• Zásielka mi prišla po 4 dňoch, ale nekompletná. 7.2 som napísala email, nikto nereagoval. Keď som sa 14.2 pripomenula, dostala som odpoveď, že hneď na druhý deň to odovzdali prepravcovi a idú zistiť, kde sa stala chyba. Dnes je 27.2 a nemám ani chýbajúci tovar, ani peniaze, ani odpoveď. Neodporúčam!!!

Pohotové zasielanie.

po prečítaní recenzií som rada ze tovar došiel v poriadku, ponaučenie nabúduce si lepšie overím obchod

Na tovar som čakala od 9.1. Balik som obdrzala 18.1. Komunikácia na bode mrazu. Mrzí má že ja ako zákazník musím vypisovať maily aby som sa dozvedela v akom stave je moja objednavka . Neobjednávala som z tohto obchodu prvý krát predtým problém nebol . Nechápem kde zrazu nastala chyba ….

• Podvodníci!!!

Neobjednávať!!!!!
    Po prijatí platby mi objednávka po vyše týždni nebola odoslaná, telefon nedvíhajú, na email neodpovedajú. Sú to podvodníci, nenechajte sa, prosím, nachytať.

dobry den,taktiez som sa dala nachytat tovar som objednala 23,11,2022..ziaden tovar neprisiel,o vrateni penazi mozte len snivat,,neodpovedaju na maily,nedvihaju telefon,absolutne ziadna komunikacia,,dobre vedia co robia,,,len sa nezakonne obohacuju,myslim ze tych co objednali a nedostali tovar a prisli o peniaze by sme to mali riesit inak,,ja to dam urcite na Obchodnu inspekciu a zvazujem trestne oznamenie ...ludia nedajte sa uz viac nachytat.....nechapem tie recenzie co ludia pisu ,ze ochota komunikacia...smiesne ,su to ich ludia co to pisu

• Tovar nedorazil
    • Komunikácia žiadna
    • V žiadnom prípade neobjednávajte

Obchod vôbec nekomunikuje, ani na maily ani na telefonáty neodpovedá, prišla som o 50€ !!!

• Ziadna komunikacia s obchodom
    • Tovar ani po tyzdni nebol doruceny

Evidentne nie som jedina, ktorej tovar neprisiel, nasla som viac takych recenzii. Pre istotu si tu nic neobjednavajte s platbou cez bankovy ucet.

Tovar nebom doruceny napriek platbe vopred, neodpisuju na maily, neodpovedaju na telefonaty

• žiadna komunikácia, žiadna odpoveď ma maily, nezdvíhajú telefón, klamú
    • Otrasný zákaznícky servis
    • tovar som už mesiac nedostala

Tovar som vyplatila 17.10 a este nedorazila … a som im aj posla mail ani na to nereagujú

• Doteraz som tovar nedostala

• Tovar mi neprišiel podľa objednávky a faktúry . Chýbajú mi 4 objednané produkty . Pri telefonickej komunikácii mi oznámili, že 2 produkty nemajú a namiesto nich bude podobná kompenzácia, s ktorou som súhlasila. Napriek tomu mi neprišli ďalšie 4 produkty. Faktúra v balíku nebola a faktúra, ktorá mi prišla na mail nie je totožná s dodaným tovarom, iba s mojou objednávkou. Takže vlastne ani neviem zistiť v akej cene mi bola dodaná náhrada za tovar /v obchode som tento produkt nenašla a na heureke som ho našla za 6,10. Ja som ho dostala za cenu piatich chýbajúcich produktov tj 11,70. Za túto cenu by som si ho určite neobjednala / objednala som si Aloe Vera 500 ml za 4,60./. Nejde mi o tých pár o ktoré ma tento obchod obral, ale o neserióznosť.
    • Výška poštovného - bola som v domnení, že ide o slovenský obchod superpotravina.sk, takže som čakala výšku poštovného okolo 4-5 Eur. Až pri platbe zistíte, že cena poštovného je okolo 9 Eur Na stránke superpotravina.sk majú uvedenú cenu dopravy od 3,69, avšak aj pri vložení 1 malého tovaru do košíka, bola cena do zásielkovne 4,49 Eur alebo s DPD 7,99 Eur.

Nikdy viac by som si u nich tovar neobjednala.

• Všetko je super

Spokojná

promntnosť,dobré ceny

Rýchlosť, ústretovosť, profesionalita

Kupovala som prvý krát a určite ich služby ešte v budúcnosti využijem

• Rýchle doručenie.