• Pred tyzdnom mi prisiel mail, ze objednavka sa pripravuje. A stale nic. Chyba komunikacia, ze ak nejaky tovar nemaju, mali by kontaktovat zakaznika a vysvetlit preco meska tovar. Aj v minulosti sa to uz stalo a som im presne toto vysvetlovala telefonicky. Bohuzial nepomohlo.

v ponuke sa zamieňajú gramy s kusmi,takže pri objednávke 1 ks výrobku sa mi v košíku objavil 1 gram! miesto ponúkaného a objednaného červeného ženšenu,mi bol poslaný menej kvalitný biely za cenu červeného, jediná možnosť dopravy je expres kuriér za príplatok,čo má znamenať dopravu na druhý deň,miesto toho som obdržal zásielku "expres" za týždeň!!!!!komunikácia cez mail-nulová...

• katastrofa

• na uvedenom tel.č. je stále hláska, že nie je dostupné, to vo mne vzbudzuje nedôveru

• Dlhá dodacia doba

Dlhá doba dodania a drahá doprava

Reakcia obchodu Superpotravina.sk

Dobrý den, vaši objednávku jsme expedovali třetí den od zaplacení. Jelikož však objednáváte z České republiky na Slovensko, je potřeba počítat s dobou dodání dva dny a vyššími náklady na přepravu.

Tovar bol amatérsky zabalený,a obal tovaru bol poškodený, je možné, ešte pred odoslaním.
    Pracovníci predajne sa nemali k uznaniu chyby

Reakcia obchodu Superpotravina.sk

Dobrý den, vaši reklamaci bohužel nemůžeme uznat bez průkazné foto dokumentace. Děkujeme za pochopení.

• Nekupovat

Reakcia obchodu Superpotravina.sk

Dobrý den, nerozumíme, co bylo ve vaší objednávce v nepořádku? Nemáme od vás jedinou zprávu.

• Ako obchod s biotovarom sa pri baleni nechovate ako vobec setrne k tejto planete. To ako sa k nej chovate, to sa Vam aj vrati. Velka krabica plna plastov a aj tak to prislo poskodene. Zrejme to robite len pre biznis. Mali by ste zmenit retoriku Vasho obchodu.

Reakcia obchodu Superpotravina.sk

Dobrý den, žádný obalový materiál nenakupujeme, pouze znovu používáme ten, co obdržíme ke zboží od našich dodavatelů. Bohužel neexistuje jiná možnost, jak zabezpečit doručení balíku z Česka na Slovensko, aniž by se znehodnotil. Osobně neznám e-shop, který expeduje prostřednictvím dopravců bez obalového materiálu. Řešením pro vás je navštěvovat kamenné prodejny, ne nakupovat na internetu. Bohužel jsem se z vaší zprávy vůbec nedozvěděla, co konkrétně bylo poškozené. S pozdravem za Superpotravina.cz Alena Saladiaková

• --
    • --

Ak ste raz oklamaný, tak viac takému obchodu neveríte

Reakcia obchodu Superpotravina.sk

Dobrý den, cítíte se oklamaný protože jste v rámci Dne dopravy zdarma dopravu zdarma nedostal. Avšak zřejmě jste nevěnoval pozornost podmínkám této akce, kde je jasně určeno, že doprava zdarma na Slovensko se vztahuje na objednávky v hodnotě 15 EUR a více, vaše objednávka měla hodnotu 8,98 EUR, což vám kolega vysvětloval, ale nevěnoval jste tomu pozornost. Z těchto objektivních důvodů bohužel musíme vaši stížnost považovat za neoprávněnou. Za tým Superpotravina.sk Alena Saladiaková

• siroky sortiment za prijatelne ceny
    • komunikacia so zakaznikom pri rieseni reklamacie

dufajte, ze tovar nepride poskodeny, alebo tesne pred vyprsanim zaruky, pri reklamacii vas totiz budu ignorovat..
    prisli mi dva rozbite kokosove oleje a pri rieseni reklamacie prostrednictvom emailu sa jednoducho odmlcali.. mrzi ma, ze sa takto zachovali, nakupovali sme tam cela rodina.. som velmi sklamana a je smutne, ze pre 10€ su ochotni si takto pokazit meno..

• Žiadne.

Treba sa mu vyhnúť.

• z Číny mi chodí dodávka tovaru DHL do päť dní
    • ani jeden z troch nákupov v superpotravine mi nebol dodaný v tejto lehote - obchod funguje ako one man garážová firma - napriek opakovaným stažnostiam zákazníkov nie je schopný riešiť ani expedíciu ani komunikáciu - napr. zoohit mi dováva tovar do dvoch dní - to sú profesionáli
    • toto bol moj posledný nákup, požiadal som o zrušenie registrácie

neodporúčam, iba ak Vám vyhovuje dodávka za dobu neurčitú a bez akejkolvek odozvy

• Pekny vyber produktov
    • Kominukacia so zakaznikom

2x som si vypytal cislo uctu v tvare IBAN kedze slovenske banky od 1.2.2016 vyzaduju pri platbe cislo uctu v tom tvare a moja poziadavka bola odignorovana uplne. Chcel som nakupit asi za 165€ ale bohuzial som nemohol. Inak ponuka produktov velmi dobra.

• celkom dobre ceny
    • nenapisali ze ako a kedy bude tovar dodany

zatial neviem uvidime ci vobec nieco pride

Dlhá čakacia doba, keby som sa im neozval, možno by to bolo ešte dlhšie-možno kôli pladbe vopred cez bankový účet-neviem. Tiež balík poslali na inú ako dohodnutú adresu - to som už neriešil - prejdem sa, no nabudúce si lepšie premyslím, odkiaľ objednám.

• Siroky sortiment
    • Komunikacia na bode mrazu

Na fakture uvedeny tovar v baliku sa nenachadzal.Informovala som ich,ci mi ho poslu dodatocne,ale odozva ziadna pritom uplynul mesiac.Neide o peniaze,ale o princíp.Vela stastia v nakupoch...

Tovar som zaplatila a zatial mi nebol doruceny, bez akehokolvek vyrozumenia

• dobré ceny
    • slabá komunikácia zo strany predajcu