• Ignorácia zo strany eshopu, objednaný tovar svietil na sklade, ale na sklade reálne nebol. Objednala som si iný, podobný, doplatila peniaze. Objednávku som realizovala pred dvomi týždňami a dodnes nemám tovar ani peniaze. Neodporúčam!

• neviem nic o tom kde je objednany tovar
    • priliz dlhe dorucovanie

Uz je to 9 dni od zaplatenej objednavky a tovar ktory som si objednal nemam. Cez detail objednavky sa beda zistit kolko to este potrva a kde je tovar.

• Veľmi dlhá doba dodania
  • Tovar som objednal už dva týždne
    a zatial nedorazil

• Po vytvorení objednávky mi zavolali, že daný kočiar nemajú aj keď na eshope ho vystavený majú.
    • Dva týždne čakám na vrátenie peňazí

Tovar som si objednala 21.1. s tým že termín dodania bol 3 pracovné dni.
    Po týždni keď som sa ja informovala v akom stave je objednávka mi prišla odpoveď že tovar mešká od dodávateľa. Odvtedy žiadne info že kedy alebo či vôbec mi tovar bude doručený. Jedná sa o dojčenské fľaše a kašu, takže keby som vedela že ani skoro po dvoch týždňoch nebudem mať objednávku doma tak to ani neobjednám odtiaľto.

Absolútne neodporúčam.

Veľmi dlhá dodacia lehota. Objednávka vytvorená a zaplatená 17.1. a 30.1. stále neprišla. Neodporúčam

• Výhody som zatiaľ nenašla
    • Žiadne informovanie o meškaní resp reálnej dobe dodania

Dostupnosť tovaru nekorešponduje s realitou. Zaplatených 200€ predom dúfajúc že objednávka bude vybavená včas. Nie, informácia o stave objednávke prišla o 10 dní, až keď som im napísala. A to že bude odoslané ďalší týždeň. Z 5 dní sa stali tri týždne. Absolútne neodporúčam nákup u nich, neseriozne spravanie, očividne majú bordel v preklade tovaru ktorý je u dispozícii u nich, u dodavateloch, o časoch transferov, a vlastne im chýba úplne všetko

• Cena tovaru dobrá
    • Tovar v deň objednania skladom nakoniec nemali. Doručenie 3-5 dni mi nakoniec napisali mailom ,že sú len orientačné. Dobierka je tak drahá ,že vás to donúti zaplatit vopred a na tovar čakáte 2 týždne , platba vopred by vybavenie objednávky mala urýchliť.
    • Objednala som z tejto stránky na základe predošlej dobrej skúsenosti ale po tomto nakupe si hovorim že nikdy viac.
    • Dúfam že tovar bude v poriadku a v blízkej budúcnosti nebude mať žiadnu závadu lebo sa vopred obávam ako by vyzerala reklamácia

Ja už odtiaľ neobjednam. Obchod ma sklamal. Pekný deň

• Už 9 dní čakám na tovar tovar nikde

• Neskorá informácia o tom že zásielka nedôjde lebo nieje na sklade

• Doručený nám bol úplne iný produkt (detské autíčko - odrážadlo)ako sme si objednali.
  • Tovar nebol dodaný , nebol na sklade, ale bol ponúkaný
    Nič iné nechcem, takže neviem hodnotiť

• Tovar mi nebol doručený a ani neodpovedajú

• priaznivé ceny
    • dlhé dodacie lehoty
    • neinformovanie o neskorých dodacích lehotách

• Už tu neobjednam.. tovar stále nemám, zajtra bude 2 týždne od objednávky..

• Neskoré dodanie.

• Kvalitný tovar
    • Komunikácia
    • Napriek tomu, že som mala už týždeň vyplatenú objednávku, nič mi neprišlo. Telefonicky som kontaktovala svet kočíkov, niekoľkokrát neúspešne, nakoniec sa mi to podarilo po 2 dňoch a tovar poslali, no nie všetko, čo bolo objednané. Bola to moja prvá objednávka z tejto stránky a určite aj posledná

• Dlhé čakanie