Rýchlosť dodania

Kúpila som nábytok, na jednom kúsku bol oskvrnuti ale nie veľmi. Len to by nemálo vôbec byť. A cena pomer kvalita, takí priemer.

Skvelý prístup zamestnancov. Rýchle vydanie tovaru,

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu. Vážime si Vašu spokojnosť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ústretovosť profesionalita, ochota poradiť

• Spolahlivost ,rychlost,

Rychlost vybavenia objednavky

Vaše SCONTO

• Využili sme akcie na zariadenie,tovar kvalitne zabalený
    • Veľmi milé a ochotne predavačky
    • Veľké plus je že rezervovaný tovar je na 14 dní,čo je super
    • Draha doprava

Vážená zákazníčka,

Pre našich zákazníkov máme externého prepravcu a ceny za dopravu sú nastavené korektne k veľkosti a hmotnosti prepravovaného tovaru.

Vaše SCONTO

• Aj ked som sa s pani dohodla na doruceni a oznameni o doruceni hodinu predom kurier mi volal 2 min pred dodanim tovaru vykrical ma ze on to nema nikde napisane a tak polozil tovar mi nedorucil aj napriek tomu ze ja som si za dodanie tovaru zaplatila 23€ komunikacia kuriera bola velmi neprofesionalna ja chapem ze maju toho vela ale nie je to moja chyba dakujem

Vážená zákazníčka,

mrzí nás Vaša skúsenosť. Tento prístup nie je štandardom a bude sa jednať o výnimku. V prípade, že si nákup znova rozmyslíte, budeme radi, ak si ho znova objednáte a my ho vyexpedujeme.

Ospravedlňujeme za Vám za vzniknutú situáciu.

Vaše SCONTO

V tomto obchode nakupujem rada. Majú rýchle dodanie tovaru a hlavne kvalitné výrobky. Keď ste ich členom, máte aj výborné zľavy. Vrele odporúčam.

Vaše SCONTO

Nevýhoda bola, že som obdržala potvrdenú o zaplatení bez podpisu, tak dúfam, že bude akceptovaná v budúcnosti, alebo ju obdrzim mailom.
    Výnos nábytku bol zase bez potvrdený. Inak som bola aj s výnosom do bytu spokojná.

Vážená zákazníčka,

Vaše záväzky za tovar a služby voči SCONTO Nábytku evidujeme ako plne uhradené.

• Kvalita

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za recenziu a plný počet hviezd. Vážime si Vašu spokojnosť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Výborný pomer kval

• Rýchlý nákup

• Komunikácia

• Skvelé akcie

• Dobry vyber aj ceny

Dlhá dodacia lehota

Vážená zákazníčka,

z dôvodu, že ste v objednávke uviedla nesprávne telefónné číslo, nebolo možné sa s Vami spojiť a dohodnúť termín dopravy. Čakali sme teda na odpoveď na email, ktorý Vám bol zasielaný. Preto sa Vám mohlo zdať, že dodanie malo dlhšiu dobu.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaše SCONTO

• Rýchlosť naskladnenia po objednávke, príjemné ceny, slušná kvalita

Veľmi spokojný z nákupom

• online rezervácia a 2 týždne na prevzatie tovaru na predajni
    • balenie komody neobsahovalo zadnú stenu (preglejku) - napriek tomu, že v návode bola očíslovaná a boli k nej aj klince a spojky na upevnenie v balení
    • 1 skrutka na upevnenie rúčky nebola správne vyrazená - hlavička s výrezom na skrutkovač bola zaliata do tela skrutky = nebolo možné upevniť rúčku dverí

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že Vám objednaný tovar prišiel nekompletný. Pre vyriešenie reklamácie Vás prosíme o vyplnenie reklamačného protokolu na našej webovej stránke https://www.sconto.sk/reklamacie

Za komplikácie sa ospravedlňujeme a veríme, že Váš ďalší nákup prebehne bez problémov.