• Problémy s dodaním,tovar bol zaplatený cez go pay a dopravca pýtal peniaze,vraj dobierka ... Objednala som dvoje identicke hodinky len v inej farbe,prišli úplne rozdielne
    • Doručeny tovar bol poškodený

Napriek dohody výmena poškodenej časti výrobku mi k dnešnému d%nu nedodali a elektrocentrálu nemožem 4O dni používať.

• 6.6. som si objednal krovinorez po dvoch dnoch som urgoval informacie o stave mojej objednavky, vzhladom na to ze mi ani po tyzdni nebol tovar doruceny 13.6. so objednavku zrusil a nakupil som u ineho predajcu

Vážený pane,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se za vzniklou situaci, opravdu jsme měli problém s opožděním dodání Vámi objednaného zboží. Uznáváme tedy naši chybu, občas bohužel nastanou situace, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

Zdraví Vás tým segu.sk

• Je to na dlho

kto nepotrebuje tovar do ryzdna moze mu to byt jedno

• Komunikácia

Neodporúčam !!! Objednal som si hodinky DZ09 po 6 dňoch prestali fungovať zaslal som ich na reklamáciu po 40dnoch neboli schopný odpísať keď som im napísal ja tak až potom mi odpísali že mám nárok na nový tovar keď som sa ich opýtal ako mám postupovať komunikácia 0% pokial som im to nenapísal 3x neboli schopný odpísať

• zlá komunikacia s prepravou, dlha čakacia doba na tovar, neprehľadnosť stránky, samotný neporiadok s objednaným tovarom

Objednala som si tovar 3 týždne pred Vianocami, ktorý som hned aj zaplatila, neskor mi prišiel mail o jeho expedícii. Žiaden balík však nechodil. Po opätovnom pokuse upozornenia na tento fakt mi slúbili že balík určite odošlú a do Vianoc príde. Balík však nedosiel. Maximálna nespokojnosť.

Vážená paní,
    balík byl doručen později z toho důvodu, že jste chtěla změnit adresu doručení, v době, kdy už byl balíček na cestě.
    Vašemu požadavku jsme vyhověli.
    Omlouváme se za prodlevu a děkujeme za pochopení.
    Tým segu.sk

• V tomto obchode som nakupovala prvý krát.Hodinky Watch GT08, ktoré som zakúpila sa však nedali zapnúť ani po 5-hodinovom nabíjaní. Preto chcem tovar vymeniť. Inak komunikácia s obchodom a dodanie tovaru prebehli na výbornú.

• Pokazeny tovar vrateny na reklamaciu a ani bu ani mu . nemam ani tovar ani peniazea segu mlci...

• Konkretne objednane inteligentne hodinky mali vzduchovu bublinku medzi sklom a displayom, software bezal pomaly, hodinky nemali deklarovanu vlastnu 128MB pamat, takze bez dokupenej pamatovej karty nie je mozne spravit hodinkami ani jednu fotku, nahrat ani jednu pesnicku atd...

Obchod predava aj lacny tovar, ale pravdepodobne v nepreverenej kvalite. Odporucam vypustit takyto tovar z ponuky, nakolko moze pokazit meno obchodu.

• predáva nekvalitný predražený tovar, teda aspoň v tomto prípade.

Reakcia obchodu segu.sk

Vážený pane, velice si vážíme Vaší recenze. Objednal jste si zboží značky Clatronic, zboží bylo odesláno následující den po objednání. Cena zboží byla nejnižší na Heurece.sk. Clatronic patří ke špičkovým výrobcům malých spotřebičů.