• Bol mi doruceny uplne iny tovar - mop, ako som objednala.

Pekný deň,
    Mrzí nás, že Vám prišiel iný tovar . Produkt viete reklamovať, pošleme Vám nový na výmenu. Viac info nájdete priamo v eshope https://www.sirel.sk/FAQ-a10_0.htm

• Píšete ze vyskladnujete do 24 hodín ale tovar zatial neprisiel uz je to 8 den

• Nebol mi doručený objednaný tovar.

Pekný deň,

• Prišiel mi iný tovar ako som objednal

• Nefunkčný tovar

Pekný deň,
    Mrzí nás, že Vám tovar nefunguje. Produkt viete reklamovať, pošleme Vám nový funkčný. Viac info nájdete priamo v eshope https://www.sirel.sk/FAQ-a10_0.htm

Dodaný nekvalitný produkt, kópia originálu!

tovar som objednal 8.3. dnes je 21. 3. a nic nemam.

• Tovar mi bol potvrdený 3. 3. 2023 a dnes je 16. 3. 23
  • Najskôr mi dodajte tovar a potom môžem vypisovať dotazník spokojnosti

• Objednávka vytvorená pred týždňom , tovar doteraz nedorazil , objednala som u iného predajcu.

• obchod komunikuje, ale tovar stále nedorazil
    • objednávku prijali 21.1. dnes je 17.2. a nič

• cisty podvod voci tomu co reklamuju a co predavaju

na obrazku 4 masazne platnicky,v realite poslane len 2

• Hodinky nefungujú ako majú, sú to len vyhodené peniaze

Tovar som žiaľ zatiaľ nedostala hoci žijem v domove dôchodcov kde je stála služba a mi pripravené moje peniaze na úhradu, nakoľko som nechodiaca, oni preberajú naše zásielky ale nikto nezvonil na vratnicu, kuriér je neseriózny a nechal babku bez vianočneho darčeka smutné Valerie Janičová ul SNP 139 Žiar nad Hronom Domov dôchodcov č tel 0907354990

Vážený zákazník,

Ľutujeme, že ste neboli spokojný/á s našimi službami alebo produktom. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, aby sme sa mohli pokúsiť vyriešiť akékoľvek problémy, ktoré ste mali. Veríme, že nám dáte šancu napraviť to a zabezpečiť, aby ste boli s našimi službami alebo produktom spokojný.

• Nekvalitný tovar

Obchod ponúka nekvalitný tovar veľkosť asi podľa čínskej veľkosťej tabuľky objednaný tovar pre 9 ročné dievča výška 153cm váha 35 kg naschval som zobral pre istotu veľkosť XL ani na seba neoblecie

Vážený zákazník,
    Podľa čísla objednávky ste u nás kupovali masážnu pištoľ, pravdepodobne ste sa pomýlili a hodnotili ste iný obchod.

S pozdravom Sirel

Nechcem hodnotiť obchod, dodaný výrobok je nekvalitný, aj keď bol cenovo výhodný, aj tak by mal byť plne funkčný, s návodom v češtine alebo v slovenčine. Nie každý ovláda angličtinu alebo dokonca čínštinu.

Sirel.sk

Objednany tovar sa vobec nezhodoval s tovarom na stranke. Doslova vyhodene peniaze. V zivote nic uz od tohto predajcu nekupim

Sirel.sk

Bohužiaľ, doteraz čakám a nič.(14 dní) Neviem či mám čakať, alebo si objednať niekde inde.

Sirel.sk

Spyno Profesionálny spinningový bicykel mi bol doručený nekompletný na dva krát , bicykel je asi detský a už vôbec nie profesionálny , predpokladám že sa rozpadne po prvom použití ,nemal som už silu ho vrátiť nech sa majú dobre, telefónom vôbec nekomunikujú a už viem prečo.

Sirel.sk

Neodporúčam prišiel úplné iný tovar ako bol objednaný, objednaný detský bicykel s pomocnými kolieskami a prišla čínska skladačka pre dospelých, ešte aj čínske papiere v krabici bez prekladu, krabica roztrhaná, zdĺhavé riešenie reklamácie, dovolať sa tam nedá, peniaze vrátené až po 16dnoch aj to len po mojich mailoch, zrazu potom vám vedia aj zavolať, nikdy viac