Dobre ceny .

• Problémy s dodaním,tovar bol zaplatený cez go pay a dopravca pýtal peniaze,vraj dobierka ... Objednala som dvoje identicke hodinky len v inej farbe,prišli úplne rozdielne
    • Doručeny tovar bol poškodený

Napriek dohody výmena poškodenej časti výrobku mi k dnešnému d%nu nedodali a elektrocentrálu nemožem 4O dni používať.

• Tovar mi bol doručený za dva dni, v originálnom balení, nepoškodený a funkčný. Rýchlosť dodávky ma milo prekvapila, ako aj tovar samotný. Zatiaľ môžem tento e-shop len odporúčať :-)
  • 6.6. som si objednal krovinorez po dvoch dnoch som urgoval informacie o stave mojej objednavky, vzhladom na to ze mi ani po tyzdni nebol tovar doruceny 13.6. so objednavku zrusil a nakupil som u ineho predajcu

Reakcia obchodu segu.sk

Vážený pane,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Omlouváme se za vzniklou situaci, opravdu jsme měli problém s opožděním dodání Vámi objednaného zboží. Uznáváme tedy naši chybu, občas bohužel nastanou situace, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

Zdraví Vás tým segu.sk

• boli najlacnejší
    • neviem

v poriadku akurát návod v češtine je nečitateľný a v slovenčine chýba úplne.

• neviem

spokojnosť

• Ponukany tovar bol s extra prislusenstvom a bol u nich za najnizsiu cenu
    • Neviem

Vsetko prebehlo o.k., aj komunikacia super,len som tyzden cakala na dopravu tovaru...nemam ziadne vyhrady

• Je to na dlho

kto nepotrebuje tovar do ryzdna moze mu to byt jedno

• prehľadnosť a pohodlnosť v nakupovaní

Doporučujem

• Deklarovaný termin dodania dodržali
    • Mohli aj rýchlejšie dodať.

Seriozný obchod.

• Obchod velmi dobre komunikuje so zakaznikom.
    • Chyba v popise produktu, ktoru vsak obchod po upozorneni opravil
    • a nasledne chybajuce sucasti dodal.

V obchode pokojne nakupim znova, ale to, ze som musela reklamovat neuplnu dodavku ma zbytocne zdrzalo.

• Komunikácia

Neodporúčam !!! Objednal som si hodinky DZ09 po 6 dňoch prestali fungovať zaslal som ich na reklamáciu po 40dnoch neboli schopný odpísať keď som im napísal ja tak až potom mi odpísali že mám nárok na nový tovar keď som sa ich opýtal ako mám postupovať komunikácia 0% pokial som im to nenapísal 3x neboli schopný odpísať

• perfektná komunikácia
    • rýchle a kvalitné dodanie tovaru
    • výborná cena tovaru
    • nemá slabinyurčite doporučujem

určite doporučujem tento obchod ostatným kupujúcim.

• - priaznivá cena v porovnaní s inými predajcami
    • - doposiaľ pre mňa neznámy e-obchod
    • - malý problém pri platbe prevodom s variabilným symbolom

• Objednavka z pohodlia domova
    • Oneskorene dodanie cez kalamitnu situaciu/nemoze za to len predajca ale mal by na taketo situacie mysliet v urceni datumu dodania

Vrelo odporucam

• zlá komunikacia s prepravou, dlha čakacia doba na tovar, neprehľadnosť stránky, samotný neporiadok s objednaným tovarom

Objednala som si tovar 3 týždne pred Vianocami, ktorý som hned aj zaplatila, neskor mi prišiel mail o jeho expedícii. Žiaden balík však nechodil. Po opätovnom pokuse upozornenia na tento fakt mi slúbili že balík určite odošlú a do Vianoc príde. Balík však nedosiel. Maximálna nespokojnosť.

Reakcia obchodu segu.sk

Vážená paní,
    balík byl doručen později z toho důvodu, že jste chtěla změnit adresu doručení, v době, kdy už byl balíček na cestě.
    Vašemu požadavku jsme vyhověli.
    Omlouváme se za prodlevu a děkujeme za pochopení.
    Tým segu.sk

• Ma co chcem
    • Neviem

Fajn obchod

• Mozem tovar (ak mi uplne nevyhovuje) poslat spat.

- dobra ponuka
    - vrátenie tovaru a vrátenie platby bez problémov