Prekvapujúco rýchlo a bez chýb

• ovela lepsie ceny ako konkurencia
    • dorucenie iba kurierom slovenskej posty, ktori nie su prave najexpresnejsi alebo osobne vyzdvihnutie

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola s našimi službami spokojná.
    Skontrolovali sme v sledovaní zásielok, ako na tom bol Váš balíček a zásielka bola doručená hneď nasledujúci deň po odoslaní. Zatiaľ neplánujeme spoluprácu s ďalšími prepravnými spoločnosťami.
    Vďaka a pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

• cena dopravy

• Veľmi príjemná komunikácia a príjemná pani, ktorá ma upozornila na moju chybu pri objednávke, ďakujem.

• dobre ceny
    • rychle dodanie

• výhoda

• výborná cena vybraných šošoviek
    • doprava do zásielkovne
    • nie je možná platba kartou, ale len prevodom, pričom je potrebné po úhrade zasielať potvrdenie o zaplatení

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme za hodnotenie. V našom obchode si môžete vybrať platbu vopred na účet prostredníctvom bankového prevodu alebo platbu na dobierku. Pri platbe v hotovosti pri prevzatí balíčka môžeme skladovú objednávku odoslať ihneď. Ak si vyberiete platbu vopred na účet, nie je nutné zasielať potvrdenie o zaplatení. Platbu si naparuje k objednávke, ale až potom, čo naša banka čiastku prijme. Pri zaslaní potvrdenia o platbe sa urýchli odoslanie objednávky.
    Vďaka za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

• Rychle doručenie

• Rýchle dodanie, dobré ceny.

• šošovky sú cenovo najvýhodnejšie v porovnaní s inými predajcami

• Velmi dobre,rychle dodanie

• Super cena a rýchlosť dodania

Bola som velmi spokojná určite tento obchod odporúčam všetkým a to som náročný zákazník

• +

vsetko prislo v poriadku a rychlo.

Rychle a spolahlive sluzby A+++!
    Velka spokojnost!

• Rýchle dodanie a cena produktov

• spoľahlivosť
    • rýchlosť dodania
    • cena priamo v e-shope je vyššia ako keď sa do e-shopu preklikne cez Heureku

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste bol s našimi službami spokojný. Na cenových porovnávačoch prebiehajú premenlivé cenové akcie, ktoré sa veľakrát vzťahujú len na niektoré kombinácie parametrov. Veríme, že ste si vybral produkt za najvýhodnejšiu cenu.
    Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, obráťte sa na náš zákaznícky servis. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

• rýchlé dorucovanie

• Rýchlosť
    • Žiadna

Výborné ceny, rýchle dodanie.