• dobre ceny na znackove oblecenie
    • ak mate problem su ustretovy
    • sizer body su na nic mal som ich a nevedel som uplatnit cez aplikaciu,ak som pouzil kupon v aplikacii zvysila sa cena v kosiku takze nebolo yo na nic,pre mna aplikacia je zla

Reakcia obchodu Sizeer.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Bohužiaľ nie na každý tovar sa dá uplatniť zľava.

Podrobné informácie nájdete na našej stránke https://sizeer.sk/sizeerclub.

S pozdravom Tím Sizeer.

• Topánky prisli v zlom stave. Na oboch z kazdej strany boli diery. Taktiež šmuha na bledej casti topanky (viditelna). Na to ake maju ceny, by si mohli dat zalezat aj na kvalite.

Topánky prisli v zlom stave. Na oboch z kazdej strany boli diery. Taktiež šmuha na bledej casti topanky (viditelna). Na to ake maju ceny, by si mohli dat zalezat aj na kvalite. Uz si odtial neobjednam.

Reakcia obchodu Sizeer.sk

je nám ľúto že nieste spokojný s nákupom v našom internetovom obchode.Prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na náš email [email protected]čite Vám pomôžeme vyriešiť Váš problém.

S pozdravom Tím Sizeer.

• Ceny v obchode su ine ako na nete.
    • Nemozno ihned vyzdvihnut v obchode po internetovej objednavke, aj ked je tovar skladom v obchode

Reakcia obchodu Sizeer.sk

Aj napriek nedostatkom, ďakujeme za kladné ohodnotenie. Informujeme, že internetový obchod aj kamenné predajne majú rôzne akcie a zľavy a nie vždy sú rovnaké.
    Dodacia lehota je 2 až 6 pracovných dní, aj pri vyzdvihnutí na predajni. Ak však má predajňa skladom viac kusov daného tovaru, môže byť tovar pripravený na vyzdvihnutie aj skôr.

S pozdravom Tím Sizeer :)