zakaznicka podpora nevyhovujuca, problemy so zadanim objednavok, nefunguje prepojenie cenoveho porovnavaca a stranky, problemy s platbami (zdrziava to odoslanie objednavky), neochota zakaznickeho servisu riesit problemy / odstanit nedostatky zmysluplnym rozmyslanim

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme Vám za recenziu. Je nám ľúto, že ste so službami nášho servisu nespokojný.
    Problémy s platbami sme u žiadneho zákazníka nezaznamenali. Priebeh jednotlivých platieb je popísaný v obchodných podmienkach. Ak je zadaná forma úhrady prevodom na bankový účet, odosielame tovar až po pripísaní peňazí na náš účet.
    V prípade, že sa vyskytne technický problém, bezodkladne kontaktujeme IT oddelenie, ktoré okamžite problém začne riešiť. Avšak všetko potrebuje svoj čas, a tak sa zmeny môžu premietnuť na stránkach obchodu s časovým oneskorením.
    S tým je spojené aj prepojenie cenového porovnávača a nášho obchodu. Sú situácie, kedy Heuréka spracováva zmenu dlhší čas a tým môžu vzniknúť rozpory.
    V systéme sme si našli informácie o Vašich nákupoch aj komunikáciu so zákazníckym oddelením a nenašli sme žiadne pochybenie zo strany zákazníckeho servisu.
    Pekný deň.

• lacne

objednaval som tu tovar par rokov kazde 3 mesiace po 100 EUR ale uz som si povedal dost
    - otrasny customer service! - vobec neustretovy aj ked nechcem nic nerealne alebo nestandardne
    - neustale problemy s platbami. Neda sa platit kartou. OK chapem kvoli najnizsim cenam, ale nie vsetky lacne obchody tak maju
    - neustale problemy s cenami - a to konkretne v obchode su vysoke ceny, ak idete cez heureku tak ceny su trhove take ako maju byt. Obcas to ale blbne (tzn. Heureka zobrazuje cenu 5 EUR, prejdete do shopu a mate 8 EUR) a 1-2 polozky nechce nahodit cez heureku, musite skusit iny prehliadavac, Private Mode Chromu atd
    - obratil som sa na customer service ze ak nevedia ako vyriesit chybu ze poslem do mailu a poslem platbu, na co mi bolo povedane obratte sa na nase IT. Zdoraznujem Vy to mate vyriesit, ja chcem zadat rychlo objednavku a neriesit IT, to je vasa robota!
    - ZAVER - odtialto uz objednavat nebudem, zial vyzera ze maju monopol ale maju obchod s lepsimi podmienkami alebo uz si radsej priplatim za iny, kedze je to bieda
    - Prosim zodpovednym vysvetlit customer service oddeleniu co je to customer service (nehodnotim to na jednom pripade ale aspon na 3)

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme Vám za recenziu. Mrzí nás, že ste so službami nášho servisu nespokojný.
    V systéme sme si našli informácie o Vašich nákupoch aj komunikáciu so zákazníckym oddelením.
    Pracovníčka zákazníckeho oddelenia Vás informovala, že Vaše ťažkosti s cenami odovzdala IT oddeleniu a súčasne opísala pravdepodobný problém. Nikde nezaznel pokyn, aby ste kontaktovali IT oddelenie osobne. Problémy s platbami sme tiež nezaznamenali. Pri platbe prevodom na bankový účet štandardne odosielame tovar po pripísaní úhrady za tovar na náš účet. Všetky možnosti úhrady sú tiež uvedené v obchodných podmienkach. Bohužiaľ, nemôžeme tovar odoslať na základe print screenu potvrdenia zadania príkazu, ktorý má v poznámke informáciu, že sú údaje o platbe len informatívne a negarantujú prevedenie platby.
    Zo strany pracovníčky zákazníckeho servisu sme nezistili žiadne pochybenia.
    V každom prípade Vám ďakujeme za spätnú väzbu a prajeme Vám pekný deň.

• Vyhodna cena
    • Neflexibilny dodavatel kurierskych sluzieb.

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu. Teší nás, že ste spokojná s cenou kontaktných šošoviek a kladne hodnotíte náš e-shop. Zároveň nás veľmi mrzí, že ste nespokojná so službou dopravcu a na základe toho neodporúčate náš obchod. Bohužiaľ službu kuriéra nie sme schopní ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

• žíadne
    • dodacia doba

nikdy viac

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme za recenziu. Je nám ľúto, že ste nebol spokojný s dobou dodania. Predpokladaný termín dodania sa vždy zobrazí po zadaní parametrov kontaktných šošoviek. Podľa informácií v systéme bol termín dodržaný. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, kontaktujte nás prosím.
    Prajeme Vám pekný deň.

• Cena sa absolutne nerovna kvalite ponukanych sosoviek
    • Komunikacia nulova, clovek sa nevie dovolat a ani na email odpoved nedostane

Velmi negativna skusenost...prisli mi sosovky v hodnote 41eur cez ktore nie je vidiet (air optix), kontaktovala som s tym predajcu a ten sa ani len na odpoved neunuval nie to este navrhnut nejake riesenie na opravu tejto chyby. Namiesto komunikacie vymazal sosovky zo stranky a moj problem evidentne povazoval za vyrieseny. Objednavat uz budem len zo stranky kde o svojho zakaznika zaujem maju, zvyknem nakupovat v sumach 100euro a viac ale zial nie kazdemu ide asi o zakaznikov, ktori maju zaujem o kvalitu.

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám veľmi ľúto, že ste neboli so šošovkami spokojná. Ak Vám ich aplikoval kontaktológ a máte vyskúšané, že Vám šošovky vyhovujú, samozrejme nám šošovky môžete poslať na reklamáciu. Kontaktné šošovky Air Optix Colors, ktoré ste si objednala, sú dodávané oficiálnym dodávateľom spoločnosti Alcon, ktorá je výrobcom týchto kontaktných šošoviek.
    Bohužiaľ sme z Vašej strany zaznamenali iba jeden email, kde ste sa pýtala, na termín doručenia kontaktných šošoviek. Na telefónnom čísle sme dostupní v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30 a o telefonáte od Vás nemáme žiadny záznam.
    Farebné kontaktné šošovky teraz na eshope nie sú zobrazené, pretože prebieha aktualizácia katalógu tovaru, po ktorej bude mať každá farba svoju samostatnú stránku produktu.
    Prajeme Vám pekný deň a ak budete čokoľvek potrebovať, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

• Žiadna komunikácia a ani odpoveď na môj e-mail

• dobre ceny
    • neda sa paltit online

• objednávka cez net
    • chýba prepojenie medzi zľavomatom.sk a Vaším obchodom

nečakajte dlho na doručenie, radšej si verte objednaný tovar a jeho doručenie telefonicky

Kúpa šošoviek kvôli zľave. Kupón mi vyhadzovalo ako neplatný. Po niekoľkonásobnom telefonovaní na zľavomat a potom na portal sosovky-shop.sk, som musel objednávku uskutočniť telefonicky cez operátorku portalu sosovky-shop.sk. Operátorka omylom zaregistrovala moju objednávku pre osobný odber, pričom som žiadal odoslanie na svoju dodaciu adresu.

• Vyhodna cena
    • Zapor po dvoch e-mailoch, kde som urgovala objednavku ma nikto nekontaktoval, aby mi povedal v akom stadiu sa objednavka nachadza!

Nikdy viac ... zistila som, ze aj ine webove stranky ponukaju za tu istu mozno aj lepsiu cenu tovar, kde postovne je zadarmo a nie ze ja si idem tovar osobne vyzdvihnut za 2 €!!!!