• Neviem ohodnotiť tento nákup, nakoľko ešte mi nič neprišlo, momentálne som veľmi sklamaná, keď že tovar mal byť 27.9 doma a dnes je 3.10 a nič, ani riadok o tom čo je s ním.smutné

Obchod na dve veci; nanič a na hovno!
    Ešte stále nemám objednávku a už sa ma pýtajú ako som spokojná….
    7 deň od objednania - zaplatenia a stále nie je objednávka zaslaná.

• Problém pri reklamácii

Tovar sa nedal použiť

Objednala som si noznice, zaplatila kartou a o 5 dni mi napisali, ze dodavatel nema tovar..

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, velmi se omlouváme, došlo k chybě v systému, kdy poslední kus nebyl odepsán ze skladu. Kolegové to zjistili až v době expedice. Další nůžky jsou již na cestě. Děkujeme za pochopení.

• Nedodržania dodacej lehoty
    • Nekomunikujú
    • Nespoľahlivý prepravca

Nabudúce sa už vyhnem tomuto obchodu.
    Pravá ruka nevie čo robí ľavá, keď už sa horko ťažko s niekym spojíte tak povie niečo čo na druhé deň neplatí a korunku tomu celému nasadila prepravná spoločnosť Raben. Vďaka tejto preprave už žiadny stroj určite neobjednam.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý večer , objednala jste si průmyslový šicí stroj. Protože průmyslové šicí stroje, nejsou nějaký box, který se hodí přepravci a vy ho za 2 dny máte, museli jsme šicí stroj připravit, poskládat, zašít a objednat přepravce , který stroj na paletě doveze. Informace sdělujeme až je stroj připraven. Proto jak uvádíme na našic h stránkách, termíny doručení vám sdělíme emailem, a neuvádíme je na stránce. Stroj jste objednala ve čtvrtek pozdě večer a byl vám doručen za 5 pracovních dnů až na Slovensko. V případě, že je tekový termín dlouhý, omlouváme se za to, ale lépe to nedokážeme. Nebo si můžete připlatit za závoz mechanikem. Děkujeme za pochopení.

• Obchod nekomunikuje so zákazníkom. Pred týždňom bola vytvorená objednávka, odvtedy žiadna správa o stave či zdržaní, dovolať sa na zákaznícky servis je problém, na email v sekcii 'kontaktujte nás' neodpovedajú, v online chate som sa dozvedela len, že objednávka nie je komplet, hoci v potvrdení objednávky na email uviedli dátum dodania viac-menej o 3 dni od vytvorenia objednávky. Pri každej položke objednávky bola uvedená dostupnosť na sklade, problém s včasným dodaním som teda nevidela. Žiadne ďalšie informácie o orientačnej dobe zdržania mi neboli poskytnuté. Pochopím zdržanie, ale malo by byť vopred komunikované, nie aby zákazník musel obchodníka naháňať, že čo sa deje.

Verím, že tovar, ktorý obchod prezentuje, je kvalitný, preto som objednávku vytvorila. Ak sa zlepší komunikácia obchodu so zákazníkom a dočkám sa objednaného tovaru v stave, v akom prezentuje, využijem služby obchodu znova.
    Rozmanitosť a šírku sortimentu hodnotím kladne, našla som, čo som hľadala. Ceny nie sú premrštené.
    Momentálne však, z dôvodu absentujúcej komunikácie, obchod veľmi neodporúčam.

Po 14 dnoch tovar stale nebol doručený

• Vôbec nekomunikuju so svojimi zákazníkmi. Objednala som si stehovu dosku, potrebovala som k tomu informacie. Nik nereagoval 2 tyzdne. Po 2 týždnoch som zavolala. Poslali mi informaciu mailom , urobila som novu objednavku za 40 eur. Po 10 dňoch čakania žiadna sprava, či vôbec moju objednavku registrujú.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, omlouváme se, ale stehová deska není skladem, je objednána a čekáme na dodávky dílů. Bohužel díly na šicí stroje mohou mít a v dnešní době mají zpoždění. My to nejsme schopni ovlivnit. Informaci jsme vám posílali e-mailem, zkuste se podívat do SPAMU. Děkujeme za pochopení.

• Nič nebolo doručené

Tovar mi nebol doručený , ani žiadny oznam o tom , kedy doručený vôbec bude.

Tovar stale neprisiel. S pani z firmy som telefonicky komunikovala pre tyzdnom, povedala, ze tovar je konecne expedovany, ale stale nic neprislo. Tovar som objednavala 25.11., zaplateny bol 27.11.pokial si dobre pamatam. Dnes je 13.12. a ja ten kabel k sijaciemu stroju stale nemam.

Pred 7. Dňami som objednala tovar, stále mi nebol doručený, pri čísle objednavky momentale figuruje nedostupný, nikto ma o ničom neinformoval, pritom bol na sklade,ked som objednávku vytvárala.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, omlouváme se, že vám tato položka vůbec šla objednat. Pokud je na shopu momentálně nedostupný, tak ho nemáme a bude k dispozici až nám dojde z výroby. Z důvodu, kdy dodávky dílů mají dnes zpoždění i několik měsíců, nejsme schopni informovat, kdy bude díl. Pokusíme se díl stáhnout z některé naší pobočky a zaslat vám jej. Děkujeme za pochopení.

• Obchod ani po dvoch tyždnoch neposlal stroj.
    • Absolútne nekomunikujú
    • Priblem bol sa tam dovolať
    • A to sme sa pred objednávkou informovali, stroj je na sklade
    • Po objednaní napisali ze bude doručený 29.11, a je 10.12 a ani žiadne informácie

Neodporúčam

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, omlouváme se, ale posílali jsme e-mail s omluvou za pozdní dodání. Váš stroj byl v pátek nabalen a připraven k odeslání. Bohužel přepravce nám jej v pátek z kapacitních důvodů neodebral, takže odejde v pondělí 13.12. 2021. určitě tedy stihneme vánoce. Děkujeme za pochopení.

• Bez komunikacie

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, e-mailem jsme vám zasílali link na kontrolu zásilky. V případě, že jej nemáte prosím napište nám na [email protected]. zásilka by ale měla být už doručována. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za přepravce.

• Komunikácia 0 bodov

Šijaci stroj je hlučný, trasie sa,vydáva zvláštne zvuky,komponent nedolieha. Chcela som reklamovať tovar, ale telefonická komunikácia s obchodom bola veľmi obtiažna a zdĺhavá. Tovar je potrebné pri reklamácii vrátit do Čiech na vlastné náklady,kt.môžu vrátiť po uznaní reklamácie. Neodporúčam. Zbytočné nepríjemnosti. Verím, že po vrátení tovaru, vrátia peniaze ihneď.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, v případě, že reklamujete zboží, jsou vám všechny náklady na zaslání tovaru v případě uznání reklamace proplaceny. Není to o tom, že můžeme vrátit , ale musíme vrátit a vracíme.
    Ohledně telefonické reklamace, ta určitě není zdlouhavá, pouze jsme vás informovali, jak máte postupovat. Vždy je potřebné řešit vše písemně, ale to je ve všech společnostech.
    Vrácení tovaru máte možnost udělat 14 dní. Vždy si stroj můžete vyzkoušet, rozmyslet se, vrátit, nebo vyměnit. Ne každý stroj může a vyhovuje. Máme v nabídce více jak 200 typů strojů v rúzných cenových relacích a značkách. Všechny tyto informace jsou vám zasílány s potvrzením objednávky. Děkujeme za pochopení a věříme, že vše dobře dopadne.

• tovar som si objednala 26.9., následne mi bola objednávka potvrdená s tým, že tovar príde 28.9.; dnes je 3.10. a odvtedy sa mi nikto viac neozval ani či ten tovar majú, alebo nie

takže 0 bodov

• Super ceny
    • V prípade problému treba posielať do Česka čo peňaženka pocíti na poštovnom

Obchod ma super ceny na stroje, avšak moj overlock sa po pár použitiach pokazil a keďže servis je v Čechách hneď ma čakalo vybavovanie ako tam stroj bezpečne dostať. Pre budúcnosť by som zvážila aj keď drahšie slovenské firmy nakoľko pri reklamáciách to peňaženku pekne zaťaží.

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, naše společnost je distributorem šicích strojů i pro SK. Nechápeme, čeho se obáváte a vidíme, že to pramení spíše ve vaší neinformovanosti. Vždy se můžete na nás obrátit a poradíme vám, jestli se jedná o maličkost, kterou dokážete sami napravit. Nebo se jedná o závadu. Většinou se jedná o maličkosti, jako špatné navlečení stroje, nebo špatné jehly, nitě atd.
    V případě, že se jedná o záruční opravu, všechny náklady na dopravu do našeho servisního střediska jsou vám proplaceny i zpětně. nevíme, z čeho tedy pramení vaše obava, že něco pocítíte na poštovnom.
    V případě, že se jedná o běžný servis, ten můžete uskutečnit kde chcete , většina prodejců, nebo mechaniků, kteří zajišťují servis, vám rádi vyjdou vstříc, nebo pokud si nebudou rady, s námi vše prokonzultují.
    Přejeme pěkný den:)

• neprišlo mi ani potvrdenie objednávky takže som ani nemohol zaplatiť

Reakcia obchodu Šijacie stroje patchwork

Dobrý den, velm,i se omlouváme, ale určitě potvrzení odešlo. Prosíme, kontrolujte si SPAM. nebo pokud je nějaký problém, na našich stránkáchj na online stačí vznést dotaz a ihned vše napravíme. Děkujeme.