• rychlost
    • momentalne neviem

bez problemov

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru. Sme radi, ze ste boli spokojny. Verime, ze sa na nas znova obratite. Tesime sa na Vas dalsi nakup.

Sunnysoft SK

• Neskutocna rychlost..v noci som objednala, cez obed uz bezala po tovar, parada.

• - široký sortiment
    • --

- kto hľadá, tu pravdepodobne nájde to čo hľadá

Sunnysoft SK

• Služba objednania a dodania tovaru výborná, tovar má technickú vadu, nové púzdro na mobil nedolieha a neuzavrie ľavú stranu mobilu o 1 mm, je tam špára. ale keď chcem používať výkonnejšiu batériu, nemám iné východisko len používať mobil čiastočne otvorený. Batéria je vynikajúca, vydrží bez nabíjania 3 dni. Treba vyskúšať či je celá skladová zásoba zadných krytov s touto vadou alebo či sa nedá zabezpečiť nový vyhovujúci kryt.

Sunnysoft SK

PS: Pre vymenu krytu nas prosim kontaktujte. Radi Vam kryt vymenime.

• rychlost
    • ziadne

celkovo vyborny...

Sunnysoft SK

• Informácia o každom kroku tovaru

Max. spokojnosť

• Rychlost

• Všestranný
    • Poloha

Profesionalita

max.spokojnost

Sunnysoft SK

vzhľadom k tomu, že tovar bol pre staršiu pani, ktorá ma požiadala o pomoc, som v celku veľmi spokojná so službami obchodu a myslím, že aj pani pre ktorú bola batéria do telefónu

Sunnysoft SK

• Našla som tovar,ktorý inde nemali!!!
    • Nemajú!

Jednoznačne doporučujem!

• ryclost,slusna cena,osobny odber
    • su aj nizsie ceny daneho tovaru

O.K.

Som spokojny....

• Lokalita a dostupnost
    • Parking

Sem tam sa trhnu a daju vcelku dobre ceny na kade co

• Dobré ceny
    • Ceny

Kupujte :)

• Rýchlosť a dostupnost
    • Netusim

Som spokojna

Sunnysoft SK

Kupoval som pero,preto nemozem hodnotit velmi podrobne ale pera prisli na predajnu rychlo, sms aj email prisiel,tovar som zobral vyplatil ,funguju vsetko ok

Sunnysoft SK

• Objednávka bola spravena v Piatok a v utorok ju potvrdili o den nato že tovar nemaju a dajú mi vediet..... Ale kedy? Je to 10 dni a nic ...zaplatil som 32 eur a tovar nemám a ani neviem kedy ho mať budem ...musím čakať tyzden dva mesiace?

Moj prvý obcho cez nich a hned problem

• osobný odber v BA

OK

• na internete píšete,že tovar je skladom , ja ho zaplatím a Vy mi odpíšete, že momentálne nie je skladom.