• Dobrá komunikácia
    • Tovar došiel poškodený aj napriek dobrému zabaleniu.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Mrzí nás, že je zboží poškozeno, v tomto případě je třeba vyplnit reklamační formulář online zde:
    https://www.siko.sk/reklamace-zakazky. Přiložte fotografie poškození a vyčkejte na vyjádření
    reklamačního technika. Děkujeme.

• Veľký výber

• Super komunikácia, rýchle dodanie objednaného tovaru.

Na stranke dodanie 2-3 dni. Mail dodanie 30 dni. Skutocnost po 30 dnoch, mozno o 30 dni :(

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

děkujeme za Váš čas a hodnocení. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá.
    Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Při prodeji zboží uvádíme pouze orientační doby dodání, o kterých jsme informování přímo od výrobců/dodavatelů.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Aktuálně dveře očekáváme naskladnit 13.7. na náš centrální sklad. Děkujeme tedy za vaši trpělivost.

S pozdravem, Helena Koubová

Tovar mi bol doručený v poriadku a aj mnou požadovaný termín, úplná spokojnosť

Ok

• Rychle vybavenie
    • Zasielkovna
  • Bolo by dobré mať aspoň po kuse z ponúkaných výrobkov niekde na Slovensku, lebo s dopravcom nie je možná komunikácia. Samotné Siko reaguje rýchlo a ústretovo.

Vážený zákazníku,
    Mrzí nás, že máte problém s dopravcem. Je možné zvolit převoz z centrálního skladu na nejbližší pobočku
    v SR a vyzvednout si jej osobně. Převoz trvá cca 5-7 pracovních dnů.

S pozdravem, Helena Koubová

tovar som objednal pred jeden a pol mesiacom a este mi nebol doruceny

Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. U Vaší objednávky se čekalo na doskladnění wc mísy, které dnes již proběhlo a objednávka tak byla odeslána do skladu k zabalení a odeslání. Děkujeme za vaši trpělivost.

• Operatívne doručenie objednaného tovaru

• otváracia doba cez víkend, v nedeľu zatvorené

• Veľmi rýchle dodanie
    • Veľmi rýchle dodanie

• Rýchle bezproblémové dodanie

• Na webe zverejnené skutučne stavy na sklade
    • Rýchly výdaj tovaru

Veľmi rýchle a kvalitné dodanie tovaru vo veľmi krátkom čase

Spokojnosť s komunikáciou aj s termínom dodania

rychle dorucenie

Tovar bol pripravený na predajni. Pan, ktorý má obsluhoval rýchlo a bez akýchkoľvek problémov objednávku vybavil a odovzdal.

• Tovar som objednala pred desiatimi dňami /21.6./, dosiaľ mi neprišla žiadna info, po dnešnom telefonáte som sa dozvedela, že tovar možno príde 21.8.2023 !!! Vďaka SIKO!

Omlouváme se za komplikace s dlouhou dodací lhůtou.
    Snažíme se dělat maximum proto, aby k nám zboží dorazilo v co nejkratší době, stále jsme ale závislí na informacích a přístupu výrobce. Děkujeme tedy za vaši trpělivost.