Rychle vybavenie, dakujem. Super ze eshopy funguju za kazdych okolnosti

• Okamzite vybavenie

Nakupujem tu uz dlhu dobu a vzdy moja objednavka bola okamzite vybavena a dorucena.

• rýchly nákup z pohodlia domova
    • prehľad všetkých objednávok
    • možnosť okamžitého zopakovania poslednej objednávky
    • žiadna

100% spokojnosť, obchod využívam už od roku 2018. Jeden krát som s obchodom riešil reklamáciu ohladne šošoviek, na moje prekvapenie bola táto vec vybavená promtne a k mojej spokojnosti.

• rychle dodanie
    • kvalitny tovar

zakaznicka podpora nevyhovujuca, problemy so zadanim objednavok, nefunguje prepojenie cenoveho porovnavaca a stranky, problemy s platbami (zdrziava to odoslanie objednavky), neochota zakaznickeho servisu riesit problemy / odstanit nedostatky zmysluplnym rozmyslanim

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme Vám za recenziu. Je nám ľúto, že ste so službami nášho servisu nespokojný.
    Problémy s platbami sme u žiadneho zákazníka nezaznamenali. Priebeh jednotlivých platieb je popísaný v obchodných podmienkach. Ak je zadaná forma úhrady prevodom na bankový účet, odosielame tovar až po pripísaní peňazí na náš účet.
    V prípade, že sa vyskytne technický problém, bezodkladne kontaktujeme IT oddelenie, ktoré okamžite problém začne riešiť. Avšak všetko potrebuje svoj čas, a tak sa zmeny môžu premietnuť na stránkach obchodu s časovým oneskorením.
    S tým je spojené aj prepojenie cenového porovnávača a nášho obchodu. Sú situácie, kedy Heuréka spracováva zmenu dlhší čas a tým môžu vzniknúť rozpory.
    V systéme sme si našli informácie o Vašich nákupoch aj komunikáciu so zákazníckym oddelením a nenašli sme žiadne pochybenie zo strany zákazníckeho servisu.
    Pekný deň.

• lacne

objednaval som tu tovar par rokov kazde 3 mesiace po 100 EUR ale uz som si povedal dost
    - otrasny customer service! - vobec neustretovy aj ked nechcem nic nerealne alebo nestandardne
    - neustale problemy s platbami. Neda sa platit kartou. OK chapem kvoli najnizsim cenam, ale nie vsetky lacne obchody tak maju
    - neustale problemy s cenami - a to konkretne v obchode su vysoke ceny, ak idete cez heureku tak ceny su trhove take ako maju byt. Obcas to ale blbne (tzn. Heureka zobrazuje cenu 5 EUR, prejdete do shopu a mate 8 EUR) a 1-2 polozky nechce nahodit cez heureku, musite skusit iny prehliadavac, Private Mode Chromu atd
    - obratil som sa na customer service ze ak nevedia ako vyriesit chybu ze poslem do mailu a poslem platbu, na co mi bolo povedane obratte sa na nase IT. Zdoraznujem Vy to mate vyriesit, ja chcem zadat rychlo objednavku a neriesit IT, to je vasa robota!
    - ZAVER - odtialto uz objednavat nebudem, zial vyzera ze maju monopol ale maju obchod s lepsimi podmienkami alebo uz si radsej priplatim za iny, kedze je to bieda
    - Prosim zodpovednym vysvetlit customer service oddeleniu co je to customer service (nehodnotim to na jednom pripade ale aspon na 3)

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

ďakujeme Vám za recenziu. Mrzí nás, že ste so službami nášho servisu nespokojný.
    V systéme sme si našli informácie o Vašich nákupoch aj komunikáciu so zákazníckym oddelením.
    Pracovníčka zákazníckeho oddelenia Vás informovala, že Vaše ťažkosti s cenami odovzdala IT oddeleniu a súčasne opísala pravdepodobný problém. Nikde nezaznel pokyn, aby ste kontaktovali IT oddelenie osobne. Problémy s platbami sme tiež nezaznamenali. Pri platbe prevodom na bankový účet štandardne odosielame tovar po pripísaní úhrady za tovar na náš účet. Všetky možnosti úhrady sú tiež uvedené v obchodných podmienkach. Bohužiaľ, nemôžeme tovar odoslať na základe print screenu potvrdenia zadania príkazu, ktorý má v poznámke informáciu, že sú údaje o platbe len informatívne a negarantujú prevedenie platby.
    Zo strany pracovníčky zákazníckeho servisu sme nezistili žiadne pochybenia.
    V každom prípade Vám ďakujeme za spätnú väzbu a prajeme Vám pekný deň.

• Tovar doručený na druhý deň od objednania.

rýchle dodanie, dobrá cena

cena
    veľký výber

Nevyskytli sa žiadne problémy

• Vyhodna cena
    • Neflexibilny dodavatel kurierskych sluzieb.

Reakcia obchodu šošovky-shop.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu. Teší nás, že ste spokojná s cenou kontaktných šošoviek a kladne hodnotíte náš e-shop. Zároveň nás veľmi mrzí, že ste nespokojná so službou dopravcu a na základe toho neodporúčate náš obchod. Bohužiaľ službu kuriéra nie sme schopní ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

• Rýchlosť a neporušenosť balenia

Celý nákup prebehol k plnej spokojnosti, bez problémov.

Rýchly servis, dobrá cena/kvalita. Som spokojný

• rychlosť dodania
    • spolahlivosť
    • široký výber tovaru

• výborné ceny
    • super rýchle dodanie

zatiaľ po dvoch objednávkach maximálna spokojnosť

• veľmi rýchle doručenie, hneď na druhý deň