• celkom slušná komunikácia , v mojom prípade rýchle vrátenie peňazí po zrušení objednávky

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru. Sme radi, ze ste boli spokojny. Verime, ze sa na nas znova obratite. Tesime sa na Vas dalsi nakup.

• dobrá cena

• Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • neviem

Široký sortiment
    Dobré ceny
    Odporučam

Sunnysoft SK

Dodali mi tovar, ktorý som si neobjednal.Na riešenie omylu z ich strany veľký záujem nebol. Na vlastné náklady som musel poslať nechcený tovar späť. Na druhý krát už objednaný tovar prišiel v poriadku.

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru.

Mrzi nas nas omyl s tovarom a ospravedlnujeme sa. Kolegovia z nasej expedicie by mali podobne situacie riesit vyziadanym kurierom DPD na Vasu adresu a samozrejme na nase naklady. Mrzi ma, ze tak neurobili. Prosim kontaktujte nas, aby sme Vam mohli vratit naklady ktore sme Vam sposobili. Radi Vam poukazeme postovne na Vas ucet alebo Vam ponukneme zlavu pri dlasom nakupe.

Verime, ze sa na nas znova obratite. Tesime sa na Vas dalsi nakup.

Rýchlosť dodania
    Výhodné ceny

Sunnysoft SK

• normalny web obchod . co maju dodaju rychlo. co som chcel to som dostal .
    • nepoznam zatial

mozete nakupovat

Sunnysoft SK

• pre mna osobny odber v meste s vlastnym rezervovanym boxom
    • niektore produkty ine eshopy vobec nemaju(napr 3x usb do auta s 5A)

Sunnysoft SK

• Dobre ceny. Zaujimavy sortiment tovaru.

Sunnysoft SK

• odberne miesta (parkovanie, otvaracie hodiny,...)

Sunnysoft SK

PS: aj na zaklade Vasich podnetov (zakaznikov) sa od 1.1.2015 nase odberne miesto v BA stahuje do Vienna Gate v Petrzalke oproti ZS petrzalka na Kopcianskej ul. V podzemnych garazach bude parkovanie pre zakaznikov na 2 hod. zadarmo.

• Dostupnost
    • Predajcom chyba "usmev" pri vybavovani ,komunikacii

Spokojnost

Sunnysoft SK

PS: Mrzi nas, ze ste nepostrehli usmev u nasich predajcov. Snazime sa vzdy zakaznikom dat pocitit, ze su u nas vitani a na prvom mieste je ich spokojnost. Samozrejme aj nasi kolegovia na predajni su len ludia a niekedy maju aj horsie dni. To ich ale samozrejme neospravedlnuje. Aj na zaklade Vasej recenzie sme im dohovorili a verime, ze pri Vasej dalsej navsteve si uz spomenuty usmev vsimnete. Dakujeme :)

• siroky sortiment

• Rychle vybavenie objednavky

Obchod odporucam

• Široká ponuka,dobrè ceny

Doporučujem

Sunnysoft SK

• všetkým odporúčam bez obáv nakupovať v obchode SUNNYSOFT.sk

Sunnysoft SK

• široký výber, kvalita, cena

odporúčam

• Ziane
    • Podvodnici

Zlodeji klamari

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru.

Pri Vasej objednavke tovaru v statuse "na objednavku" teda takeho co sme nemali na nasom sklade, sme ihned po objednani z Vasej strany zadali objednavku u dodavatela. Dodavatel nas zial informoval ze dostal na zaklade dotazu z nasej strany info od vyrobcu, ze tovar uz nebude dodany na nas trh. Na zaklade toho sme Vas ihned informovali a Vasu objednavku stornovali a ospravedlnili sa.

O vsetkom ste boli informovany.

• - prehladnost
    • - kvalita tovaru
    • - sposob dorucenia
    • - rychlost dorucenia
    • - neviem o ziadnych

Je to kvalitny a spolahlivy eshop. Jednoyňznacne odporucam.

Sunnysoft SK

Je to môj prvý nákup - zatiaľ spokojnosť

Sunnysoft SK

• Že je možné tovar vyzdvihnúť aj cez Zásielkovňu.
    • Nereaguje na mail na prvý krát.

Obchod je možno fajn, ale ak je v potvrdení objednávky, že napr. o zálohovú faktúru možno požiadať aj mailom, tak by na takú požiadavku mailom mal obchod aj zareagovať.

• dobra cena