Peniaze za uhradenú knihu samozrejme vraciame obratom.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že nám ešte v budúcnosti dáte šancu- všetko dobré.
    Ing.Jana Ružová - konateľka spoločnosti TARA Ezoterika sro Bratislava

Edit - takže sme Vám pred 5 dňami poslali nasledovnú odpoveď -

TARA eshop - Čakáme na Vašu odpoveď

Dobrý deň Vážený zákazník, je nám naozaj veľmi ľúto, ale produkt, ktorý ste si objednali, sa z dôvodu veľkého záujmu vypredal a bohužiaľ ho nemajú už ani naši dodávatelia, vieme Vám ponúknuť produkt:
    Psychosomatická medicína (Alexander Kugelstadt), link:

Poprosíme Vás o informáciu, či súhlasíte s iným produktom ako náhradou, poprípade si vyberiete nejaký iný produkt z našej ponuky.

Ešte raz sa naozaj ospravedlňujeme a čakáme na Vašu odpoveď.

Ďakujeme veľmi pekne a želáme Vám krásny deň. :)

Tara Ezoterika s.r.o.
    [email protected]
    tel.: +421 915 747 082
    sl.Mirka , pred 5 dňami

• Nenašiel som.
    • Nevie, ktorý tovar ešte má a ktorý už nie.

Obchod nevie ktorý tovar ešte má a ktorý už nie. Nechápali ako som si mohol objednať tovar, ktorý už nemali! A tak mi zrušil objednávku, ale ponúkol mi jednu zo zrušených kníh v plnej cene! Pozor na nich!

Ku kvalite výrobku zatiaľ neviem zaujať stanovisko, nakoľko objednávka zo dňa 12.10.2023 ku dňu 19.10.2023 ešte nedorazila aj napriek tomu, že na stránke je uvedený tovar skladom.

Dosť dlho čakám na zásielku viac ako 7 dní.
    Produktami som spokojný
    Vadí mi doručovanie. Čakať 10 dní alebo viac mi príde dlhá doba.
    Keby mi napísali.

Tovar prišiel poškodený

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň pani Eva, mrzí nás, že Vám produkt prišiel poškodený. Stáva sa nám to iba zriedkavo a v reklamačnom konaní Vám produkt vymeníme, alebo Vám vrátime peniaze na účet.
    Veríme, že v budúcnosti budete s našimi službami i produktami spokojná.
    Prajeme Vám pokojné sviatočné dni zimy.

Ing. Jana Ružová- konateľka spoločnosti TARA Ezoterika sro Bratislava

Ak niekto píše že má tovar skladom , a potvrdí objednávku , tak ho má aj dodať .Čo sa nestalo .

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za nepríjemnú skúsenosť a nedodanie produktu. Písali sme Vám email s ponukou, ale zatiaľ ste nám neodpovedali.
    Verím, že Vás nabudúce nesklameme.
    Želáme krásne dni a všetko dobré.

Ing. Jana Ružová- konateľka spoločnosti

• Nevedia to zaslať na dobierku

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň vážený zákazník, na dobierku zasielame takmer 90% všetkých našich objednávok, aj Vám sme určite posielali produkty dobierkou.
    Verím, že ste boli s našimi produktami spokojný. Ďakujeme za Váš názor- všetko dobré.
    Ing. Ružová- konateľka spoločnosti TARA Ezoterika sro Bratislava

Objednavala som tovar do ČR, na dobierku, prepravnou spolocnostou GLS. Po objednani mi prislo potvrdenie s informaciami o platbe. Po dvoch dnoch mi prisiel dalsi email s uplne inymi udajmi. Žiadali platbu na účet a konecna suma bola o 2€ vyssia. Po upozorneni na nezhodne udaje, som bola informovana o tom, ze do CR je postovne drahsie, avsak pri objednavke nic z toho spomenute nebolo a ani na ziadne obmedzenia ma objednavkovy system neupozornil. Je to zavadzajúce zo strany predajcu! Preto neodporucam objednavat mimo Slovensko!

Dobry den tovar pri objednavani bol na sklade po 5 dnoch mi odpisali,ze tovar nemaju a mam cakat 10 dni pokial tovar bude na sklade.

• velmi velky sortiment tovarov

poslali ste mi nalepovaci obraz a ten som si aj objednal, cd objednala mozno zlata pani, ktora miluje vasen

Na zaklade potvrdenej objednavky som si chcela vyzdvihnut tovar, ktory mi najprv nukali s vyssou cenou ako bolo uvedene na internete, a nakoniec ho vobec nemali.

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň vážený zákazník, chyba bola na našej strane- v popise produktu sme uviedli nesprávnu cenu produktu. Ospravedlnili sme sa Vám aj emailom. Ďakujeme za Vaše pochopenie - všetko dobré.
    Ing. Jana Ružová -konateľka TARA Ezoterika sro Bratislava.

Ponukaju knihy ktore nemaju realne na predajni.
    Odporucam si updatovat online shop.

• Katastrofa!!nic mi nedoslo!!!

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň, Vaša objednávka je v štádiu spracovania. Produkt, ktorý ste si objednali, sa nám nečakane vypredal, navyše je zložený z viacerých elementov, ktorých dodanie závisí od rýchlosti dodávateľov zo zahraničia. Jeden element, ktorý je súčasťou výrobku, pochádza z Afganistanu, odkiaľ sú, kvôli neustále zhoršujúcej sa politickej situácii, dodávky problematické. V konečnom dôsledku sa však vždy podarí získať to, čo sme od dodávateľa žiadali, ale závisí to najmä od jeho rýchlosti.

O tom, že čakáme na dodanie produktu od dodávateľa, sme Vás informovali ešte v ten deň, ako ste si vytvorili objednávku. Pracuje sa na nej, ďakujeme za pochopenie.

• Pri objednávke som si zadala spôsob doručenia poštou a napriek tomu mi spoločnosť doručovala balík inou dopravnou spoločnosťou, ktorá ma telefonicky vôbec nekontaktovala a neobdržala som ani info o uložení balíka, z tohto dôvodu sa balík vrátil späť. Po vrátení balíka som dostala od konateľky spoločnosti nepríjemnú sms v ktorej ma osočovala akoby som to spôsobila ja :-( Žiadne preverenie si u dopravcu či sa balík naozaj pokúsil doručiť podľa predpisov a ani žiadne prepáčte a navyše mi ho odoslali po svojom a nie ako som zadala v objednávke, takže po tejto skúsenosti si už nikdy z tohto obchodu nebudem nič objednávať a samozrejme ani moji známi a rodina.

Tento obchod určite neodporúčam. Dôvod: Pri objednávke som si zadala spôsob doručenia poštou a napriek tomu mi spoločnosť doručovala balík inou dopravnou spoločnosťou, ktorá ma telefonicky vôbec nekontaktovala a neobdržala som ani info o uložení balíka. Z tohto dôvodu sa balík vrátil späť. Po vrátení balíka som dostala od konateľky spoločnosti nepríjemnú sms, v ktorej ma osočovala akoby som to spôsobila ja :-( Žiadne preverenie si u dopravcu či sa balík naozaj pokúsil doručiť podľa predpisov a ani žiadne prepáčte, takže po tejto skúsenosti si už nikdy z tohto obchodu nebudem nič objednávať a samozrejme ani moji známi, kolegovia a rodina.

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Vážená zakazníčka,uvádzate nepravdivé informácie. Náš dopravca uviedol ako dôvod neprevzatia Vašej zásielky Vaše odmietnutie. Napísali sme Vám štandardnú informáciu o tom, že ste našej spoločnosti svojím konaním spôsobili škodu vo výške dopravného a poplatku za vrátenú zásielku. Objednali ste si naviac ťažký tovar, ktorý sme Vám poslali za nižšie poštovné dopravcom, ktorý Vám ho chcel doniesť priamo k Vám, aby ste sa nemuseli namáhať. Ak máte námietky voči dopravcovi a chcete dokázať, že klamal, obráťte sa prosím na jeho spoločnosť, celú históriu pohybov Vašej objednávky sme Vám poslali na email. Ak máte záujem nahradiť škodu, ktorú ste nám spôsobili neprevzatím a spätným vrátením Vašej objednávky môžete tak urobiť na poukázaním Vám oznámenej sumy na náš účet, ktorého číslo nájdete na našej stránke alebo si ho môžete vyžiadať emailom. K naším zákazníkom sa správame korektne a nemáme záujem niekoho osočovať. Zákazníci, ktorí odmietli prevziať objednávku však pri nasledovnom objednávaní musia uhradiť vopred sumu celej objednávky.Verím, že toto vysvetlenie uvedie Vaše informácie na správnu mieru.Ďakujeme za pochopenie a želáme Vám všetko dobré. Ing.Jana Ružová - konateľka spoločnosti TARA Ezoterika sro Bratislava

• Na sklade nemali požadované množstvo a nebola som o tejto skutočnosti informovaná /až na základe môjho dodatočného telefonátu/

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň, je nám ľúto, že Vám náš obchod nemohol dodať tovar v požadovanom množstve, ale na základe Vašej recenzie je potrebné vysvetlenie, ako to funguje:

Náš systém máme nastavený tak, že sa dá objednať aj viac kusov, aj v prípade, ak v administrácii eshopu je nastavený nižší počet kusov. Veľa iných obchodov v prípade nedostatočného počtu kusov Vám neumožní ani dokončiť objednávku. U nás možnosť objednávku dokončiť je z jednoduchého dôvodu - väčšina produktov, ktoré máme v ponuke, je ručná výroba a je teda možné ich časom doplniť na základe požiadavky u výrobcu, čo raz za čas takto aj riešime. Takýmto spôsobom si u nás objednáva tovar viacero zákazníkov a niektorí nemajú problém s čakacou lehotou aj mesiac.

V prípade, ak si zákazník objedná viac kusov, ako je v ponuke, v košíku sa objaví upozornenie (teda ešte pred vytvorením samotnej objednávky), že tovar momentálne nie je dostupný v požadovanom množstve: http://oi67.tinypic.com/2vht380.jpg toto upozornenie sa objaví VŽDY v prípade malého množstva na sklade a každý zákazník má možnosť buď objednávku ani nezačať alebo dokončiť s vedomím, že na tovar sa bude vzťahovať dlhšia čakacia lehota. Takže o tejto skutočnosti ste bola korektne informovaná ešte PRED vytvorením objednávky, dodatočne ste bola informovaná telefonátom a ešte aj emailovou správou, ktorú sme Vám odoslali ani nie dve hodiny po vytvorení objednávky. Ďakujeme za pochopenie.

DODATOK: Keďže je možné, že upozornenie v košíku o nedostupnosti tovaru ste prehliadli, upravili sme toto hlásenie, aby bolo výraznejšie.

• neschopný

neschopný

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň, pre vysvetlenie: neschopnosť je na strane vydavateľstva Pragma, ktoré nebolo schopné dodať objednaný produkt do stanovenej lehoty. Ďakujeme za pochopenie.

• žádné
    • nabízí zboží které nemá na skladě

Absoulutně nenakupovat

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň, ano pri niektorých knižných tituloch sa niekedy stáva, že sa rýchlo vypredajú a distribútori už nie sú schopní tovar viac dodať. Bohužiaľ (ne)dostupnosť knižných titulov sa dá kontrolovať iba manuálne, čo vyžaduje kontrolu niekoľko tisíc titulov, čo je časovo extrémne náročné. Keďže ste si objednávali zo zahraničia, kniha zrejme nie je ani u vás dostupná, takže sami vidíte, aké je problematické niektoré tituly zohnať.

• Objednala som si náušnice z citrínu, no jedna z nich akoby nebola úplná, v strede chýbali kamienky, čo pôsobí nie veľmi dobre.

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Dobrý deň, nie sme radi, že nie ste spokojná s produktom, ktorý sme Vám dodali.

Najprv sa vyjadríme k dodacej lehote, ktorej ste dali nižšie hodnotenie: v prípade ak si tovar objednáte koncom týždňa, zvolíte si platbu na účet (čo býva často pozdržanie 1 deň navyše), a spôsob dodania 2. triedou, tak tovar Vám skôr ako za nejaké 4 dni nedorazí, čo v tomto konkrétnom prípade je štandardná doba dodania, tu skutočne nebolo nič, čo by mohol obchod urýchliť.

Čo sa týka samotných náušníc, nie sme si vedomí, že by sme Vám posielali tovar, ktorý je zjavne neúplný, ale vzhľadom na charakter tovaru je dosť celkom možné, že pri letmom pohľade sa menší počet kamienkov na jednej z náušníc nemusel postrehnúť. Prípadne je možnosť, že sa náušnice počas prepravy nejakým spôsobom poškodili, skutočne nedá sa nič vylúčiť.

V každom prípade ak máte pochybnosti o celistvosti tovaru a neúplný dizajn náušníc pôsobí rušivým dojmom, resp. jednoducho sa Vám kvôli tomuto nedostatku nepáčia, pošlite nám ich na reklamáciu, pozrieme sa na to a určite to rýchlo vyriešime k všeobecnej spokojnosti. Ďakujeme.

• Špecifický tovar
    • Veľmi veľmi neskoro podali balík na poštu. Aj keď som objednal tovar v stredu, podali balík na poštu až v piatok

Reakcia obchodu Tara Ezoterika

Vážený zákazník, ďakujeme Vám za Váš názor. Objednávky odosielame v lehote 2-3 dní, ak máme produkty skladom. Tí zákazníci, ktorí si želajú odosielanie na druhý deň nás zvyčajnú kontaktujú telefonicky, alebo túto svoju požiadavku napíšu do poznámky objednávky.

Veríme, že naše produkty si objednáte aj v budúcnosti a budú Vám doručené k Vašej spokojnosti.

Ing. Ružová - konateľka spoločnosti TARA Ezoterika s.r.o., Bratislava

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.