• Ignorácia zo strany eshopu, objednaný tovar svietil na sklade, ale na sklade reálne nebol. Objednala som si iný, podobný, doplatila peniaze. Objednávku som realizovala pred dvomi týždňami a dodnes nemám tovar ani peniaze. Neodporúčam!

• neviem nic o tom kde je objednany tovar
    • priliz dlhe dorucovanie

Uz je to 9 dni od zaplatenej objednavky a tovar ktory som si objednal nemam. Cez detail objednavky sa beda zistit kolko to este potrva a kde je tovar.

• Aka výhoda čo povedat je šikovná ako malá no bateria je vhodná len nabíjacia

Vsetko ok

• Majú tovar, ktorý bol na iných stránkach nedostupný
    • Darček k objednávke

• Jednoduché vyhľadávanie, dobré ceny, rýchle dodanie

Tovar prišiel bez poškodenia a dobre zabalený, komunikácia výborná, o každom kroku ma informovali telefonicky aj e-mailom. Spoľahlivé dodanie. Prvýkrát som objednávala a všetko prebehlo bez problémov. Môžem len odporučiť

Komunikácia z obchodom dobrá

v pohodke

• Veľmi rýchle doručenie

• rýchle doručenie tovaru
    • vysokokvalitný tovar
    • o každom kroku som bola informovaná prostredníctvom mailovej komunikácie

• Tovar musel byť objednaný a mal prísť v lehote 1-2 týždne, už po týždni bol odoslaný
    • Seriózne jednanie, upozornili ma telefonicky na to, že tovar musí byť objednaný a aká je čakacia lehota
    • Tovar prišiel komplet a bez poškodenia
    • Zatiaľ nič

Veľmi dobrá komunikácia, rýchle dodanie a seriózne jednanie. Darčeky k nákupu potešili.

Rýchle dodanie

• Prehľadná stránka, ústretová komunikácia, dobre zabalený tovar

• Rychle dorucenie
    • Vyber
    • Vybrane ceny produktov
    • Poslali tovar cez inu kuriersku spolocnot ktora nepodporuje presmerovanie na vydajne miesta

• Komunikácia
    • Drahšia dobierka

Mali sme vyhliadnutý kočík v konkurenčných obchodoch, pri hľadaní na internete som ho tu našiel za menej ako polovičnú cenu. Popravde sa mi to najskôr nezdalo, volal som a ubezpečili ma že taká je cena od dodávateľa. Kočík včera prišiel a všetko je v poriadku, ušetrených takmer 400 EUR.

Super obchod rychle dodanie staraju sa a komunikuju odporucam nebola to prva objednavka a vzdy to prebehlo bez komplikacii odporucam

• Veľmi dlhá doba dodania

• Rýchle a spoľahlivé doručenie

• Veľmi rýchle dodanie, tovar bez poškodenia, milé a ústretové jednanie cez telefón