• Oklamali ma, je to strima!

Keby som vedela, že je to strima tak tam nenakúpim!

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, prosíme o informáciu, ako sme vás oklamali a ako to, že na našich stránkach neviete, že sme Strima. Sme na trhu viac ako 20 rokov a máme stále rovnaké stránky. Tovar, ktorý sme vám doručili, bol odoslaný ihneď a vám doručený, bez reklamácie. Ak nemáte záujem u nás objednávať, nehneváme sa, ale nechápme zmysel vašej recenzie.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

4.2 som si objednala tovar doteraz nedošiel, ani sa neviem dovolať do firmy je tam automat. Info je že bol tovar poslaný, ale sledovanie zásielky čo prišlo emailom je nefunkčné.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, zásielka je pripravená na cieľovom výdajnom mieste Z-BOX Zvolen, T. G. Masaryka 1215

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• Hnací remienok ktorý mal byť univerzálny je o 20mm kratší čiže nepoužitelný.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, univerzálny remienok neznamená, že je možné nasadiť na rôzne typy strojov, rôznych dĺžok. Pred výberom je potrebné vedieť, akú dĺžku remienka vyberať. Postupujte podľa návodu tu:

• Dobre ceny
    • Nič viac
    • Ubehlo 9 dní a zatiaľ tovar mi neprišiel
    • Nulová komunikácia

Ubehlo 9 dní tovar mi neprišiel a neprišlo mi ani žiadne vyjadrenie pritom som objednával tovar skladom a hneď som ho zaplatil

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Tovar, ktorý ste si vybral, je na objednávku. Posielali sme vám email s otázkou, či počkáte s doručením, alebo máme objednávku posunúť s termínom doručenia.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

Od 17.12.2023 čakám na objednávku. A stále nič. Žiadni info o stave objednávky.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• netuším kde je môj balík

• Nedoručený tovar

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, ospravedlňujem sa, ale diel bol na objednávku. Stále nebol dodán. Objednávku teda zrušíme.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• Objednávku mi potvrdili, v potvrdení uviedli vybavenie do 1-2 dní a ani po 8 dňoch neprišla nijaká ďalšia informácia. Objednávka je už zaplatená. Dovolať sa dá len robotovi, aj v ich pracovnej dobe, takže ani tam nepochodíde.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, bohužiaľ ste objednávali tovar, ktorý nebol skladom. zatiaľ ani nie je potvrdené od dodávateľa.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

Moja objednávka čis: 11684951 doposiaľ nedošla aňi žiadna informacia. Ako potom môžem hodnotit spokojnosť ?

Tovar som prioritne vyberal označený "máme skladom" a po telefonickom rozhovore cez tel. automat mi bolo povedané, že tovar nie je skladom.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, jedna položka je skladom a pri nej máme skladom, druhá položka špeciálna Nomex je na našom centrálnom sklade a je tu uvedené Sklad Strima Externý, dodanie bude do niekoľkých dní. Takto sme vám posielali aj potvrdenie objednávky.
    I tak ďakujeme za Vašu recenziu.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• Dlhá čakacia doba a kto vie či mi tovar vôbec príde

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

vo Vašej objednávke nemáme skladom art VERITAS motorek. Tento tovar je na objednávku a túto informáciu máte aj vo Vašom potvrdení objednávky. Tovar je objednaný u dodávateľa a momentálne čakáme na naskladnenie.
    V prípade, že budete chcieť urobiť zmenu vo Vašej objednávke, prosím kontaktujte nás na e-maile: [email protected].

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

Zatial som tovar nedostala čakám naň no žiadne sledovacie číslo nemám neviem toto je môj prvý a asi aj posledný nákup u tejto firmy.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, objednávku ste urobila 2.8.2023. Vybrali ste si platbu bankovým prevodom, takže sme čakali do 4.8. do kedy nám nebola pripísaná platba na účet. Ešte ten deň, sme odoslali zásielku, ktorú podľa prepravcu ste 2x posunuli a až 8.8 o 10:46 hod bola doručená. Myslíme, že sme urobili maximum pre zaslanie zásielky a niekedy dopravcovia robia zmätky. To ale neovplyvníme. Pokiaľ chcete balíček rýchlejšie, skúste prosím zvoliť platbu kartou, online, vyzdvihnutie v boxe, všetko sa podstatne skráti.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• Žiadna odpoveď po šiestich dňoch v akom stave sa nachádza moja objednávka. Dodacia doba nebude určite 3- 7 dní ako píšu.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme, ale tento sortiment musí naši mechanici poskladať a pripraviť. Vďaka dovolenkám sa termín o málinko oneskoril. Stroj je ale už na ceste a môžete sa naň tešiť. Ospravedlňujeme sa za miernu komplikáciu.

SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

Poslala som im email, žiadna reakcia.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

dostali sme od Vás dva e-maily. Jeden sa týkal zrušenia objednávky. Objednávka Vám bola po obdržaní e-mailu zrušená. Druhý e-mail sa týkal otázky na stroj. Na tento e-mail ste od kolegyne dostali aj odpoveď v ten istý deň. Pokiaľ Vám tieto odpovede neprišli, prosím skontrolujte svoj e-mail, či Vám e-maily nespadli do spamu.

SICISTROJE-SHOP.sk – Shop by Strima Group

• Neprofesionalita

• Tovar mi nedorazil a ani mi neprisiel mail s dovodom. Tovar mal byt na sklade.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

ospravedlňujeme sa za oneskorenie Vašej objednávky. Vaša objednávka bola 03.05.2023 o 15:36:39 odovzdaná prepravcovi.

SICISTROJE-SHOP.sk – Shop by Strima Group

Zatiaľ môj zaplatený tovar, "Pedál Veritas PS2" ešte nedorazil. !!!

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, velmi se omlouváme, ale zásilka, byla předána přepravci ihned druhý den po objednávce. Bohužel balíček visí na depu DPD bez udání důvodu. Vše reklamujeme a dáme vám ihned informaci. Do emailu jsme vám znovu zaslali trakovací číslo zásilky.
    SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

• Opakovane som sa pytala na objednavku, odpoved stale ta ista - cakame na tovar od dodavatela. Tovar podla ich stranky mali na predajniach... po vyse dvoch mesiacoch som objednavku zrusila. Vratena platba prisla v poriadku.

Neschopni skompletizovat objednavku v priebehu 2 mesiacov.

• Tovar ešte nedorazil

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, zásilka byla předána přepravci ihned druhý den po objednání zboží. Ihned zjistíme, kde nastala chyba a proč balík, nebyl doručen. Bueme vás informovat. Děkujeme za upozornění.
    SIJACIE-STROJE-PATCHWORK.sk – Shop by Strima Group

Objednavka bola prijatá 16.11.2022 odvtedy žiadna správa o ďalšom postupe, vybavení, nevybavení mojej objednávky .

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, omlouváme se, ale zasílali jsme vám informaci, že nemáme 3ks podávacích zoubků, ale pouze 2ks a jestli máme čekat, nebo zásilku posílat. Bez odpovědi. Prosíme o reakci na náš e-amil. Děkujeme.