• dobrá cena
    • problém s parkovaním a bludisko v budove pri osobnom odbere

Vazeny zakaznik,

dakujeme za Vas nakup a prejavenu doveru. Sme radi, ze ste boli spokojny. Verime, ze sa na nas znova obratite. Tesime sa na Vas dalsi nakup.

Sunnysoft SK

PS: V podzemnych garazach Vienna Gate ma nas zakaznik 2hodiny parkovanie zadarmo. V garazach je viac ako 150 parkovacich miest a vzdy je viac ako 1/3 volna. Prave pre pohodlne parkovanie pre zakaznikov sme sa prestahovali z centra mesta. Nevieme si uz pohodlnejsie parkovanie predstavit, ako to, kde maju moznost parkovat aktualne nasi zakaznici. Z podzemnej garaze sa vytahom vyveziete na 1. poschodie a ste cca 10 metrov od nasej predajne. V budove je dole v garazach plan prevadzok, dalsi je vo vytahu, dalsi pri vstupe do obchodnej galerie dalsi pri eskalatoroch. Na kazdom je mapka. Aktualne dokoncujeme grafiku dalsieho oznacenia nasej predajne vramci objektu. Odporucame pri dalsej navsteve zaparkovat v podzemnej garazi. Tesime sa na Vas.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Zatiaľ som žiadne nezistil

Odporúčam.

Sunnysoft SK

• našiel som tovar ktorý som chcel za prijateľnú cenu,
    • Na web stránke iný tovar - ako som obdržal,rozdiel v kapacite a dizajne od toho sa odvíja aj kvalita,
    • Fakturovaný iný tovar - ako som obdržal,
    • Na balení bulk zavádzajúca informácia,ktorá tam bola dodatočne nalepená,

Tovar je použiteľný,ale v inom obchode je ten typ za polovičnú cenu,
    Po telefonickom kontakte obchodu - reakcia nasledovná . čo chcem dostal som tovar podľa označenia,
    Na základe skutočností - n e d o p o r u č u j e m - nákup v predmetnom obchode.

Vazeny zakaznik,

dakujeme za objednavku a za prejavenu doveru.

Mrzi nas Vasa nespokojnost a ospravedlnujeme sa za nepresnost. Dana bateria ma standardne od vyrobcu kapacitu 860mAh a to mame aj v popise a aj v nazve danej baterie. Aktualne nam prisla dodavka od vyrobcu tychto baterii v inom prevedeni a s vyssou kapacitou konkretne 950mAh. Cize bateria by mala vydrzat dlhsie.

Aktualne preverujeme s vyrobcom ci sa jednalo o anomaliu alebo vylepsenie daneho tipu baterie.

Ak Vam dana skutocnost prekaza, obratte sa na nas a radi Vam vratime peniaze.

Mrzi nas to a ospravedlnujeme sa ale verime, ze kedze bateria ktoru ste obdrzali ma vacsiu kapacitu ako povodny model budete spokojny nakolko vydrzi o nieco dlhsie.

Sunnysoft SK

• Dátum dodania nekorešponduje s realitou. Zavádzajúci popis výrobku. Nekvalitný a drahý výrobok

POZOR! Temperované sklá Panzer glass od nich nekupujte.
    Popis vôbec nekorešponduje s realitou.
    Mal som viac druhov skiel, od 12 do 25 euro a ani jedno sa ani po niekoľkých mesiacoch nepoškriabalo. Raz sa jedno rozbilo pri páde, čo je aj ich účelom, lebo displej mobilu prežil.
    Túto značku som kúpil, lebo som potreboval aj ochranu zadnej strany mobilu Sony Z3, no už po dvoch dňoch plno malých škrabancov ako na obyčajnej najlacnejšej fólii.
    Nie je ani na úrovni Gorilla glass 1.
    V popise je síce odolnosť voči poškriabaniu, no hodnota tvrdosti nie je uvedená žiadna.
    Asi vedia prečo. Iní výrobcovia majú tvrdosť 8 až 9.
    To nehovorím o prístupe sunnysoftu - žiadne vrátenie peňazí, len reklamácia. A ešte zadrel jeden predajca, ževraj odolnosť voči poškriabaniu, čo propagujú iní výrobcovia, je vraj len marketingový ťah. Páni zo sunnysoftu sú evidentne znalci.
    Zbytočne vyhodíte takmer 40 euro.

Vazeny zakaznik,

dakujeme za nakup a prejavenu doveru.
    Dostupnost na nasej stranke sa aktualizuje raz za 15 minut podla aktualnych skladovych zasob. Viac ako 99% objednavok je vybavenych v sulade s dobou dodania ktora bola v case objednavky na stranke.
    Su aj pripady kedy sa stane, ze dodania meska. Su situacie ktore nevieme ovplyvnit, napr. ak meska dopravca alebo ak dodavatel nedodrzi termin dodania atd. Samozrejme nas to vzdy mrzi a snazime sa robit maximum aby sme podobnym situaciam predchadzali.

Pokial ide o skla Panzer glass, jedna sa o kvalitne tvrdene sklicka. Neposkriabatelne sklo je len zafirove sklo. Toto su tvrdene skla, ktore sa samozrejme daju poskriabat ale len tazko. Danych sklicok predavame desiatky a reklamacii alebo staznosti je minimum, skoro ziadne. Ja sam aj aj kolegovia pouzivame dane sklicka a sme spokojni. Nikto z nas si nevsimol, ze by sa poskriabalo pri beznom pouzivani.

Na stranke uvadzame popis od vyrobcu. Mame v ponuke aj ine ochranne sklicka od inych vyrobcov a vzdy mame v popise specifikaciu ktoru uvadza vyrobca. Pozor, sme predajca nie vyrobca.

Pokial ste sklicko poskriabali, kolega Vam spravne ponukol moznost reklamacie aby vyrobca posudil, ci sa jedna o vyrobnu vadu alebo neodbornu a nesetrnu manipulaciu zo strany uzivatela. V pripade, ze sa pri reklamacnom konani kompetentnou instituciou preukaze, ze sa jedna o vyrobnu vadu, samozrejme Vam vymenime tovar pripadne inak zakonne vyriesime danu reklamaciu. Prajem pekny den.

• Rýchlosť, cena.

V pohode odporúčam.

• Čakacie doby

dakujeme za objednavku a prejavenu doveru.
    Mrzi nas dlhsia cakacia doba pri danom produkte a ospravedlnujeme sa, avsak pri kazdom tovare je na nasej stranke uvedena doba dodania a skladova dostupnost.
    Pri tovare ktory nemame skladom a pri ktorom nevieme dobu dodania je status dostupnosti "Na objednavku" a je uvedene, ze ho nemame a neni nam znama doba dodania a ze ju vieme preverit na dotaz.

• dlhá čakacia doba

dakujeme za objednavku a prejavenu doveru.
    Pri kazdom tovare je na nasej stranke uvedena doba dodania a skladova dostupnost.

Objednali ste si tovar v statuse "Na objednavku" cize ten co nemame skladom. V case objednavania ste vedeli, ze nie je skladom a ze doba dodania je nam neznama.

Mrzi nas, ze aj napriek tomu, ze sme Vas o vsetkom informovali sme od Vas dostali negativnu recenziu. Do buducna Vam odporucame, aby ste si objednali tovar ktory je skladom a dorucujeme ho do 1-3 dni podla zvolenej dopravy.

Sunnysoft SK

• Nasiel som tam tovar, ktory nemaju v kazdom obchode
    • nezaznamenal som ziadne

OK

Sunnysoft SK

• Našiel som to čo som chcel
    • Nejasné sídlo / pri osobnom odbere /, musel som hľadať adresu dosť dlho

Sunnysoft SK

PS: Mrzi nas, ze ste nas nemohli najst. Na nasej stranke je v kontaktoch presne uvedene kde nas najdete a ako sa k nam dostanete. Verime, ze pri dalsej navsteve uz nebudete mat problem nas najst. Tesime sa na vasu dalsiu navstevu.

OK

Sunnysoft SK

• Obchod na movom mieste je pre mňa od ruky(ďalej). Slabé značenie obchodu na novom mieste (možno sa už zlepšilo, bol som tam hneď na začiatku).

Sunnysoft SK

PS: na novom mieste (vienna gate) sme uz oznaceni na vsetkych informacnych paneloch v budove. Aktualne este pracujeme na dalsich oznaceniach ako polep vykladov, informacne stojany atd.

• -našiel som to čo som potreboval
    • neviem

- s nákupom som bol spokojný
    - tovar doručený na druhý deň

Sunnysoft SK

• Ziadne vyhody, ponukaju prislusenstvo co nemaju na sklade. Uz pomalicky mesiac cakam na 1 puzdro a odpoved na maily nedostavam.
    • Nikdy si uz tu nic neobjednam!!!!

dakujeme za objednavku a prejavenu doveru.
    Tovar ktory ste si objednali, je na e-shope v statuse "NA OBJEDNAVKU" pricom pri danej dostupnosti je uvedene: Tovar ktorý je "Na objednávku" nemáme na našich skladoch a zabezpečíme ho až na základe Vašej objednávky. V prípade ak si želáte upresniť termín dodania, napíšte nám.

Tovar ste si na zaklade toho objednali, mail s ziadostou o preverenie dostupnosti resp. termine dodania sme neobdrzali. Kolegovia Vam po cca 14 dnoch pisali informacny mail, ze puzdro stale nie je skladom.
    Nasledne ste po niekolkych dnoch objednavku stornovali. Kolegovia Vam mailom storno potvrdili.

Postupovali sme presne podla toho co mame uvedene na stranke a aj dostupnost bola taka ako bolo uvedene na stranke. Dane puzdro nebolo skladom.

V tomto okamihu ako Vam pisem, mame na nasich vlastnych skladoch 56074ks tovaru. Samozrejme mame v ponuke aj tovar co nemame skladom a snazime sa ho zabezpecit na zaklade objednavky. Takyto tovar je ale oznaceny prislusnym statusom dostupnosti na nasom e-shope, aby zakaznik bol o vsetkom informovany uz v case objednavania.

Verim, ze sa na nas este obratite, pripadne Vam odporucam sa pri dalsom nakupe zamerat na dostupnost a ak nieco potrebujete ihned, objednavat polozky co su na sklade. U takych je dostupnost 1-3 dni podla toho na ktorom nasom sklade sa nachadzaju. Doba dorucenia je pri kazdom tovare samozrejme tiez uvedena.

Sunnysoft SK

• ta dodavka by mohla fungovat rychlejsie

priemerny

azeny zakaznik,

Sunnysoft SK

PS: snazime sa dodavky tovaru uskutocnit co najrychlejsie. Pri tovare skladom je dorucenie 1-3 dni podla zvolenej dopravy. Ak pozadujete co najrychlejsie dorucenie odporucame si zvolit dopravu kurierom. Pri nakupe 3 lubovolnych poloziek je doprava kurierom zadarmo.

• neviem
    • komunikacia

poslali iny tovar ako som objednal

dakujeme za objednavku a prejavenu doveru.
    Ospravedlnujeme sa ak doslo k omylu a zaslali sme Vam nespravny tovar.
    Ak sa tak stalo kontaktujte nas prosim a my zabezpecime na nase naklady dorucenie zle zaslaneho tovaru k nam a nasledne dorucenie spravneho k Vam.
    Radi Vam tiez ponukneme ako formu ospravedlnenie zlavu na dalsi nakup.

Este raz sa ospravedlnujeme za sposobeny problem.

• Nezáujem o zakaznika

Daný produkt nemali, a ani po desiatich dňoch čakania na tovar na neboli schopný informovať o nedostupnosti...

dakujeme za objednavku a prejavenu doveru.
    Dany tovar sme mali na stranke v statuse "Na objednavku" cize nie skladom. Pri danom tovare je uvedene, ze ho zabezpecime na zaklade objednavky. Dostupnost je pri takomto tovare "na dotaz". Vsetko ste mali moznost vidiet na nasom e-shope v case objednavania.
    O nedostupnosti ste boli informovany uz pri objednavani na nasej stranke statusom tovaru.
    Odoslanim objednavky ste suhlasili s danym stavom skladovej dostupnosti.

Sunnysoft SK

• - nákup z pohodlia domova

- hľadala som mobil na dve SIMky (nie mikro) a tu bola najvýhodnejšia ponuka

Sunnysoft SK

• Tazko povedat vyhody ked nedokazu dorucit ani klasicku objednavku...

Vazeny zakaznik,

dakujeme za objednavku a Vasu doveru.
    Mrzi nas, ze ste boli nespokojny s datumom dodania. Zaciatkom roka sme stahovali nasu predajnu v BA a zaroven aj nas sklad bratislavsky. Tato informacia bola uvedena aj na nasej stranke.
    Tovar Vam bol expedovany 8.1.2015. Ospravedlnujeme sa za zdrzanie.

Vas Sunnysoft SK

• dobre ceny

O.K.

Sunnysoft SK

• Spolahlivy obchod, ferove ceny , široky vyber, doprava.
    • Podla mna žiadne.

Overeny obchod, ktorom si kazdy vyberie čo chce. Komunikacia obchodu je na velmi dobrej urovni a odprava je v poriadku.