Objednala som si súčiastku bola dodaná iná obchod mohol komunikovať a nie poslal to co mali na sklade aby ma uspokojili a ja som mala ďalšie výdavky s posielanim tovaru naspäť

Tovar mi mal byt doruceny, avsak pre chorobu som mala vypnuty telefon, tovar mal prist na nasledovny den avsak dodnes nedorazil.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

podľa sledovacieho odkazu má Vaša objednávka neúplnú adresu doručenia a dopravca tak bohužiaľ nemohol nájsť správny dom. Akonáhle sa nám zásielka vráti, radi doplníme doručovacie údaje k objednávke a veríme, že už všetko prebehne v poriadku.

Svet kaderníctva.sk

Pisu,ze vam daju darcek, ktory musite zaskrtnut ,je na blocku,avsak v krabici sa nenachadza, pri tom ako sa ozvete Vam daju odporucanie,aby ste si vytvorili este jednu objednavku a uz Vam ho daju .....retardovany obchod,nikdy viac

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že nie ste s objednávkou spokojná. Zrejme muselo dôjsť k omylu v logistickom oddelení nášho eshopu. Táto skutočnosť nás veľmi mrzí a preto sme Vám navrhli toto riešenie.

Veríme, že si z nášho širokého sortimentu vyberiete a s ďalšou objednávkou k Vám doputuje aj drobný darček.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Tovar nám nebol doručený, neviem z akého dôvodu!

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

Vaša objednávka Vám nebola doručená z dôvodu neúplnej alebo neexistujú adresy a vrátila sa späť k nám.

Prosíme o kontrolu dodacích údajov a veríme, že nabudúce už všetko prebehne bez problému.

• Výber produktov
    • Prehľadný eshop
    • Komunikácia

Kupovala som okrem iného aj penu na posilnenie vlasov Niamh creamy mouse, 300 ml, pena použitá raz, strašne smrdela, pripadala mi ako po záruke. Pýtala som sa obchodu na dátum spotreby, nakoľko nie je na tovare uvedený, od mája 2023 som nedostala odpoveď. Kupovala som na stránke svetkadernictva.sk. Čakala som, že tovar budem môcť bezplatne vrátiť, ale nedočkala som sa ani odpovede, nie ešte riešenia.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

Vašou otázkou sme sa intenzívne zaoberali. Následne sme sa s Vami pokúšali spojiť, bohužiaľ bez úspechu. Tento produkt môže mať mierne odlišnú arómu, avšak na kvalite ani účinku nemá túto arómu vplyv. Veríme, že aj tak ste s produktom spokojná.

Svet kaderníctva.sk

Nič extra cakala som omnoho viac

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že zakúpený produkt nie je podľa Vašich predstáv. Na webe sa snažíme o čo najpodrobnejší popis produktu. Pokiaľ však nie ste s produktom spokojná, môžete ho v rámci 14 dennej lehoty od prevzatia vymeniť za iný tovar či vrátiť.

Veríme, že aj tak Vám bude produkt dlho a dobre slúžiť.

Zlá komunikácia
    Stále neviem kde moja objednávka

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

Vaša objednávka bola expedovaná nasledujúci deň po vytvorení, o čom sme Vás informovali emailom a SMS správou. Podľa sledovacieho odkazu bola objednávka v poriadku doručená. Veríme, že ste s vybraným tovarom spokojní.

Svet kaderníctva.sk

Šampón proti svrbeniu hlavi, hlava svrbí ešte viac...
    Kefa na rozčesávanie - boly pokriveneé ostne a kefa bola zo zadnej strany poškriabaná
    Zabalené to bolo dobre takže poškodenie nenastalo počas prepravi.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že objednávka nebola podľa vašich predstáv. V prípade poškodených produktov kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie.

Tovar by nebol dodany

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

Vaša objednávka bola expedovaná v deň pripísania platby na náš účet a doručená o 2 dni neskôr. Veríme, že ste s objednaným tovarom spokojní.

Svet kaderníctva.sk

• Cele zle. Ďalší priekupníci. Vy si objednate tovar u nich, oni ho objednaji u ďalších a vy čakáte...ani po 19 dňoch nemam tovar. Mal tp byť darček k voanociam..
    • Nedpdany tovar.
    • Takmer nekomunikujú

Už nokdy tento eshop

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

veľmi nás mrzí, že Vaša objednávka nebola expedovaná v uvedenom termíne. Bohužiaľ sa jedná o orientačný termín a nedokážeme ovplyvniť oneskorenie dodania od výrobcu. Stále pracujeme na zdokonalení služieb, a preto veríme, že pokiaľ sa u nás v budúcnosti rozhodnete nakúpiť, budete spokojný.

Ďakujeme Vám a ospravedlňujem sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Váš Svet kaderníctva.sk

• Tovar objednany na dobierku po dorazeni ziadali platbu predom

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

objednávka bola zaslaná na dobierku, avšak vybrali ste si AlzaBox, kde je nutné zaplatiť pred otvorením boxu. V prípade, že si zákazník zvolí AlzaBox, nedokážeme tento spôsob platby ovplyvniť.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

Váš Svet kaderníctva.sk

• Tovar nedorazil ani po 50dňoch od objednania. Zo strany obchodu žiadna komunikácia. Neodporúčam

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

veľmi nás mrzí, že objednávka nebola doručená. Bohužiaľ bol do košíka vložený tovar, ktorý v dobe objednania nebol dlhodobo skladom. Z toho dôvodu sme sa vás pokúsili kontaktovať, aby sme vám ponúkli dostupnú alternatívu, bohužiaľ však neúspešne. Snažíme sa robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov a veríme, že budúca objednávka už prebehne v poriadku.

Ďakujeme Vám a prajeme krásny deň,

Tovar je už 14 dní zaplatený, ani 14 dní od zaplatenia mi ešte nebol doručený

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie ohľadom odoslania objednávky. Podľa sledovacieho odkazu bola zásielka už doručená.

Váš Svet kaderníctva.sk

hreben sa neda pouzivať , to sa mi este nestalo ...............

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že so zakúpeným hrebeňom nie ste spokojná. Zakúpený tovar však môžete bez problémov vrátiť v 14 dennej lehote.

Váš Svet kadeřníctva.sk

uz som sa ozvala mailom, ale odpoved je samozrejme, len moja chyba, lebo som dostala tu bezoplach.kuru 5ml za takmet 12 eura.
    Cize keby bola 50ml ako zvykne byt bezna napln , stalo by to 120 eura.
    Cize ta kura mala byt uplny zazrak-
    ale odpoved bola, ze mala som precitat, ze je to len 5ml. Dokonca uzaver nie je fixny, ale volne zaskrutkovany, . s mnozstvom vzduchu.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že nie ste so zakúpenou maskou spokojná. Maska od značky K18 obsahuje zázračnú molekulu K18Peptide™, ktorá lieči poškodené vlasy, z toho dôvodu sa jedná o drahší produkt. Naši zákazníci sú s touto maskou v prevažnej väčšine spokojní, z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že sa jedná o jeden z top produktov, ktoré máme v ponuke.

Nerozbalený produkt môžete vždy do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ nie ste s veľkosťou produktu spokojná.

Veríme, že pokiaľ masku vyskúšate, budete s výsledkom spokojná.

Prajeme Vám krásny deň,
    Svet kaderníctva.sk

• na stranke tovar ponukate uz ho mam objednany 2mesiace a nic,naco to tam mate ked to nemate???????

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

pri produkte máme na stranách uvedené, že bude skladom od 31.8.2022. Ponúkame možnosť objednania aj v prípade, že momentálne produkt nie je skladom. Pokiaľ je tovar naskladnený skôr, bez meškania ho odosielame.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme krásny zvyšok dňa.

• nepresnosti v e-shope

tovar ktory prezentuju nemaju na sklade ani u dodavatela.
    nasledne ponukaju (za zaplatenu objednavku) nahradu

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

veľmi nás mrzí, že Vám nebol dodaný objednaný tovar. Bohužiaľ chýba surovina na výrobu, preto sa výroba zdržala. Z toho dôvodu bola ponúknutá alternatíva.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný zvyšok dňa.
    Váš Svet kaderníctva.sk

• Poslali mi zlomený nástavec na strihaci strojček

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

veľmi nás mrzí, že nástavec k strojčeku Vám prišiel zlomený. Bohužiaľ niekedy dôjde k poškodeniu tovaru počas prepravy. Pokiaľ nás zákazník kontaktuje ohľadom poškodeného tovaru, vždy nájdeme riešenie, aby bol zákazník spokojný. Pokiaľ máte záujem o riešenie reklamácie, ozvite sa nám prosím na [email protected].

Ďakujeme a prajeme Vám krásny deň,
    Váš Svet kadernictva.sk

Žiadal som o ponuku nadstavcov na 1mm. Ponuka prišla na nadstavce 1,5 a 3, a6 mm.
    Tovar som síce objednal v domienke, že mám správne nadstavce a bol som po doručení veľmi sklamaný.
    Potom som spätne pozeral komunikáciu s p. Nikolou, kde mi teda urobila ponuku na niečo čo som nechcel. Takže dosť zle.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že ste nebol spokojný. Pokiaľ neexistujú nástavce v takej veľkosti, ktorú zákazník požaduje, potom posielame ponuku kompatibilných nástavcov v dostupných veľkostiach. Nástavce 1 mm sa bohužiaľ nevyrábajú. Objednaný tovar môžete samozrejme do 14 dní vrátiť podľa obchodných podmienok.

Prajeme Vám pekný deň
    Váš Svet kaderníctva.sk

Neviem ,čo sa stalo, vždy prišla objednávka včas, teraz čakám už mesiac a nič neprišlo. Smutnééé.

Reakcia obchodu Svet kaderníctva.sk

mrzí nás, že nie ste spokojní. Tovar bohužiaľ nebol v dobe objednania skladom. Ohľadne neskoršieho termínu sme s Vami boli v kontakte. Na Vašu žiadosť bola nakoniec objednávka zrušená.

Prajeme Vám pekný deň
    Váš Svet kaderníctva