Pohotové zasielanie.

Na tovar som čakala od 9.1. Balik som obdrzala 18.1. Komunikácia na bode mrazu. Mrzí má že ja ako zákazník musím vypisovať maily aby som sa dozvedela v akom stave je moja objednavka . Neobjednávala som z tohto obchodu prvý krát predtým problém nebol . Nechápem kde zrazu nastala chyba ….

• Tovar nedorazil
    • Komunikácia žiadna
    • V žiadnom prípade neobjednávajte

Obchod vôbec nekomunikuje, ani na maily ani na telefonáty neodpovedá, prišla som o 50€ !!!

• Ziadna komunikacia s obchodom
    • Tovar ani po tyzdni nebol doruceny

Evidentne nie som jedina, ktorej tovar neprisiel, nasla som viac takych recenzii. Pre istotu si tu nic neobjednavajte s platbou cez bankovy ucet.

Tovar nebom doruceny napriek platbe vopred, neodpisuju na maily, neodpovedaju na telefonaty

• žiadna komunikácia, žiadna odpoveď ma maily, nezdvíhajú telefón, klamú
    • Otrasný zákaznícky servis
    • tovar som už mesiac nedostala

Tovar som vyplatila 17.10 a este nedorazila … a som im aj posla mail ani na to nereagujú

• Doteraz som tovar nedostala

• Tovar mi neprišiel podľa objednávky a faktúry . Chýbajú mi 4 objednané produkty . Pri telefonickej komunikácii mi oznámili, že 2 produkty nemajú a namiesto nich bude podobná kompenzácia, s ktorou som súhlasila. Napriek tomu mi neprišli ďalšie 4 produkty. Faktúra v balíku nebola a faktúra, ktorá mi prišla na mail nie je totožná s dodaným tovarom, iba s mojou objednávkou. Takže vlastne ani neviem zistiť v akej cene mi bola dodaná náhrada za tovar /v obchode som tento produkt nenašla a na heureke som ho našla za 6,10. Ja som ho dostala za cenu piatich chýbajúcich produktov tj 11,70. Za túto cenu by som si ho určite neobjednala / objednala som si Aloe Vera 500 ml za 4,60./. Nejde mi o tých pár o ktoré ma tento obchod obral, ale o neserióznosť.
    • Výška poštovného - bola som v domnení, že ide o slovenský obchod superpotravina.sk, takže som čakala výšku poštovného okolo 4-5 Eur. Až pri platbe zistíte, že cena poštovného je okolo 9 Eur Na stránke superpotravina.sk majú uvedenú cenu dopravy od 3,69, avšak aj pri vložení 1 malého tovaru do košíka, bola cena do zásielkovne 4,49 Eur alebo s DPD 7,99 Eur.

Nikdy viac by som si u nich tovar neobjednala.

• Všetko je super

Spokojná

promntnosť,dobré ceny

Rýchlosť, ústretovosť, profesionalita

Kupovala som prvý krát a určite ich služby ešte v budúcnosti využijem

• Rýchle doručenie.

• Rychle dodanie, spokojnost

Bezlepkové veci trosku zaujímavejšie veci,hlavne amaranth.

• ziaden tovar a ziadna komunikacia

som celiatička a teším sa na pestrosť v strave.