• Dhšia dodacia doba
    • Tovar vyzerá už ako použitý/ obnosený

Biele tenisky, ktoré som si objednala, prišli žlté. Sú na nich známky používania, proste katastrofa.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ktorá nastala? Ihneď Vám celú situáciu preveríme a samozrejme ak nastalo pochybenie, radi

S pozdravom Tím Sizeer.

• zatial som sa k tovaru nedostal, nakolko sa mi cez app. Packeta nepodarilo otvorit Box, kde bol tovar ulozeny

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ďakujeme za vašu recenziu.
    Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Avšak ak máte problém s prevzatím objednávky v Z-boxe, skontaktujte sa priamo s Packetou. Po našej strane bola objednávka odoslaná správne a nezodpovedáme za odberné miesta kuriérskej spoločnosti.

S pozdravom Tím Sizeer.

• dobre ceny na znackove oblecenie
    • ak mate problem su ustretovy
    • sizer body su na nic mal som ich a nevedel som uplatnit cez aplikaciu,ak som pouzil kupon v aplikacii zvysila sa cena v kosiku takze nebolo yo na nic,pre mna aplikacia je zla

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Bohužiaľ nie na každý tovar sa dá uplatniť zľava.

Podrobné informácie nájdete na našej stránke https://sizeer.sk/sizeerclub.

S pozdravom Tím Sizeer.

• Jedna teniska prišla vyšedivená špinavá z výkladu vystavená úplne iná

Reakcia obchodu Sizeer.sk

je nám ľúto, že máte s nákupom u nás negatívnu skúsenosť. V prípade, že Vám doručime
    kuriérom.
    Mohli by ste nás prosím kontaktovať na [email protected] ihneď Vám celú situáciu preveríme a samozrejme, ak nastalo pochybenie, radi Vám problém vykompenzujeme.

• Dlha dodacia doba

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ďakujeme za vašu recenziu.
    Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum preto, aby sme tovar našim
    zákazníkom odoslali čo najskôr. Za meškanie sa Vám veľmi ospravedlňujeme.

S pozdravom Tím Sizeer.

Už druhý krát sa my stalo že som sibtovar objednala a o pár dní mybprišiel email že tovar nebudem mať doručený lebo niekde nastala chyba. Už od vás viac nakupovať nebudem. Je smutné že v dnešnej dobe tolko dní trvá kým aktualizujete čo máte a nemáte v ponuke cez eshop.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Pri kúpe posledného kusu môže nastať táto situácia, kedy je objednávka stornovaná. V prípade
    dotazov sa môžete obrátiť na našu zákaznícku linku na e-mailovej adrese: [email protected], kde Vám pracovníci môžu preveriť dostupnosť daného produktu.

S pozdravom Tím Sizeer.

• Mali by sa naucit aj balit tovar .Tenisky som mala len tak hodene do krabice a este k tomu spinave

• Zla komunikacia

ktorá nastala?

S pozdravom Tím Sizeer.

• Síce som našiel konečne topánky, ktoré som chcel, ale zrejme mi prišli tie, ktoré, už niekto vrátil, pretože bola špinavá podrážka a bolo vidieť, že už ich mal niekto na nohe, lebo boli žmolky z vnútra. Nehnevajte sa, ale topánky predať za 180€ a nepovedať, že sú už rozbalené, použité? Hamba

S pozdravom Tím Sizeer.

Na dnešnú dobu veľmi dlho trvá dodanie tovaru,a aby za tri dni nevedeli že nemajú objednanu veľkosť je tiež dosť pomalé. V iných predajniach mám tovar za dva dni doma. Pre mňa veľmi slabé

Reakcia obchodu Sizeer.sk

dodacia lehota je 2 až 6 pracovných dní, počnúc dňom odoslania potvrdenia o realizácii objednávky.

Podrobné informácie sú dostupné na webovej stránke: https://sizeer.sk/informacne-centrum.

S pozdravom Tím Sizeer.

• Prišiel chybný tovar 2xpravá topánka.
    • Opakovane sme žiadali výmenu tovaru, hoci bola prisľúbená, neuskutočnila sa, lebo vraj tovar bol nedostupný, tak vrátili peniaze.
    • Tovar kúpený v čase zliav, zľavy minuté, nezaslané opätovne, hoci nás na predajni uisťovali, že nám ich poskytnú. Veľká nespokojnosť, keďže chyba nebola na našej strane.
    • Ako zákazník sme splnili všetko, a zo strany predajcu za ich chybu, sme nedostali čo sme požadovali, hoci nám to bolo prisľúbené, vlastne sme obstáli na prázdno.
    • Nemáme prečo byť spokojní a odporúčať obchod.

Prišiel chybný tovar 2xpravá topánka.
    Nemáme prečo byť spokojní a odporúčať obchod.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

situáciu sme sa snažili vyriešiť najlepšie, ako sa dá, ale keďže tovar už nebol skladom výmena nebola možná. Dostali ste od nás taktiež zľavový kód, ktorý Vám bol zaslaný na Vašu e-mailovú adresu.

Ešte raz sa Vám úprimne ospravedlňujeme.

S pozdravom Tím Sizeer.

Som dost nespokojný, na to za aku sumu som urobil objednávku, som čakal nieco ine topanky zabalené v krabici ako keby uz boli nosené a niekto ich vrátil, žiadna výplň, ani bežná ochrana ako ked si kúpite originál priamo v obchode, taktiež som si objednal šiltovku na ktorú som sa veľmi tešil ale prišla mi poškodená, ako keby bola niecim obliata dakou chemikáliou, doslova su tam fľaky od niečoho co vyžralo farbu, naozaj som čakal od značky ktorá ponúka prémiové značky, iný prístup, som veľmi sklamany. Výber majú skvelý ale online už nakupovať nikdy nebudem

Reakcia obchodu Sizeer.sk

je nám ľúto že nieste spokojný s nákupom v našom internetovom obchode.
    V prípade, že Vám doručíme poškodený, nefunkčný, nekompletný tovar, určite sa vieme dohodnúť na prípadnom zvoze kuriérom. Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na náš email [email protected].

S pozdravom Tím Sizeer.

• Topánky prisli v zlom stave. Na oboch z kazdej strany boli diery. Taktiež šmuha na bledej casti topanky (viditelna). Na to ake maju ceny, by si mohli dat zalezat aj na kvalite.

Topánky prisli v zlom stave. Na oboch z kazdej strany boli diery. Taktiež šmuha na bledej casti topanky (viditelna). Na to ake maju ceny, by si mohli dat zalezat aj na kvalite. Uz si odtial neobjednam.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

je nám ľúto že nieste spokojný s nákupom v našom internetovom obchode.Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na náš email [email protected]čite Vám pomôžeme vyriešiť Váš problém.

S pozdravom Tím Sizeer.

Nekvalitné tenisky myslím si že sú to fejky.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Uisťujeme, že všetky produkty dostupné na stránke nášho obchodu sú originálne, pretože pochádzajú od autorizovaných dodávateľov a priamo od distribútorov danej značky.
    kuriérom. Ak Vám tovar nevyhovuje, je potrebné ho vrátiť na vlastné náklady.

S pozdravom Tím Sizeer.

Nespokojnosť. Tovar objednaný niekoľko dni pred vianocami a do dnešného dňa balík nedorazil. Po telefonickej komunikácii oznámené , že balík príde ešte v ten deň alebo v ďalší , no do dnešného dňa žiadny balík neprišiel. Druhý telefonát znel , že pani balík preverí a bude ma kontaktovať , to sa tiež do dnešného dňa neudialo. Takže tento obchod určite nikomu neodporúčam !

S pozdravom Tím Sizeer.

Topanky prisli špinavé a okupačné.

Neskorý príchod. Iná veľkosť trička

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Dobrý deň, mohli by ste nás prosím kontaktovať na [email protected] a objasniť nám situáciu,

S pozdravom Tím Sizeer.

Dlho som čakal na objednávku, ktorú obchod zrušil.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Pri kúpe posledného kusu môže nastať táto situácia, kedy je objednávka stornovaná.V prípade
    dotazov sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na e-mailovej adrese: [email protected]

S pozdravom Tím Sizeer.

• Dobrý deň. Dnes je Štedrý deň a môj vnučik Nikolasko nemá darček,ktorý si objednal a ešte nedorazil takže pod stromčekom si nenájde žiadny darček.Smutné

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Podľa informácií od DPD, nebol zákazník zastihnutý a z tohto dôvodu bola objednávka vrátená odosielateľovi.
    V prípade dotazov sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na e-mailovej adrese:
    [email protected].

S pozdravom Tím Sizeer.

Obejdal som detské topánky a po odbaleni som zisitl že vo vnútri je odlepena vložka a celkovo tenisky pôsobili nie novým dojom. Neviem či nemajú vystupujú kontrolu ale nemám z nich taku radosť ako som čakal. Každopádne ide o darček a nové zháňať nebudem sizzer je fajn obochod chybyčka se vloudila

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Dobrý deň, mrzí nás že objednaný produkt nesplnil Vaše očakávania. V prípade, že Vám doručime
    kuriérom.