• Je to pomalé

Reklamácia tovaru, slúchadla jedno nefunkčné, poslané na reklamáciu, prešlo 30dni žiadna odpoveď.

Reakcia obchodu Sirel

Pekný deň, platba Vám bola vrátena na Váš bankový učet do 30dní od prijatia reklamácie.

Som veľmi sklamaný pretože je to veľmi slabí batéria vydrží len chvíľu asi 10 minút neodporúčam.

Tovar deklarovaný ako "skladom" po objednávke a zaplatení poslali informáciu že je na sklade u dodávateľa a budem čakať 3-7 pracovných dní. Tovar zatiaľ (5 pracovných dní) nedorazil, ani nemám informáciu kedy by to mohlo byť.

Reakcia obchodu Sirel

Pekný deň, o tejto skutočnosti sme Vás informovali na email
    Prajeme vám príjemný deň!

• nekotrolovany tovar nemaju telofon

Pekný deň
    Reklamačný protokol aj telefónne číslo máte v reklamačnom protokole, ktorý bol vložený v balíku stačí si ho prečítať

• Aký tovar mám ohodnotiť keď ho nemám doma

Pekný deň
    Objednávku ste popreli, neprevzali a ešte máte tu drzosť sa stažovať, že tovar nemáte doma ?

9 dní od objednávky,(tovar deklarovaný na sklade!!), a zaplatený-nič

Pekný deň
    Písali sme ohľadne objednávky email, potvrdili ste že na objednávku počkáte

• Neodporúčam,doručený iný tovar a žiadna komunokácia obchodu!

Neodporúčam,doručený iný tovar a žiadna komunikácia obchodu!

Pekný večer
    Doručený vám bol správny tovar a potvrdili ste to aj počas nášho telefonického rozhovoru, tak nevieme prečo teda hodnotite klamlivo a zavádzajúco ?

• 16.11.2023 som objednala rayfoto projektor, prišiel 5.12.2023 , mal byť doručení do 5 pracovných dní . Tovar prišiel nepoškodený , projektor bez označenia značky Rayfoto ,mám pochybnosť že je to tovar ,ktorý som si objednala

Reakcia obchodu Sirel

Pekný večer, informovali sme Vás na email, že tovar z vašej objednávky je aktuálne vypredaný a bude doručený neskôr,
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie a veríme, že s produktom budete spokojná
    Prajeme vám príjemný deň!

• Žiadna výhoda. Všetko zle!
    • Objednal som si balik. Prišiel v jednej veľkej krabici (od rotopedu) v tej krabici bol nahádzaný skoro všetok ostatný tovar samozrejme okrem toho čo nedoratil! A žiadna sprava o tom kedy príde alebo mi pošlú peniaze naspäť. Vrelo neodporúčam nikomu nikdy! Najhoršia stránka zatiaľ čo som objednaval.. neviem načo niekto robí e-shop keď má vo všetkom bordel a očividne nenávidia svoju robotu!

Reakcia obchodu Sirel

Overený zákazník Daniel dnes po telefonickom rozhovore prisľúbil recenziu odstrániť, pevne veríme, že sľub bude dodržaný,
    Vďaka za podporu a dúfame, že sa na nás budete opäť obracať v budúcnosti.
    Prajeme vám príjemný deň!

• Prišiel mi kosmodisk bez návodu ako ho zmontovať dokopy. Mala som niekedy starý model a ten bol jednoduchší. Neviem čo s ním. Prečo tam nie je návod na montáž? Je to klamanie zákazníka. Chcela by som ho vrátiť.

• Solárna lampa nefungovala. Pri otvorení krabice s lampou nebola v igelitovom sáčku, ktorý bol poskrčaný na spodku krabice.
    • Čo sa týka vysoko tlakového čističa, boli k nemu priložené dva akumulátory 24V. Tie som pred nabíjaním odmeral a mali napätie 19,7V po nabití 20,7V. Čistič síce fugoval, ale mám podozrenie, že aku môžu každú chvíľu odísť

Pekný večer
    Vaša reklamácia bola vybavená k vašej spokojnosti

• Zaplatila som pri objednávke pred dvomi týždňami a stále tovar nemám. Moja chyba. Už 2krat mi písali, že tovar je u dodávateľa a do 3-5 pracovných dní príde. Tak čakám, snáď sa dočkám, lebo neviem nájsť kontakt na nich.

Dodanie tovaru rýchlo,obal poškodený, zabudli pribaliť adaptér.
    Ktorý potom poslali po urgencii, na druhý krát.
    A vidlica na adaptére je ohnutá.

• Nefungujú

Bolo napísané že tovar je na sklade na nebol.Sú to už dva týždne na mám čakať ďalších 20 dní

Obchod komunikácia super, no výrobok je z Číny. Reklamácia nulová.

• Objednala som si modularny botník ktorý vydrží Max tri mesiace zbytočne vyhodené peniaze

• Bol mi doruceny uplne iny tovar - mop, ako som objednala.

Pekný deň,
    Mrzí nás, že Vám prišiel iný tovar . Produkt viete reklamovať, pošleme Vám nový na výmenu. Viac info nájdete priamo v eshope https://www.sirel.sk/FAQ-a10_0.htm

• Píšete ze vyskladnujete do 24 hodín ale tovar zatial neprisiel uz je to 8 den